Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
2. mar 2009

zuky ... do kolko skolok mozem dat prihlasky? mam v 2 zatial ....

mne odisiel normalny comp, velka raroha 😀 😀 teraz vyuzivam jurov notebook 😝

zuzitka
2. mar 2009

zuky ... radlinskeho je stare mesto?
tabakova je stare mesto a hned mi povedali, ze si nas pisu na koniec ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
2. mar 2009

pc nejde ☹ mozno za tyzden .... ale iba mozno ...

moja mama chodi do hodonina /CR/ nakupovat aj potraviny, aj samkovi oblecko obcas kupi 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
2. mar 2009

..som sa pomylila..myslela som na legerskeho, neviem, preco ma napadla... 😕 ale tu by sme mali najblizsie
.... a neviem do kolkych sa da dat, vraj ze sa zvyknu stretnut vsetky ucitelky zo skolok z danej mestskej casti a tam si deti "podelia", ak su zapisane vo viacerych... 😒 takze asi to obmedzene nie je...

zuzitka
2. mar 2009

no teeeeda 😵 😵
supeeeeer

ja ani kilo 😝

inak peti, ty este pokracujes v chudnuti? 🙂

jak u vas prebieha den? co a kedy papate? co nepapate vobec? 😀

petaba
2. mar 2009

Ahojte...

Zuky tak to sa tesim s tebou... uz sa neviem dockat, aka som zvedava... Rajko bude veeeeelky fesak, ale aj Nati bude fesanda... tiez nam dosli okuliarky a aj dvoje satocky... sme uz cakali kazdy den kedy to pride, islo to aj viac ako 3 tri tyzdne z USA... tak tiez sme si robili modnu prehliadku 😀 ešte nejake malickosti a uz mame leto vybavene ... no a este tu trojkolku cakame ...

Dnes som kupila v meste Rajkovi darcek k narodeninam, tak som zvedava ci sa mu bude pacit ... ale nepoviem ti co to je, aby si bola aj ty prekvapena 😀

A este sa musime pochvalit boli sme v avione a mali celkom fajn zlavy... tak sme kupili Nati sandalky v ECCO... bola zlava 40 %, tak to nekup 😅

a co sa tyka toho pocitacu, aj ja som si chcela kupit notebook, ale potom som si povedala, ze este pockam kym dosluzi... lebo mi je luto vyhodit ten co mam doma... a dva by mi zavadzali

qweedy
2. mar 2009

ja som niekde citala, ze oficialne mozes dat len do jednej...mojej kamoske sa dokonca stalo, ze dala prihlasky do dvoch ktore boli blizko seba, jej na to nejak neviem ako dosli a z jednej jej automaticky prihlasku vysmarili...mala stastie, ze z tej, co bola pre nu menej zaujimava.... 😨
na radlinskeho je kde skolka? dufam nie ta na rohu....

ja som sa tiez teraz utrhla z retaze a naobjednavala som z tej novej letnej kolekcie vecicky pre mata, lebo sa mi hrozne pacili, takze na jar a leto je dufam vybaveny...oni tie next veci okrem toho ze su pekne a mam s nimi aj dobre skusenosti, ze nezide farba a tvar po prani, sa daju aj potom super predat ako nosene, ze len s malou stratou...sa to podla mna oplati....ja som na next zatazena 😉

petaba
2. mar 2009

no ja mam dole zatial nejaky 6 a pol kila a le teraz necvicim lebo ma boli noha... ale ked doboli tak hned idem na to 🙂

emogeon tak to je super len tak dalej

a co jem vsetko da sa povedat 5x denne... len nie sladke, mastne a vyprazane... a pijem cistu mineralku, caj a kavu bez cukru samozrejme 😀

qweedy
2. mar 2009

zuzi, tak uz teraz poznas celu moju rodinku z FB 🙂

zuzitka
2. mar 2009

qweeedy ... zase az tak som ta neskumala 😀 len teba, ked som zbadala, tak mi napadlo, ze to budes ty 😀

no ja sa spolieham, ze samka zoberu sem Na revin 😕

uz kupujete veci na leto? he he ... sa neviete dockat slniecka, cooooooo?? 😀 😀 😀

zuzitka
2. mar 2009

peti .... dobraaaaa si 😀 kolko kg chces dat este dole? 😎

qweedy
2. mar 2009

jasne, lebo minuly rok som sa spamatala v maji a vsetky pekne veci v nasom cisle uz neboli na sklade 😨

petaba
2. mar 2009

no este tak 10 kg 😀 😀 😀

petaba
2. mar 2009

ja uz veci kupujem od jesene ked sa mi nieco pacilo a bola dobra cena tak sup s tym domov 😅

qweedy
2. mar 2009

petaba drzim palce s chudnutim, ja by som tiez mala zacat letnu pripravu 🙂 lebo ako hovori moj manyel : spyta sa ta leto, co si robila v zime 😀 😝

zuzitka
2. mar 2009

neblazni .... ze este 10 kg 😀
to budes potom sexi cicuska a tvoj muz bude mat co robit, aby odhanal napadnikov 😀 😀 😀

zuzitka
2. mar 2009

tak to aj ja kupujem veci priebezne ... v terranove som nakupila tricka na leto samkovi po 50sk v akcii 😀
no nic ine zatial nemame este kupene 😎

petaba
2. mar 2009

my mame da sa povedat celu vybavu uz doma... a teraz uz kupujem len zbytocnosti 😀

zuky
2. mar 2009

..peti a uz ti dosli aj tie satky Tommy Hilfiger?
...aj ja sa už pomaly scvrkávam, síce to nie je vidieť veľmi na váhe, ale pomaly sa viem zapnúť už aj do riflí 😀 a ja tiež obmedzujem sladké, a teda aj moju obľúbenú čokoládu 😒 ale chvála bohu, inak by to neklesalo... 😕 a este keď pridáme k tomu tie naše pešie "túry" s petabou...snáď sa v lete nebudem hambiť obliecť plavky 😕

alex777
2. mar 2009

whaw, ze letne veci! tak takto dopredu ja neviem nikdy nakupovat. viem ze je to najvyhodnejsie, kupis ked je akcia ale ja vzdy nakupujem az ked nieco potrebujeme, potom musim kupit zato, zaco je, zlava-nezlava 😒 . ale take tricka na jar,leto,jesen, to nakupim vzdy ked vidim akciu. len bundy, saty, nohavice... take velmi do zasoby neviem nakupovat. casto tiez nakupujem na mimibazare.
a to kedy si zuzitka nasla v terranove tricka po 50 sk? to asi na obchodnej ze? lebo do calliope (vraj je to terranova len pod inym menom) v avione chodim casto a az take zlavy teda nemavaju.

my sme inak boli teraz tyzden lyzovat na donovaloch, preto som sa zase neozyvala. bolo super. boli sme s dalsim manzelskym parom + dcerka v eminom veku, takze sa baby celkom zahrali. aj ked sme ich casto museli od seba trhat a riesit spory, utierat slzy. to by jeden neveril ako sa dokazu dve takto krpate dievcatka vkuse bit 😅 😀

a zuky, ja mam emu prihlasenu do skolky uz od minuleho roku. povodne bola prihlasena od januara, aj mi prijatie potvrdili a potom mi v septembri riaditelka volala, ze sa neda, maju vela starsich deti, ktore musia uprednostnit. tak mi aspon slubila ze s nou automaticky od septembra rataju, takze je prijata na odborarsku (to je kusok od ZS vinohrady, pri istrocheme). od nas kusok, manzel to ma cestou do prace takze odvadzanie do aj vyzdvihovanie zo skolky bude jeho parketa 🙂

zuzitka
2. mar 2009

alex ... no v terranove alebo calliope 😀 na Postovej, krizuje Obchodnu smerom na SNP 😎
kupila som to pred vianocami, ale tusim stale tam maju vypredaj 🙂

pre dospelych tiez, nejake svetriky za 150sk a tak 😀

no a potom kupujem v tescu ... cherokee 🙂 da sa vybrat, na piesok a na bezne nosenie nepotrebujeme ziadne znacky 😎 sak zaspini to tak ci tak 😀

alex777
2. mar 2009

viem, poznam to na postovej. v meste sa trochu vyznam, roky som v centre pracovala na hlavnom namesti 🙂
ale teraz tam chodim minimalne. asi budem musiet obcas zbehnut. teraz ked sa v tej clapkanici neda behat po ihrisku by sme si s emou mohli niekedy spravit vylet radsej do stareho mesta, spojeny s nakupmi 😅

v cherokee sa ale tiez da len ked su zlavy, inak sa mi to nezda velmi lacne. aj ked... naposledy som tam eme kupila nezlacnene nohavice za 280 sk co je myslim dost dobra cena 🙂

zuzitka
2. mar 2009

cherokee neni drahe, ale zlava je zlava 😀 😀

my sa casto prechadzame v meste, do tych obchodnych centier ideme malokedy ... polus vobec, aupark malokedy, avion castejsie kvoli tomu ihrisku 🙂

musime ist do tesca niekedy, samko potrebuje naradie ako ma borek stavitel 😀 😀 😀

myslite, ze chripka uz zmizla? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
2. mar 2009

cherokee je podla mna v poho, len u nich mi prave vadi, ze co mam odtial vecicky po viacerych praniach mi zostali zmolkove....je pravda, ze u nas sa vela pere, lebo mato je ufulancek 🙂 ale to mi trosku vadi, lebo take veci uz potom horsie predas, zato co mame next, tak teplaky po 100 praniach vyzeraju super 🙂 ja nie som moc ten akoze znackovy typ, ale ked sa mi nejaka znacka zapaci, hlavne kvoli kvalite, tak potom viac neriesim...moja oblubena je zas adidas, naprikald pumu nemusim, lebo som si u nich kupila pre draheho par triciek minule vianoce a po par praniach - handricky 😒

petaba
2. mar 2009

Emogeon ja asi tento krat nepojdem... idem este s malou vyskusat fit lopty blizko ku nam... sa mozete pridat vy 😀

No ja som maniak na znacky ale iba na adidas a nike... to su moje srdcovky... obcas reebok a tommy hilfinger 😅

a ja mozem kupovat aj malej drahsie... lebo ona je velka citlivka na spinu... takze my mame malokedy nejak extra spinave veci 😀

angua27
2. mar 2009

ahojte krásky,

vidím, že rozoberáte oblečko. ja nemám pre malého na leto ešte nič. aj som rozmýšľala, že pokúpim, ale dobre, že som nie. zase sa behom pár dní vytiahol o 3cm. proste zo dňa na deň malé body a už nemusíme zahýňať nohavice. takže budeme kupovať priebežne ako príde a ako budú akcie. 😉 mne sa next a pod. tiež páči, ale momentálne nie sú peniažky, takže max. z mimibazaru značkové. zatiaľ som mala iba dobré skúsenosti. a ja teda najviac kupujem Cherokee, majú dobré ceny a na to, koľko sa Maťko zašpiní je to v poriadku.

tak vám všetkým chudnúcim prajem rýchle a hlavne trvalé úspechy. ja som momentálne na váhe, čo som mala pred 10 rokmi a som spokojná. sem-tam ide ešte kilčo dole, ak sú hektické dni a menej papám a zase, keď sa to ukľudní, tak sa vráti. ale to beriem ako normálka. 😀

no a počasie sa pomaly zlepšuje, tak hádam už niekedy budeme môcť spraviť stretko aj vonku. 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre