Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
1. júl 2008

ahojky... tusim ste vsetky na dovolenke 😀

petaba
1. júl 2008

aaaaale nie len je tak teplo ze nikomu ani pisat nechce 😉

alex777
2. júl 2008

veru veru. teplo je. ale lepsie ako tie burky, no nie? 😒
a vy ste ich ako zvladali, zuzitka, ked si sa pytala ako ich zvladame my ostatne? videla som na fotkach zatecene steny, to nastve 🙄
kam sa chodite s detmi kupat, baby?
my sme boli uz na kuchajde aj na zlatych. pohoda, aj ked ta voda teda nevyzera vabivo. ale ema ju znasa dobre a hlavne sa miluje v nej clapkat takze jej to neberiem. vraj v lamaci je super kupalisko, ale je to dost daleko
😒 a hlavne len do 19.00 a my by sme sa tam pred 17-tou nedostali, tak sa nam to neoplati.

zuzitka
2. júl 2008

samko sa velmi bal hromov, ale vzdy som ho nejak ukecala ze to nejaky ujo robi bum bum 😀 ale ajtak bol z toho vyplaseny, hlavne ked nam este ten dazd slahal do okien, strasne fukalo, doma bola panika, behali sme od okna k oknu a krucali handry 😖
a vzdy ked prsi, tak sa ide rozplakat..... lebo sa boji, ze zase dojdu tie hromy-blesky ☹

kupat sa nechodime nikam, lebo mam od soboty zapal vonkajsieho ucha a asi aj prievan som chytila, takze beriem lieky od bolesti uz 4 dni.... v pondelok sme boli na pohotovosti az v ruzinove, lebo kramare nemaju na pohotovosti ORL lekara 😠 😠
dostala som antibiotika a kvapky do ucha.... a boli a boli..... 🙄

cez vikend sme boli na motorkarskom zraze, isla som bez prilby, takze asi tam som to chytila 😅
no a maly bol u babky, k bazenu sa ledva priblizil... takze nejak sa tomu kupaniu vyhyba 😒
jedine doma vo vani sa splechoce 😀

.... nejaky je bojazlivy a uplakany.... snad to rychlo prejde......

zuky
2. júl 2008

...cafte, cafte....búrky len to nie!!! minulý rok nám vybilo dvojsklenné okná, dva kusy prosím, ako z hororu, tak vždy keď prší, tak sa bojím zaspať, že sa to stane znovu....no o zatekaní ani nevravím....

...kúpať sme sa zatiaľ boli na vajnorskom jazere, nových košariskách a naposledy aj na tehelnom poli, ale vraj je tam slintavka, však petaba 😕 ...tak neviem, neviem.......no len teraz sme mali pauzu, lebo nás chytili soplíky 🙄

...no a plány- v sobotu sa ide na svadbuuu 😀

alex777
3. júl 2008

teeeda, to vam baby tie burky nezavidim, ked vam to sposobuje taku kalamitu a u samka este aj strach 😨

ema je vyslovene vodny zivel, tej je jedno aka mlaka to je, len nech sa moze clapotat. ale sa nam akosi castejsie zacali stavat nehody s cikanim, aj v noci, tak neviem ci tej vody nie je privela, ci neprechladla ☹ . mali by sme ju asi castejsie z vody vyberat ale ked ona tak straaaaasne nechce, uz sme skusili vselijake zamienky aj prikazy ale aj ked ju odtial dostaneme, ak sa s nou nejdeme prejst dalej od vody, o chvilu je vo vode zase. darmo je, je to racica ako sa patri 😅

zuzitka
4. júl 2008

minuly rok to bolo so samkom to iste, ak som ho vytiahla z vody, museli sme sa ist prejst prec - daleko od vody, lebo plakal a chcel byt furt vo vode. no a teraz........ 😕

cim je starsi, tym je fajnovejsi 😠

zuky .... svadbu si uzite!!!! 😀 a aky dar ste nakoniec vymysleli???

zuky
5. júl 2008

...dakujem, uzijeme si ju...
...no dar- nakoniec si zazelala nevesta vazu, tak som nasla krasny obchod v starom meste so sklom....a kupila som zelenu duhovu vazu asi taku metrovu a k tomu taky zahradny svietnik z toho isteho skla, vyzera to velmi dobre, sama by som si to kupila... 😀 takze tak

petaba
5. júl 2008

Ahojte co mate dnes v plane? dajte niaky tip 🙂

zuzitka
7. júl 2008
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. júl 2008

ahoj .... ja som z kramarov 😉 a kde presne byvas? ja za Siemensom.......

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. júl 2008

neviem kde je Rozvodna.... 😅 😅

chodis na detske ihrisko na Cadrovej alebo na to, co je pri zastvake, kde je V-drogeria, lekaren a kvetinarstvo? 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. júl 2008

chodievam na ihrisko na Jahodovu a ked ma omrzi, idem na Cadrovu, je tam aj menej deti, aspon sa deti nehadaju 😀
pozrela som v mape Rozvodnu ul.... to je fakt az kdesi hore 😕
kedy ste sa sem prestahovali?

alex777
9. júl 2008

zuzitka... ty si sa s tym fotkami ale pohrala!!! su naaadherneee 🙂 🙂 🙂 tusim mas talent 😀
musim si aj ja zohnat nejaky taky program na upravu fotiek a naucit sa s tym robit. aj som si stiahla GIMP2 ale ... pre samouka myslim dost narocne. ty to v com robis, ak sa smiem spytat?

mimochodom, mohlo by to pokojne sluzit aj ako prirucka "kam s detmi v BA" 😅

zuzitka
9. júl 2008

alex .... vdaka za pochvalu. robim to v powerpointe ..... to by si mala mat v pocitaci spolu s MS Word, MS Excel 😉
ale baby robia krasne scrapy ..... napr. Zuky aj Petaba 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. júl 2008

na jahodovu chodi vela mamiciek z toho kopca...... len asi ja byvam na opacnej strane 😝

alex777
9. júl 2008

powerpoint samozrejme mam, ale nepouzivam. netusila som, ze sa tam daju robit take krasne veci 😅 . vyskusam. na scrapy si rozhodne netrufam. chce to riadnu trpezlivost, naucit sa s tym robit. baby maju moj obdiv 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. júl 2008

alex ... powerpoint je taky nenapadny ale sikovny 😀 😀 😀 ze?
len tam vyuzivam tvary a farby, ziadne hotove ramceky tam nie su, treba len fantazirovat 😝

ak mas cas, kukni vsetky moje albumy upravene na AZETe 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=2e2214a30f18

zuzitka
9. júl 2008

emogeon ... no, su tu asi len tieto 2 ihriska..... 😖

obcas zajdeme
do Horskeho parku, je tam ihrisko... aj so zvieratkami 😉
aj na Zeleznu studnicku 😉
alebo len tak sa prechadzame po meste, v tescu je maly detsky kutik - smykacka, domcek a stolicky, ale Samo sa zahra aj v oddeleni s hrackami 😉 😉
a sem-tam zajdeme aj do Avionu..... 🙂

alex777
9. júl 2008

toho tam ale je!!! si snaziva fotografka 😅
zatial sme pozreli len par, eme sa najviac pacila shrekova pozvanka na 30-tku 😀

zuzitka
9. júl 2008

alex 😀 😀 😀

zuzitka
9. júl 2008

emogeon ... neskusala si pisat do temy kramarcanky? 😉

zuzitka
9. júl 2008

emogeon .... ozaj......... baby, ktore piseme v tejto teme, mame svoj album 😉
ak sa chces pridat, posli udaje Peti /Petaba/ 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

angua27
9. júl 2008

ahojte babuľky,
zuzitka si ma navnadila a hodila som tam Maťkovu novú fotku.
inak, babuľky, zajtra sa znova vraciame nastálo do BA. teším sa na vás. ešte sa stretávate sem-tam niekde na kafčo?
inak, emogeon vitaj medzi nami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre