Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
13. máj 2009

...zuizitka choď na dofču, ja som bola v druhom trimestri na Dubrovníku a tiež som sa bála, že mi bude zle a že nebudem môcť piť ich fantastické kapucino (lebo v tom case som moju oblubenu kavu nemohla ani citit), ale opak bol pravdou...v druhom trimestri som si uzila uplne najviac, vracanie preslo,.... krize ta este nebolia, syn konečne samostatny...takze nevahaj 😎

angua27
13. máj 2009

čaute krásky,

zuzitka, nech Ti je čo najskôr lepšie. a na dovču choď. bože, ja som už roky nebola. ale tak hádam sa zase niekedy dostaneme k moru.

no a veru. objavil sa nový muž v mojom živote. a začínam si pripadať ako puberťáčka. mobil kontrolujem 50x denne, ako malé dieťa sa teším s každého telefonátu. všetko je fajn, super a ja sa toho niekde vnútri desím. ale dnes to segra dobre skonštatovala. mám dve možnosti, buď sa s ním prestanem stretávať a nebudem sa stretávať s nikým a žiť si v kľude svoj život, možno nie úplne šťastný, ale kľudný. alebo do toho skočím rovnými nohami a možno si nabijem hubu. tak som sa rozhodla pre druhú možnosť. 😀 veď riskovať treba, či nie?

zuky
13. máj 2009

ahoj angua...
jasne treba skusit, ved clovek nikdy nevie co z toho vzide...zivot ja aj tak plny kompromisov... 😅

petaba
13. máj 2009

Bubli vitaj medzi nami 😉

Angua jasne ze vahas... snad nie je kazdy na zahodenie 😠

baby ak chcete kuknite moj vytvor "pozvanka na 2. narodeniny"
pre porovnanie

na 1. narodeniny
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

na 2. narodeniny
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

zuzitka nevahaj a chod... nevies kedy sa zasa niekam dostanes, potom uz s dvoma detmi to uz nie je az take jednoduche 😒

zuzitka
13. máj 2009

angua ... veď skús, aby si vlastne vedela, či stojí za to ... keď neskúsiš, nebudeš nedieť 🙂 držím palec 😀

na dovču ja chcem ísť 😀
len som chcela poradiť nejaké dobré miesto v chorvátsku ... nejakú dobrú pláž 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
14. máj 2009

angua, spravne rozhodnutie. kto neriskuje, nic nestrati. ale ani nic neziska. 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
14. máj 2009

no ja mam taky rezim, ze okolo 8h dam samkovi najest a sup naspat do postele 😅
potom okolo obeda vstanem 😅 dame si obed .... dnes sme utekali do obchodu a na postu okolo 14h, teraz perem a idem balit, lebo dnes k nasim ideme.
inak chodime von az okolo 17h a samko potom uz o 20h spinka 🙂

bublinaz
14. máj 2009

zuzitka, a samko je s tebou dobrovolne do obeda v posteli? o tom aj ja snivam 🙂

angua27
14. máj 2009

teda zuzitka to máte zaujímavý režim. 😀 taký by som aj aj brala. 😎

nás dosť ubíja toto počasie. malý sa síce von neťahá. má dosť silné lieky na ten kašel čo má a je z nich spinkavý, tak len polihuje pred telkou, čumí na rozprávky a trošku sa hrá s autíčkami. dnes som ho vytiahla von iba poobede na hoďku a pol. aj to sa len vozil v kočíku, ani nechcel chodiť. je to také divné, keďže on by za normálnych okolností, bol vonku najradšej od rána do večera a neposedí ani chvíľku. takto len spinká a ležká a zo všetkého je mrzutý. už nech je zdravý, bobátek môj.

emogeon, zoznámili sme sa cez internetovú zoznamku. oslovil ma on. som zvedavá, ako to bude pokračovať, pretože zatiaľ mám pocit, že sa do toho vkladám viac ako on. ale keď sme boli naposledy spolu, tak som ho od seba nevedela pomali odrhnúť, tak neviem. a lúčili sme sa hádam hodinu, čo ma stále objímal, pusinkoval a tak. 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
15. máj 2009

...angua teeeda..pusinkovanie, no veru tak ťa chápem že si pripadáš ako pubertiačka, tie začiatky sú vždy naj 🤐
....zuzitka ja odporúčam TUČEPI..všetko je blízko pláže...ktorá je hádam nekonečná, pešia zóna pozdĺž pláže, obchodíky a kaviarničky každá v inom štýle...myslím si že by si si prišla na svoje 😉

alex777
15. máj 2009

zienky... tie co mate deti okolo 3 rokov (zuky, zuzitka atd. 🙂 ) mate prosim vas nejaku skusenost s kolobezkou? chcem kupit eme na 3. narodky ale neviem ci 3-kolesovu (vzadu 2 kolieska) alebo uz zvladne aj klasicku 2-kolesovu. ta si asi vyzaduje vacsiu stabilitu ako je 3-rocne dieta schopne vyprodukovat, ci nie? ale zase na tych 3-kolesovych sa mi to zda az moc jednoduche, tak neviem. ale pri tych je vacsinou uvedene ze pre deti od 3 rokov. tak zeby tie 2-kolesove boli az pre starsie deti?
budem vdacna za akukolvek radu.

zuky
15. máj 2009

...alex neskúšali sme, ale tiež som nad ňou uvažovala...ťažko povedaľ, čo ju viac bude baviť, ale asi by som skôr tú dvojkolesovú...lebo na tej troj. ti bude "utekať" 😅 a tie trojkolesové čo majú tie série macko pooh a pod. sa mi zdajú aj nízke, resp. malé pre Rajka napr.

bublinaz
17. máj 2009

tu to cez vikend tiez viazlo, takze vsetci si uzivali paradne pocasie 🙂 my tiez, ale akosi si to odniesli moje krize. ledva sa postavim 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
18. máj 2009

alex ... my sme kolobežku zatial skúšali tak, že samko na nej stojí a ja alebo tato odráža 😀 😀 😀
samko sám si moc nevie rady na nej 😅
ale začal bicyklovať 😵 😵 teda s tými kolieskami záchrannými 😀 😀 😀
a ide mu to super 🙂
kolobežku možno neskôr zvládne /som ja dostala kolobežku k 25.narodkám 😝 /

angua ... tak ti moc držím palec s tým randením 😵 😵

ten môj režim ... ja kým doobeda ležím, tak samko si sám pustí telku /Jim Jam/ ako podmaz pri hraní ... a jazdí s autíčkami, kolajnice si stavia, garaž prestavuje 😀 😀 pri mne nebude ležať ani za svet 😅
teda včera večer so mnou pozeral chvílku let´s dance 😝

zuzitka
18. máj 2009

zuky ... jak si to tak kráásne opísala .... už sa neviem dočkať slniečka a mora 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
18. máj 2009

emog, a do ktorej dedinky pri neusideli chodite? my sme vyskusali dve, ale s malou sme este neboli.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bublinaz
18. máj 2009

aha, tam sme tusim boli. je to dolava, ked prichadzas z BA k jazeru a je tam ohradeny areal s takymi kadejakymi nafukanymi priserkami?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
19. máj 2009

...tak tak zuzitka...lebo je tam krááásne
...my sme včera boli na kafé s rodinkou v Šamoríne v hoteli Kormorán a tam je tiež pekne..kavička na teaske, vedľa ihrisko...parčík na kočíkovanie..dunaj ..hrádza...no angua nemáš to tam zlé...

a v Rakúsku som okr. Hainburgu prechádzky neabsolvovala...ale príroda a voda, slniečko= všade dobre 😅

zuzitka
19. máj 2009

no sestra aj Juro si už vzali dovolenku posledný júlový týždeň ... tak prvý krok k moru sme už spravili 😀

zuzitka
19. máj 2009

alex ... ako ste sa rozhodli s kolobežkou? 🙂

tu je samko na bicykli 😉
http://4.bp.blogspot.com/_fup5__gCP2o/ShKbLgHlT...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
19. máj 2009

tak nakoniec kolobezku kupime dvojkolesovu. ked jej to teraz nepojde, pocka ju v pivnici, skusime zase o rok 😀 . ta sa da aj zlozit, je taka sikovna do ruky a lahka, takze ked ju to nebude bavit, lahko ju odnesiem. dokonca aj do mhd sa s nou da ist, na rozdiel od bicykla, co ema stale nechce pochopit a ked ideme do mesta, vzdy by vliekla aj bicykel. bicykel s pomocnymi kolieskami mame uz od 2 rokov, na tom uz ema ide ako sarkan 😀.

neusiedler see je super, mozem len potvrdit. tiez sme tam este neboli odkedy mame emu, doteraz nechapem preco vlastne. x-krat sme sa tam chystali a nejako to nikdy nevyslo. ale predtym sme boli par krat a bolo super. dokonca tento rok vazne uvazujeme o dovolenke pri neusiedler see, hladam nejaky hotel s polpenziou, ihriskom a idealnom pripade aj s bazenom nedaleko jazera. nasla som par tzv. familienhotelov, tie su super ale aj dost drahe a hlavne... tam to asi v lete bude hlava na hlave a ono to potom uz tak nezavana oddychom a pokojom. hlavne tie detske hlavky su dost upistane 😅.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre