Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

jaja25
autor
2. dec 2007

Tak to si ma potešila. My máme fábiu a už nás čakajú len dve splátky a je naša. Tak sa normálne bojím, ked v noci počujem húkať alarmy, či to nie je ten náš... 😒

katka432
3. dec 2007

npotak to hej..min.rok v priebehu polroka ukradli tete fabiu,svagrovi a kamoske oktaviu..no ale s tym nic nenarobis..ked si dakto to auto vytypuje,tak ich nezastavi nic..ani alarm ani nic

angua27
5. dec 2007

ahojte kočky, na koníka už chodím dlhšie, ale vás som objavil až teraz. bývam blízko Istopolisu. som sem prisťahovaná (síce už šesť rokov), ale nikoho tu nepoznám. organizujete aj nejaké stretká? rada by som sa zoznámila s nejakými maminami, nech furt nebrouzdám s kočíkom sama. 😉

jaja25
autor
5. dec 2007

Angua a ty si tušim rodila na Kramároch, nie? Alebo sa mýlim? Zdalo sa mi že som ťa videla na diskusii...
Ja bývam na Českej, to je tiež celkom blízko pri Istropolise.. Ale bohužial teraz už pracujem ☹ a nie som doma.

katka432
5. dec 2007

ahoj angua,vitam ta...ja som z race,ale do mesta chodim casto ak chces,posli cislo cez ip a ked budem dakde nablisku sa ozvem a mozme ist spolu,hm??

angua27
7. dec 2007

ahojte, ďakujem za privítanie. teda jaja Ty máš, ale dobrú pamäť. rodila som veru na Kramároch a aj som sa chvíľku zapojila do tej diskusie. inak ja bývam na Kukučínovej, veľmi blízko Českej. 😀

katka, moje číslo máš v IP. 😉

jaja25
autor
11. dec 2007

No škoda že som ťa podla fotky nespoznala a nebola som ta kuknút. Ja robím na novorodeneckom na Kramároch, no podla mena ani podla fotky sa nedáš identifikovať... ☹

jaja25
autor
11. dec 2007

A neviete niekto čo je s Anabou? Ešte stále neporodila? Už dávno sa neozvala. Asi nemá internet doma. No snád sa jej darí a už je babatko na svete 😉

katka432
11. dec 2007

neviem,vidis??na nu som aj zabudla
skus jej ved zavolat,by sa asi aj potesila.
inak,a som asi tiez teho,ale este to nemam potvrdene lekarom,tak sa moc zatial nechcem tesit..no nevydrzim nikomu nepovedat 😅

jaja25
autor
11. dec 2007

Tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. 😀 😀 Super. Ste sikovny. A na kedy ti vychádza termín????

katka432
11. dec 2007

este som nebola u lekara,ale ked to tak pcitam tak na september

katka432
11. dec 2007

jaja,tu mi to vyratalo termin na 12.augusta tak uvidime co povie lekar 😅

zuky
11. dec 2007

...a že ja to nemám nikomu povedať a ty to dáš rovno na net...no teeeeda 😲 , tak už je to vonku a všetci sa tešíme 😀

angua27
11. dec 2007

katka veľká gratulácia. a plánovali ste, či sa náhodou pritrafilo. držím palčeky, aby bolo bábo ok.

jaja volám sa Kristína, syn Matej, každý máme iné priezvisko, zatiaľ. 😉 a Matej sa narodil 21.9., pôrod bol ukončený vákuumextraktorom, ležala som na nadštandarte na izbe 902 a boli sme tam šesť dní, lebo malý mal silnú žltačku. bývala tam so mnou kočka - Miška, ktorej sa narodil strašne malinký syn Paťko a jej priateľ umrel, keď bola v štvrtom mesiaci, inak zlatá babenka.

katka432
11. dec 2007

to som rada zuzu..teraz by ste nas mohli dobehnut..
angua,dakujem 😀 inak,nejdes vo stvrtok s nami na stretko??

zuky
11. dec 2007

...už "utekááááááááááááám" 😝 😝 😝

katka432
11. dec 2007

tak bez bez

zuky
11. dec 2007

😀 😀 😀

zuky
11. dec 2007

ahoj angua, my byvame na račku, mozme niekedy hodit stretko, len moj "malý" sa nie velmi rad kocikuje...ale v tom eurolande by sa dalo hadam aj pokecat... 😝

katka432
11. dec 2007

angua,tak prides??

petaba
11. dec 2007

baby tak ja som dnes zistila, ze tu sa nespi, ale komunikuje 😀

petaba
11. dec 2007

jeeeeej katka tak ja som si az teraz vsimla ze budete mat babenko gratulujem

jaja25
autor
12. dec 2007

Kati. Termín sa počíta od 1.dňa poslednej menštruácie +7 dní, -3mesiace. Potom sa upravuje podla UZV. 😉

jaja25
autor
12. dec 2007

Tak Kika ja som ti asi chodila na vizity, lebo ja mávam horný rooming. Tak škoda že som ťa nespoznala ☹

katka432
12. dec 2007

peti,no to si si dost skoro vsimla teeeda 😀
a dakujem za gratul.
jaji,ja viem ale ja som este nemala tak pravidely ciklus.ale poslem ti ip a skusis mi vyratat?konik mi vyratal 12.augusta.

katka432
14. dec 2007

babule,anaba vas vsetky pozdravuje a mozno sa v sobotu ukaze.ma uz 5 tyzdnovu dcerku 😀

anaba
15. dec 2007

Caute babule,
je sobota a ja sa konecne opat objavujem na scene.
Mam dcerku Alicu a dnesnym dnom ma uz 6 tyzdnov. Rodili sme na Antolskej a na svet sme sa pretlacicli zadkom, ale bez nejakej vacsej ujmy. Narodili sme sa malinky, viciveny (2760g, 48cm). Ked sme odchadzali z nemocnice, tak sme mali len 2550g, ale za tych 6 tyzdnov sme poriadne pribrali a narastli. Takze uz mame 55cm a 3650g.
Vsetky vas pozdravujeme a prajeme pekne sviatky.
Anna a Alica

anaba
15. dec 2007

Kati, este raz dakujem za telefonat, velmi ma to potesilo.

katka432
15. dec 2007

ahoj anaba,nieje zac a este raz blahozelam
😀

angua27
16. dec 2007

katka prepáč, že som sa dlho neozvala. dúfam, že stretko bolo super. malý má silnú nádchu, tak by som asi aj tak neprišla. ☹

jaja, no vidíš, možno sme spolu boli každý deň a ani sme to nevedeli. v tom všetkom novom, som sa zabudla na novorodeneckom spýtať na Teba. a to som naozaj plánovala.

zuky budem rada, keď sa niekedy stretneme na prechádzku. do IP Ti posielam moje tel. číslo. tak sa ozvy, keď bude mať Tvoj syn náladičku na kočíkovanie, alebo na vychádzku. a asi som mimo, ale o akom eurolande hovoríš? ak je to nejaké centrum blízko, tak by sme aj tam veru mohli skočiť. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre