Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
1. okt 2008

...jaj ja neviem kde čo ako chodí, väščinou som šla autom....ale keď už nemáme kočík, tak začína využívať služby mhd....

alex777
1. okt 2008

v palace je ozaj dobry ten kutik. ale my sme sa tam dostali len raz, lebo poobede a cez vikend tam deti pod 3 roky nepustaju ani v sprievode rodica ☹ . ale teraz ked ema zaspava az o 14h. mozno by sa nam tam oplatilo aj doobeda vyrazit, ale zase elinou na racko a odtial busom a to iste spat... no neviem 😒 a ak tam ma byt ema sama... to my radsej preplneny avion poobede. pre nas rodicov sice muky ale ema sa super vyblazni v tom dave deti 😝

zuzitka
1. okt 2008

a kolko sa tam plati? zuky, peta, vy ste boli doobeda?

zuky
1. okt 2008

... no vzhladom na to ze sme absolvovali kupu v Palace nad 500,-SK sme to mali bezplatne neobmedzene (inak nejakych 50/hod., a potom sa to znizuje kazdu polhodku), boli sme tam od nejakej 11,30 do 2,30...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
1. okt 2008

bola som dnes pozret v mojej robote na trnavke a ked som bola uz na tom konci, zbehli sme do Palace. presne ako pise Alex, s rodicmi je vstup povoleny len od 9h do 15h..... takze som sa tam nedostala, lebo som tam bola o 17h 😖

k tym odletom.... my sme boli v roku 2005 v Spanielsku, ked sme odtial odchadzali, lietadlo meskalo vyse 12 hodin 😕 poslali sme staznost, pretoze sme dostali za ten cas len 1 bagetu a pollitrovy napoj a mali sme narok aj na nahradne ubytko a nedostali sme nic. sedeli sme na letiskovych sedackach.... ja v 5 mesiaci tehotenstva 😒

zuzitka
1. okt 2008

zabudla som napisat, ze ta staznost bola na nieco dobra 😀 poslali nam nahradne letenky 😀

alex777
2. okt 2008

niekedy sa oplati nedrzat hubu a krok, ze zuzitka 😀

emogeon... s dietatom to potesi, take meskanie 😠 mala to aspon prespala v kociku?

zuzitka
2. okt 2008

alex ... presne tak 😉 tie letenky sme dali mojej "svokre", pretoze mne sa uz gulatilo brusko a uz sme nikam nechceli ist. oni si kupili len ubytovanie ... isli na to iste miesto kde my /Calella/ len iny hotel 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
6. okt 2008

Dakujem emogeon za opýtanie, uz zacina byt obtiazne, v tom zmysle, ze priberam rapidne (+10 za tri mesiace, prve tri mi bolo zle, takze +0)- boli ma chrbtica, vleciem sa ako slimak, som ospala a leniva 🙄
...vsak zajtra dojdi a pokecame, kto este pride baby? stretko v palace/tesco zajtra o 10-10,30 v detskom kutikuuuu !!!

zuzitka
6. okt 2008

zuky .... takze do konca tehotenstva das dalsich + 10 kg ??? 😀 😀 😀
ja som pribrala + 23 kg 😅 😅 😅
zuky, pri rajkovi si tiez tolko pribrala ci nie?

ja to stretko v Palace sledujem uz par dni..... ale je to fakt daleko 😒 ani by som to nestihla pri nasom rannom spani 😅

zuky
7. okt 2008

...zuzitka pri Rajkovi to bolo +30 !!! (tak snáď to teraz bude "len" do 20)
...stretko bolo fajn, môžeš ľutovaaať 😝

zuzitka
7. okt 2008

zuky .... + 30 kg ???????? 😲 😲
a potom sa ti vsetko podarilo schudnut? lebo ja som furt tlstoch...... 😅

bolo vas vela na stretku?
no mne dnes ajtak prisla mama, vzala nas a sli sme k sestre do ruzinova..... prisla som domov o 16.30h

zuky
7. okt 2008

..no veru, na p"rod s Rajkom som sa gúľala...schudla som 25, ale ostali mi pamiatky v podobe strií a celu 😒 , no čo už, za to mám Rajka 😅

na stretku nás bolo dokopy 6+6 babies

angua27
7. okt 2008

babuľky, na stretku bolo super. len ja sa ešte musím podľa Maťka dosť riadiť, nevydržal by dlhšie. spravili sme rýchly nákup a šup do auta, do 2 minút zaspal. ale evidentne sa mu tam páčilo. a mne bolo s vami dobre. 😉 a zabudla som sa vám pochváliť, že mám zajtra večer prvé rande po 10 rokoch. 😀

zuky
7. okt 2008

hej? no tak držím palce, aby vyšlo 😅
(neboj my to chápeme, veď to pozná každá z nás, že od pôrodu nám dni plánujú naše drobčatá)

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
8. okt 2008

..emogeon akoze my...vsetci boli pozvani, takze aj ty si mohla/mala prisť 😵

petaba
8. okt 2008

presne ako zuky pise! Kde ste vsetky boli?

alex777
9. okt 2008

no ja som sa zase par dni nepripojila, vcera ci predvcerom sa ani nedalo, stale mi to hadzalo ze pretazeny server, takze som o stretku ani nevedela. ale aj tak by to pre nas bolo tiez dost komplikovane a zdlhave cestovanie.

30 kg??? ufff 😅 ja si teda presne nepamatam, ale urcite to bolo do 10kg, tusim 6 alebo 8kg, neviem take nejake cislo to myslim bolo. a aj tak som mala pocit ze ledva chodim 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. okt 2008

ale PETABA to tu spomenula, ze bude stretko ... presne 1 oktobra to pisala 😀
ja som to videla 😵

zuky
9. okt 2008

...no stretka sa vacsinou pisu do temy stretnutia, tak aj to treba obcas sledovat a kuk kto pise do stretka...ale teda bolo to tu spomenuté, tak na budúce dáme vacie avizo....inak ak ma niekto chut ist so mnou a petabou do detskeho kutika zajtra doobeda do auparku, nech sa paci... 😵

...no a alex, veru uz sa mi tazsie pohybuje, dnes som ledva cvicenie na fit lopte stihala s ostatnymi 😕

zuzitka
9. okt 2008

do detskeho kutika v Auparku? tam tiez mozu ist rodicia s dietatom dnu? 😕

petaba
10. okt 2008

zuzitka ano ale tam je to neobmedzene casovo... takze ked je volna skrinka tak mozes ist dnu 😉 baby ideme tam na 10 takze ked chcete tak pridte 😀

... a s tym stretko presne ako pisala zuzitka....informovala som som o nom 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. okt 2008

okolo 13h odchadzam k nasim, zajtra ideme na oslavu, mamina oslavuje 50-ku 😀
takze bude veselo 😀 😀 mama pochadza z 8 surodencov, pozyva vsetkych + ich deti s partnermi a detickami.... po dlhej dobe sa zase vsetci stretneme na nejakej veselej akcii.... dokopy je pozvanych okolo 70 hosti
😎

angua27
10. okt 2008

zuzitka, uži si oslavu s rodinkou. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre