• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

27. januára 2012 
na kramaroch ako idete so Samkom cez prechod smerom k poste...
18. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no tak Emog, celkom fajn sme si pokecali...dojdi aj častejšieee...a tu tehulku tiež dovleč, xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte .. už som zase na chvílku doma :wink:
v sobotu ideme k našim znova :grinning: :grinning:

emog ... to som asi išla z trolejbusu z medickej domov akurát :slight_smile:
26. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám sa už začína črtať nové ihrisko :grinning: :grinning: :grinning: som už videla nejaké nové preliezky, hojdačky ... ale ukončiť by to mali až v novembri :unamused:

emog ... už dovolenkujete? :grinning: :grinning: tak nech sa vám tam zadarí miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
4. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo :confused:

už sem nik nechodí?
ozvite sa, ako sa máte :wink:

ja sa zagulacujem, som práve v 30tt :slight_smile: samko je úspešný škôlkar :slight_smile:
17. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem poradit,kde chodite do MC (materske centra)?
Racik funguje??? :confused: tam nepisane, ze nefunguje WC a pod....
22. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudri ... teraz nechodíme nikam .... akurát teda do škôlky :wink:

ale chodili sme do prešporkova ..... http://presporkovo.sk/
na palisady .... http://www.klubpalisady.sk/

alebo kukni na môj blog, mám tam ihriská, ktoré sme navštívili + fotky
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detsk%C3%A9%20ihrisk%C3%A1
22. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dnes som mala ultrazvuk v 30tt, chlapček váži 1565g :slight_smile: ja som pribrala 11kg...
inak všetko vyzerá byť v poriadku

u nás na kramároch sa stále prerába cesta, je prejazdný len smer z mesta, do mesta sa nedá, treba chodiť cez patronku .... ale hádam už len týždeň to potrvá. a potom bude krásna nová cestička :grinning: :grinning: :grinning:

a to počasie je super, že? asi preto sem ani nenakuknete, čooooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
super zuzi je vsetko OK

zuky ano , dobre sme si pokecali a ak vyjde tam prideme aj tento tyzden a ked bude tehulka zuzulka
chciet tak ju dovlecem :grinning:

veru pocasie je nadalej fajn tak sme vsetki povonku kade tade :sunglasses: a ako nam to leto ale rychlo ubehlo hmm?
my sme sa vratili stredu z dovci v Grecku a bolo super :dizzy_face:
28. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som z BA III a rada bude mat nejaku dobru kamosku na pokec ci neskor na kocikovanie :wink:
28. sep 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ... ahoj. a s kade si presne? vidím, že si na začiatku tehulkovania :wink: držím palec :slight_smile:
29. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzitka, teraz byvame pri zeleznicnej stanici vinohrady,ako je istrochem
a v aprili sa strahujeme do race

ty si odkial?
29. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z kramárov :wink:

na račianskom mýte teraz kočíkuje Zuky z tejto témy :wink:

inak táto téma nejak upadá, ak chceš popísať viac, pod do témy Blaváčky!
tam to žije trochu viac :slight_smile:
29. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okis tak sa presuvam tam :slight_smile:
29. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalke zelame vsetko najlepsie k dnesnym meninam !!! :dizzy_face:
6. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello, babule, veru odkedy sm,e na facebooku, tu to upadá....inak sa mávate akoooo....už naozaj asi začína jeseň brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru upada a riadne kocky... :confused: :wink:
16. dec 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzitka gratulujem k druhému synčekovi. Tak sa tešíme s Tebou. Držte sa a budte zdraví... :grinning: :wink:
16. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja ... dakujem :slight_smile:
to zdravie prajem aj ja vám :wink: lebo teraz je tých chorôb habadej ... ani do škôlky radšej samko nechodí :unamused:

a čo to vidím pri tvojom mene? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14tt? gratulujem!!!!!!!! to ste si dcérku naplánovali tentokrát, že? :grinning:
16. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to neviem či dcérku, alebo tretieho chalana :grinning: . No uvidíme- ale hlavne nech je to zdravučké. Teraz som bola chorá, tak dúfam že to bábatku neublížilo. V pondelok idem k doktorovi a opat ho uvidím. Tak sa teším... :grinning:
18. dec 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym z BA III stastny mamickovsky - oteckovsky Novy rok.
Nech nam deticky rastu a my z nich mame len a len radost.
Zdravi Anaba

Jaju som kedysi davno stetla, ked som bola este cakatelka prveho dietatka. Ona sa uz vtedy nahanala za svojimi dvoma sarkanmi. Drzim ti palce v novom tehotenstve, aby vsetko dobre dopadlo. :slight_smile:
Ahojky
31. dec 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem veľmi pekne. Všetkým prajem krásny Nový rok 2010, veľa zdravia a radosti s našimi drobcami... :slight_smile:
2. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Anaba, inak ani som netušila že máš už dve detičky- no a dve dievčence. Aspoň tí moji chalani budú mať nevesty :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, nasadili sme rychle tempo. Snaha zachranit demograficku krivku. Ved to poznas z vlastnej skusenosti.
My sa vsak tesime na novu kamosku z vasej produkcie (Jaja). A ak to bude nahodou kamos, tak ho urcite tiez nevyhodime z kolektivu, neboj sa.
3. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No každý sa ma pýta čo by sme chceli, ale my s manželom sme sa rozhodli, že sa asi necháme prekvapiť. Dúfam že bábatko bude zdravučké a či bude on alebo ona tak sa budeme tešiť. Manžel mi práve doniesol veci pre bábatko z pivnice a idem ich preberať. Sestra čaká babatko začiatkom mája tak jej idem vybrať tie najmenšie veci :grinning:
3. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez v oboch pripadoch nechcela dopredu vediet, co to bude a nechali sme sa pekvapit. Pre mna to tak bolo ovela zaujimavejsie a na den "D" som sa velmi tesila, lebo malo prist aj velke odhalenie. Sranda bola, ze v oboch pripadoch som si myslela, ze to bude chlapec a dva krat som sa mylila. :sunglasses:
Vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Ak budete mat opat junaka, tak uz vies ako na to a isto podedi mnoho veci. Ked budete mat devuchu, tak konecne budes mat aj ty nejaku potechu a oporu do buducna a mozes sa realizovat v paradeni. Aj ked viem z vlastnej skusenosti, ze v cloveku cosi stale hloda, ze by bolo dobre mat v potomstve zastupene obe pohlavia. Tiez sa preto do buducna pohravam s myslienkou mat este jedno babatko. Ci to aj zrealizujeme, to neviem. Uvidime. :wink:
3. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja som musela môjho muzícka presviedcat skoro rok a až potom sa rozhodol ze aj on chce tretie babo. nalákala som ho hlavne na možnosť- a aj nutnosť kupit väčšie auto- zabralo to :grinning: :grinning:
4. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, keby boli peniaze, aj my by sme sa rozhodli pre vacsie auto (aj ked mame len dve deti). Vylety a balenie by bolo hned ovela jednoduchsie. Dokonca,by sme v nom mohli na vyletoch aj prespavat a pod.
Kedze sme sa vsak teraz stahovali do vacsieho bytu, tak tok nasich penazi bude smerovat nejaku dobu len jednym smerom (hypotekarny uver). :unamused: A to aj keby prisli v buducnosti dvojcata. Takze tak. :unamused:
5. jan 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
som tu prvý krát a vidím, že sa mám na koho obrátiť. Čakám prvé bábo a nie som rodáčka z BA. Kde chodíte kočíkovať? Doteraz ma to netrápilo, ale teraz si uvedomujem, že behať popri ceste s kočkom nie je to, čo chcem. Bývam na Trnavskom mýte. A kde je najbližšie materské centrum? Ďakujem
9. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok