Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
23. aug 2009

..no tak Emog, celkom fajn sme si pokecali...dojdi aj častejšieee...a tu tehulku tiež dovleč, xixi 😝 😝

zuzitka
26. aug 2009

čafte .. už som zase na chvílku doma 😉
v sobotu ideme k našim znova 😀 😀

emog ... to som asi išla z trolejbusu z medickej domov akurát 🙂

zuzitka
4. sep 2009

nám sa už začína črtať nové ihrisko 😀 😀 😀 som už videla nejaké nové preliezky, hojdačky ... ale ukončiť by to mali až v novembri 😒

emog ... už dovolenkujete? 😀 😀 tak nech sa vám tam zadarí miminko 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😉

zuzitka
17. sep 2009

haloooooo 😕

už sem nik nechodí?
ozvite sa, ako sa máte 😉

ja sa zagulacujem, som práve v 30tt 🙂 samko je úspešný škôlkar 🙂

dudri
22. sep 2009

Potrebujem poradit,kde chodite do MC (materske centra)?
Racik funguje??? 😕 tam nepisane, ze nefunguje WC a pod....

zuzitka
22. sep 2009

dudri ... teraz nechodíme nikam .... akurát teda do škôlky 😉

ale chodili sme do prešporkova ..... http://presporkovo.sk/
na palisady .... http://www.klubpalisady.sk/

alebo kukni na môj blog, mám tam ihriská, ktoré sme navštívili + fotky
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detské...

zuzitka
24. sep 2009

ahojte

dnes som mala ultrazvuk v 30tt, chlapček váži 1565g 🙂 ja som pribrala 11kg...
inak všetko vyzerá byť v poriadku

u nás na kramároch sa stále prerába cesta, je prejazdný len smer z mesta, do mesta sa nedá, treba chodiť cez patronku .... ale hádam už len týždeň to potrvá. a potom bude krásna nová cestička 😀 😀 😀

a to počasie je super, že? asi preto sem ani nenakuknete, čooooo? 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenocka84
28. sep 2009

ahojte

ja som z BA III a rada bude mat nejaku dobru kamosku na pokec ci neskor na kocikovanie 😉

zuzitka
29. sep 2009

lenocka ... ahoj. a s kade si presne? vidím, že si na začiatku tehulkovania 😉 držím palec 🙂

lenocka84
29. sep 2009

ahoj zuzitka, teraz byvame pri zeleznicnej stanici vinohrady,ako je istrochem
a v aprili sa strahujeme do race

ty si odkial?

zuzitka
29. sep 2009

ja som z kramárov 😉

na račianskom mýte teraz kočíkuje Zuky z tejto témy 😉

inak táto téma nejak upadá, ak chceš popísať viac, pod do témy Blaváčky!
tam to žije trochu viac 🙂

lenocka84
29. sep 2009

okis tak sa presuvam tam 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
9. okt 2009

hello, babule, veru odkedy sm,e na facebooku, tu to upadá....inak sa mávate akoooo....už naozaj asi začína jeseň brrrr 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja25
autor
16. dec 2009

Zuzitka gratulujem k druhému synčekovi. Tak sa tešíme s Tebou. Držte sa a budte zdraví... 😀 😉

zuzitka
16. dec 2009

jaja ... dakujem 🙂
to zdravie prajem aj ja vám 😉 lebo teraz je tých chorôb habadej ... ani do škôlky radšej samko nechodí 😒

a čo to vidím pri tvojom mene? 😀 😵 😵 😵
14tt? gratulujem!!!!!!!! to ste si dcérku naplánovali tentokrát, že? 😀

jaja25
autor
18. dec 2009

No to neviem či dcérku, alebo tretieho chalana 😀 . No uvidíme- ale hlavne nech je to zdravučké. Teraz som bola chorá, tak dúfam že to bábatku neublížilo. V pondelok idem k doktorovi a opat ho uvidím. Tak sa teším... 😀

zuzitka
22. dec 2009
anaba
31. dec 2009

Vsetkym z BA III stastny mamickovsky - oteckovsky Novy rok.
Nech nam deticky rastu a my z nich mame len a len radost.
Zdravi Anaba

Jaju som kedysi davno stetla, ked som bola este cakatelka prveho dietatka. Ona sa uz vtedy nahanala za svojimi dvoma sarkanmi. Drzim ti palce v novom tehotenstve, aby vsetko dobre dopadlo. 🙂
Ahojky

jaja25
autor
2. jan 2010

Ďakujem veľmi pekne. Všetkým prajem krásny Nový rok 2010, veľa zdravia a radosti s našimi drobcami... 🙂

jaja25
autor
2. jan 2010

Anaba, inak ani som netušila že máš už dve detičky- no a dve dievčence. Aspoň tí moji chalani budú mať nevesty 😀 😀 😀

anaba
3. jan 2010

No, nasadili sme rychle tempo. Snaha zachranit demograficku krivku. Ved to poznas z vlastnej skusenosti.
My sa vsak tesime na novu kamosku z vasej produkcie (Jaja). A ak to bude nahodou kamos, tak ho urcite tiez nevyhodime z kolektivu, neboj sa.

jaja25
autor
3. jan 2010

No každý sa ma pýta čo by sme chceli, ale my s manželom sme sa rozhodli, že sa asi necháme prekvapiť. Dúfam že bábatko bude zdravučké a či bude on alebo ona tak sa budeme tešiť. Manžel mi práve doniesol veci pre bábatko z pivnice a idem ich preberať. Sestra čaká babatko začiatkom mája tak jej idem vybrať tie najmenšie veci 😀

anaba
3. jan 2010

Ja som tiez v oboch pripadoch nechcela dopredu vediet, co to bude a nechali sme sa pekvapit. Pre mna to tak bolo ovela zaujimavejsie a na den "D" som sa velmi tesila, lebo malo prist aj velke odhalenie. Sranda bola, ze v oboch pripadoch som si myslela, ze to bude chlapec a dva krat som sa mylila. 😎
Vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Ak budete mat opat junaka, tak uz vies ako na to a isto podedi mnoho veci. Ked budete mat devuchu, tak konecne budes mat aj ty nejaku potechu a oporu do buducna a mozes sa realizovat v paradeni. Aj ked viem z vlastnej skusenosti, ze v cloveku cosi stale hloda, ze by bolo dobre mat v potomstve zastupene obe pohlavia. Tiez sa preto do buducna pohravam s myslienkou mat este jedno babatko. Ci to aj zrealizujeme, to neviem. Uvidime. 😉

jaja25
autor
4. jan 2010

No ja som musela môjho muzícka presviedcat skoro rok a až potom sa rozhodol ze aj on chce tretie babo. nalákala som ho hlavne na možnosť- a aj nutnosť kupit väčšie auto- zabralo to 😀 😀

anaba
5. jan 2010

No, keby boli peniaze, aj my by sme sa rozhodli pre vacsie auto (aj ked mame len dve deti). Vylety a balenie by bolo hned ovela jednoduchsie. Dokonca,by sme v nom mohli na vyletoch aj prespavat a pod.
Kedze sme sa vsak teraz stahovali do vacsieho bytu, tak tok nasich penazi bude smerovat nejaku dobu len jednym smerom (hypotekarny uver). 😒 A to aj keby prisli v buducnosti dvojcata. Takze tak. 😒

jarus8
9. jan 2010

Ahoj,
som tu prvý krát a vidím, že sa mám na koho obrátiť. Čakám prvé bábo a nie som rodáčka z BA. Kde chodíte kočíkovať? Doteraz ma to netrápilo, ale teraz si uvedomujem, že behať popri ceste s kočkom nie je to, čo chcem. Bývam na Trnavskom mýte. A kde je najbližšie materské centrum? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre