Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

angua27
19. máj 2009

zuky, tak keď budete znova v Šamku, tak cinkni. 😉 pri Kormoráne je fakt pekne. a boli ste sa prejsť až k Dunaju, cez ten ich most? totálna romantika. dnes sme tam zrovna s Maťkom boli po dlhom čase a na moste sme strávili polhodinu. 😀 potom ešte hoďku pri Dunaji, čo si malý furt kamienky hádzal.

babuľky, hoďte nejakú stránku o tom Neusiedlersee, tiež by som tam možno skočila. ale to asi treba, aby mal malý pas, alebo ja ho zapísaného vo svojom, však.

zuky
19. máj 2009

..super zuzitka teším sa s tebou..
..angua áno šli sme sa prejsť až k Dunaju a minule smesi dali kafčo zase na Dunaji priamo na lodi 😅 ...manžel chodí často hrať futbal "na dolniaky", tak sa môžme niekedy stretnúť..pošli mi do IP číslo

bublinaz
20. máj 2009

angua, stranku urcite hodi emog, oni su tam vareni peceni 😀 a maleho by si mala mat zapisaneho v pase. inak, je to rychle ,robia to, prekvapujuco, na pockanie, cak, cak 😉

angua27
20. máj 2009

bublinaz, dík za info. len ja mám plas neplatný, takže si musím vybaviť aj ten svoj. a ešte otázka, ak sa dieťa dáva zapísať do pasu, treba podpis oboch zákonných zástupcov - teda rodičov? dík 😉

bublinaz
20. máj 2009

angua, neviem presne, ako to je, ale ak je maly zvereny do opatery tebe, tak ty len predlozis rodny list maleho.
skus sa pozriet sem: http://www.vasaeuropa.sk/index.php?i=2395, prip. tam zavolaj, aby si mala istotu. ale ja som tam bola urcite bez manzela a bez jeho podpisu.

angua27
20. máj 2009

bubli, nemáme určené zverenie do opatery. rozišli sme sa s expriateľom priateľsky a staráme sa o malého obaja rovnako. išlo mi len o to, že či ho mám s tým otravovať, alebo nie? dík za rýchlu odpoveď. 😉

zuzitka
20. máj 2009

angua .. a nedáš malému urobiť vlastný pas? platí do 5 rokov a stojí to snáď 200sk 🙂
samko má svoj pas, ak náhodou pôjde niekde bezomňa 😀 😀

angua27
20. máj 2009

zuzitka rozmýšľam aj nad touto alternatívou. hlavne preto, keby si ho chcel zobrať ex, napr. do Čiech k rodine. 😉

zuzitka
20. máj 2009

no, práve preto 😉

zuky
20. máj 2009

..ahojte, no mne napríklad bol zapísať Laurinku do môjho pasu môj manžel a aj sa podpísal, pri Rajkovi zase ja...takže je úplne jedno ktorý z vás tam pôjde, treba iba rodný list a kolok (cca 3 €)
...len pri tom vlastnom pase, ak by vás v zahraničí zastavila polícia napr. v takom Chorvátsku a vaše dieťa má niekto iný /babka a pod./, treba za každým vybaviť u notára splnomocnenie overené.....málokto o tom vie... 😝

zuzitka
21. máj 2009

zuky .. teda keď pôjdeme do chorvátska a moja sestra sa pôjde prejsť so samkom sama, tak potrebuje splnomocnenie? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
21. máj 2009

Emog dakujemeeeeeeee 😅

zuzitka
21. máj 2009

všetko najlepšie aj od nás!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

petaba
21. máj 2009

😉 diky 😎

angua27
21. máj 2009

Natálke všetko naj, naj, naj.

emog, dík za linky.

bublinaz
21. máj 2009

aj my prajeme vsetko naj k 2. narodeninkam 🙂

petaba
21. máj 2009

dakujemeeeee este raz... ak chcete tak kuknite torticku na oslavu

http://peta-ba.blogspot.com/2009/05/tuto-tortu-...

bublinaz
22. máj 2009

waaaw, tak to je supertortiska, nie torticka :o) ja z tort vyjedam vacsinou iba tie marcipanove ozdoby, tak to by som si pochutila, xixi 😀

petaba
22. máj 2009

ona nie je z marcipanu.... to je fondant... s marcipanom by vysla nieco cez 100 € a takto stala 50 €

Nati skoro odpadla ked som ju doniesla domov 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
22. máj 2009

ani sa natalke necudujem, ze skoro odpadla 🙂 ja by som tiez 😉

zuzitka
25. máj 2009

cafte 🙂

petaba ... aka bola oslava?

my sme boli na sv.prijimani /mam krstniatko/ ... o 9.30h uz u nich sme boli, ... kostol, ... obed a domov sme prisli o 20.15h 😵

zuzitka
25. máj 2009

zuky ... som citala v kdesi v novinach, ze od 1.4 je zrusene to splnomocnenie v chorvatsku, ak pojde so samkom niekto iny ako rodic ... tak teraz neviem 😨

alex777
25. máj 2009

peti, dodatocne natalke vsetko najlepsie aj od nas.
prosim ta, mozes dat kontakt na tu cukrarku? ema ma narodky koncom juna a tiez uvazujem o nejakom takomto zazraku 🙂. doteraz vzdy piekla babka, take obycajne, eme to bolo relativne jedno, tesila sa na darceky, nie na tortu. ale teraz uz ma svoje oblubene rozpravkove postavicky, myslim ze takato torta by ju potesila.

zuzitka
26. máj 2009

baby ak si to stihnete prečítať ... dnes po obede sa ide do sadu Janka Krála 😉 príďte, ak stíhate 😉

zuky
26. máj 2009

helouky,
no zuzitka tak ja neviem teraz, čo je aktuálne, ale máme známu na chorvátskom veľvyslanectve a tá mi to tvrdila, ale este minulý rok...takže neviem po novom... 😝

zuzitka
27. máj 2009

veď nevadí zuky 😉

a kde ste boli včera? chodíte s petabou na račko na ihrisko?

budúci týždeň ak bude pekne, skočíme na partizánsku lúku? 😉 hm?

zuky
27. máj 2009

..no mozem sa ti popytat...
vcera som behala po ikei a avione..kupovala som nejake darceky...kedze idem na vychod, tak aby som neprisla k mamke a neterke na prazdno....a to je hned odpoved na tvoju otazku, ze teda buduci tyzden cestujem (utorok-streda) na svadbu do polska a potom ostanem "doma" asi celý jún
..a teda ano chodievame "parkovat" s petabou do "nasho" parku..kedykolvek a ktokolvek sa moze pridat, miesta je dost (sice po 16.hod je tu uz naval skolkarov a rodicov po robote.... 😝, ale da sa )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre