Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
5. jan 2009

samko nemal ani zltacku a ajtak sme boli v porodnici 7 dni ☹
on nevedel sat moje mliecko, chudol .... uz tam sme museli dokrmovat umelym mliekom 😒

ale zase dobre bolo to, ze som tam schudla aj ja z tej nemocnicnej stravy 😝
nechala som tam dokopy 12 kg 😀

emogeon
5. jan 2009

ja som sa po 4 dnoch pytala domov 😵

zuzitka uz si nenabrala potom nic ?

alex777
5. jan 2009

ahojte zienky a dodatocne vsetko dobre v tomto novom roku 😀

k tym chatam... my sme nastastie s emou nikdy problem nemali. od mala je to scestovane dieta a nesie to statocne. po par dnoch sice byva o malo nervoznejsia ako doma, chybaju jej hracky aj jej rezim, ale vzdy sa to dalo bez problemov vydrzat, aj zaspavanie sme vzdy zvladli, takze sme si aj silvestra obidva minule roky uzili. tento rok partia na chatu nesla, tak sme malu nechali u svokrovcov a sli na byt ku kamosovi. ema prespala vsetky peterdy aj ohnostroj takze sme ani nemuseli predcasne letiet domov, bolo fajn 🙂

zuky...tiez dodatocne gratulujem k laure a dufam, ze sa coskoro dostanete domov.

dr. petrikova je super, aj my k nej chodime, hoci byvame az pri namesti biely kriz (kusok od mladej gardy), tato doktorka nam za tu cestu stoji 🙂

zuky
6. jan 2009

...ahojte babulkyyy....no tak konecne nám dnes povedali dobrú správu, ide sa domoooov !!! 😀 tak sa teším ....už mi tu harašilo... 😠 ...no len ešte musím čakať 6 hodín, kým mi vypíšu papiere 😠 ...čo už

...tak vám prajem posledný sviatočný dník, tak ešte natlačte do seba posledné koláče...a potom plnte tradičné predsavzatie..."schutúť", hi

... aj ja vítam nové maminky 😵

zuzitka
6. jan 2009

zuky .. ako si to uhadla? to predsavzatie ... chudnut 😀 som si od svokry pozicala taky stroj na stehna 😝 😝

emogeon ... ja som v tehu pribrala spolu 23kg ... v porodnici som nechala 12kg, potom som doma schudla nejakych 5kg, ale uz to mam znova pribrate .... takze vlastne mam stale 10kg navyse 😠 😠
ale mne sa dari chudnut iba v lete, ked sa potim jak kon a ked korculujem, vtedy dokazem schudnut stehna aj zadok ... no teraz mam doma ten zazracny stroj, tak uvidim, ci schudnem aspon gram 😀 😀

bola som s malym teraz vonku trochu vymrznut a videla som program pre deticky:

17.1. Ela a Hop o 16hod
24.1. Skriatok Piatok o 16hod - divadelne predstavenie

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. jan 2009

mne sa podarilo schudnut 3 kila za 2 dni, ked som sa cele dni napchavala len ryzou a pila cistu vodu ... ale uz som mala ciernoty pred ocami 😝 od hladu

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. jan 2009

mna cvicenie vobec nebaviiiiiiiiii 😝
akurat inline korcule alebo tenis

pozeram VKV a Panelak na nete ... lebo nejak som to nestihala, ked to islo v telke 😅

lillian
6. jan 2009

pocula som, ze dr. Petrikova berie iba podla rajonu, a my tam zrovna nepatrime. Skusim sa tam spytat osobne, ci by nas nevzala. Mozno zaposobi moj osobny sarm 😀
Na to cvicko by som chodila rada, B fit poznam, pred tehotenstvom som tam chodila dost casto a Bea je fakt zlata osobka, len mam cvicenie od lekara zakazane.
emogeon: tak som sa zchuti zasmiala, som citala, ze mas doma epilepticky trenazer 😅

ciska
6. jan 2009

ahojte
ja chcem chodit do Bfit na cvicenia s malou len neotvarali v zime kurz pre nasu vekovu skupinu:( mozno teraz na jar🙂
lilian a ty si z race?

zuzitka
6. jan 2009

no toto som si dovliekla do bytu, tak snad vydrzim aspon 2 mesiace na tom traposit 😀 😀

http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/leg-magic.html

zuzitka
7. jan 2009
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
7. jan 2009

my pod dr. petrikovu urcite nepatrime (ved sme az pri mladej garde) a vzala nas. ale to bolo pred 2,5 rokom, mozno sa situacia zmenila.

cvicenie ja teda tiez nemusim. vzdy radsej obmedzim jedlo, ked mam pocit ze to potrebujem. ale zaklad podla mna je, zacat s obmedzovanim hned ako clovek zbada kilo-dve navyse. ked sa toho naberie viac, uz sa tazsie chudne. take 2kg sa davaju dolu celkom lahko. ako zuzitka pise... staci 3 dni o ryzi a vode a je to prec 😀 ja som teda nastastie po porode nic riesit nemusela lebo som pribrala len to co som mala v brusku, akonahle to slo von, vaha sla na povodnu a pocas kojenia som este schudla viac ako som mala pred tehotenstvom. ale vzdy ked som mala pocit ze sa to na mna zacina trosku lepit, stacilo len obmedzit sladke a tucne jedla, ani ryzova dieta nebola nutna. takto si udrziavam vahu uz roky 😉

zuzitka
7. jan 2009

zatial cvicim na tom tak neorganizovane 😀 😀
dnes doobeda som dala 60x tych cvikov a teraz zase 60x .... to proste stahujem nohy k sebe a od seba 😝 😝

salonky som uz vsetky vyzrala, takze si dam pohov na chvilu so sladkym, pijem vodu ... tak snad nieco z toho bude 😵

lillian
7. jan 2009

ciska: hej, som priamo z race. Byvam pri Krasnanoch na Uzinach. Aj ty si racanka? v ktorej casti byvas?

zuzitka, vela zdaru do cvicenia, zacat je tazke, ale ked sa na cvicenie naucis, pojde to velmi jednoducho. Ja som pred dvomi rokmi zacala a schudla som 12 kg a to este s radostou, bez obmedzovania jedla. 🙂 Drzim paste.

zuzitka
7. jan 2009

lillian .. to vazen 12 kilo? 😵 to by sa mi hodilo 😀 😀

a za jaku dlhu dobu sa ti to podarilo? a kedy je najlepsie cvicit ... rano, vecer? musim si to naplanovat, inak to nema vyznam...

petaba
7. jan 2009

caute caute ja vas zasa nejako nestiham...

no co sa tyka toho chudnutia ani mne by nezaskodilo dat dolu nejake tie kilecka 😀

emogeon: zistila si uz nieco o tom tancovani v DK?

Kto pojdete tento krat na to Ela a Hop, ja by som urcite isla, lebo ked som to malej zapla v telke tak ani oci neodtrhla kym to neskoncilo 😀

A co babule kedy dame nejake stretko? uz by sa patrilo 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
7. jan 2009

to by sa malo zevraj niekedy od buduceho tyzdna uz zlepsovat sa mi zda

ciska
7. jan 2009

lian ja byvam na rendezi.
inak kocky raj v posilke v loko bude nejake to cvicenie pre maminy po porode🙂)) sa tesim hadam sa tam aj dostanem mali by tobyt nejake brusne tance ci co. tak ked budem mat nove infosky tak napisem a mozeme chodit troska cvicit 🙂))

lillian
8. jan 2009

zuzitka, mne to trvalo "trosku" dlhsie ako emogeon -klobuk dolu 18 kg schudnut-, ja som to nebrala nejako vazne. Trvalo mi to rok. Ale vaha sa drzala nastalo (az do tehotenstva) 😉 a teraz mam aspon ciel nepribrat viac ako som schudla predtym.
babulky, myslim ze aj v bfite maju cvicenie pre maminy aj s detmi, len si to neviem dost dobre predstavit, maminy cvicia aj s detickami vraj to je od 3-36 mesiacov.

zuzitka
8. jan 2009

ale ja som nedockava, ja chcem schudnut hned 😀 😀 😀

lillian
8. jan 2009

jaaaj, tak to potom treba asi aj dietovat. A zasa kamoska drzala tu 90 dnovku a schudla 10 kg, tak ked to skombinujes s cvicenim... 😉 Kazdopadne drzim paste, ono sa to podari, len treba chciet a mat manzela co ta nebude provokovat s kolacikmi. 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
8. jan 2009

no super a co to stoji? tak tento utorok co bude idem lekarovi ale ten dalsi uz mozme ist, co ty na to?

erika107
8. jan 2009

ahojcek dnes som sa sem zaregistrovala a kukam ze su tu zienky z race a rendezu ja som tiez rendezacka... a mate skusenosti aj s b-fit(kom) pre deticky? ja by som tam chcela s malym chodit ale neviem ci mozeme kombinovat rehabilitacie s tymi cviceniam

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
8. jan 2009

peti, zuzi ... to kde idete tancovat? tu na kramare? 😕

erika107 ... vitaj 😉 dalsia nova tvar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre