Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
30. jan 2009

Inak dnes ma uz konecne meniny Ema tak vsetko najlepie k meninkam 😉

qweedy
30. jan 2009

no tu aka nocna debata 🙂 ja som vcera sla o deviatej uspat mata a zobudila som sa o 4:15, ze mati chcel mlieko 😀 a potom sme spali este do osmej 😝

inak tie uzavrete priestory s vacsim mnozstvom ludi su fakt teraz rizikove.....by som to tiez asi neriskovala 🙂

my dnes mame upratovaci den 🙂 a kedze mato so vsetkym pomaha, tak nam to pojde pomalyyyyy 😀 ale zas sa zabavi, takze fpoho 🙂

zuzitka
30. jan 2009

cafte 🙂

vcera mi samko zaspal uz o 18.30h 😅
a hadajte, kedy mal budicek? vstal si o 4.30h a budil aj mna .... takze som mu dala mlieko, pustila JimJam a pozeral a hral sa v izbe. ja som znova zaliezla do postele .... ale to bolo zachvilku, ze mama, idem curat ... tak znova s nim na zachod .... ja znova do postele, on potom prisiel zase, ze ci moze lizatko 😀 ze mu nejde otvorit 😀
tak som mu vynadala, ze nie, dala som mu piskoty a RACIO chlebik, zase som zaliezla .... no ale to bolo teda 😖

teraz ho musim dat vyspat cez den, lebo by zase nevydrzal do vecera..... ach jo 😒

zuzitka
30. jan 2009

jasne, vsetko najlepsie EME k meninkam !!! 😵

petaba
30. jan 2009

tak baby dnes mi dosli dvdcka na cvicenie, tak vam poviem ze su naozaj super... taky zaberak som si hned dala ... a ani som sa nenazdala a presla hodina.... super super super

no uvidime kolko mi to vydrzi 😀 😀 😀

zuzitka
30. jan 2009

peti ... a to si hopkala doma pred telkou? 😀

inak som si vsimla, ze uz akosi nescrapujes, neni cas? 🙂
kukam blog a tam furt vianocny stromcek ..... flakas to 😀 😀

zuzitka
30. jan 2009

dnes nic? nepiseme? 😉

tak majte pekny vikend 🙂

petaba
31. jan 2009

Ahojte.... tak mi sme mali dnes straaaaaaaaaaaaaaaaaasnu noc.... mala zaspala ako vzdy o 12 v noci a o 4 sa zobudila vyzliekla si pyzamo a zapla telku, no skoro ma trafil slak...bola hore do po 8 a v kuse nieco pistala, ale ked sa vyzliekla tak sa isla hned vykakat, tak neviem ci sa kvoli tomu zobudila, lebo mala cistu plienku.... ale aj tak ma skoro vystrelilo do vesmiru 😠

Zuzitka ano hopkala som pred tv... ma celkom vyhody nikam nemusis chodit a pred nikym netraposis 😀 dnes ma trosku boli telo ale snad sa premozem 😀

A co sa tyka scrapov nejako nestiham... na to predsa len treba trosku kludu 😖

petaba
31. jan 2009

baby kde ste zasa cely den... co chodite po vyletoch?

zuzitka
31. jan 2009

peti ... tak sme si zazili podobne noci 😎

my sme u nasich na dedine zase...... 😉

petaba
31. jan 2009

no my sme zase doma a mala drichme... bohvie kedy sa zobudi

zuzitka
31. jan 2009

... inak po tej bujnej noci, co sa zobudil samko o 4.30h ... tak som si myslela, ze ho dam cez den spinkat .....
ale prd! vobec nespal a vecer este o 21h nechcel spat! nechapem, ze nebol vobec ospaly ..... 🙄

a v pondelok ideme teda medzi 11 - 12h do tej medickej zahrady? 🙂

petaba
31. jan 2009

jasneze ideme ibaze by prsalo co nema 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
1. feb 2009

no emogeon tak sa cim skor vyzdrav ... hmmm nejako tu vsetci chorlaveju 😠

Zuzitka no vyzera to tak ze zase posunieme to nase stretko 😀

emogeon asi ani tancovanie v utorok nehrozi, ze 😖 skoda ked to tie nase deturence tak zacalo bavit 😵

zuzitka
1. feb 2009

no sak v pohode .... 🙂
uz nech prejde to hnusne obdobie chorob 😠

emogeon ... skore vyzdravenie zelam 😉

inak ja tiez nie som este uplne fit, vecer ma vzdy boli hlava, stale soplim.... hruuuza 😖

zuzitka
2. feb 2009

no keby sa nam to stretko nezrusilo, tak by som ho ajtak ani nestihla 😖

to moje mrna male vstalo dnes zase asi okolo 6h /zvycajne spi do 8h-8.30h/ 🙄
no a teraz zaspal o 10h 😅

takze spaci rezim mame nejaky rozhadzany ..... 😠

zuky ... ty to mas ako s Rajkom? spi po obede? 🙂
a je uz uplne bez plienok aj vo dne aj v noci?

zuky
2. feb 2009

...hello..veru všetci chorľavejú...už aj na mňa to došlo, tiež soplím, hrdlo škriabe, hlava bolí, ešte mám aj herpes 😠 ...a nemozem takmer nič užívať, tak aspoň homeopatiká...
zuzitka...my už sme rok úplne bez plienok aj čo sa tíka nočného, či denného spánku....síce sa občas v noci stala nehoda, ale to len keď bol prechladnutý, či teplotoval...ináč nie je problém 😎 pred spánkom ide vždy na wc a vydrží...

petaba
2. feb 2009

hmmm ani by sme asi nestihli to stretko nati sa zobudila asi o pol 11... zasa mala "dobru" noc... 😠

inak som tak rozmyslala, ze kym sa mi stretneme, tak mozno bude aj krajsie a zase nam namontuju hojdacky na racku...a to by znamenalo, ze by sme sa mohli stretnut u nas... a pridala by sa aj zuky 😉 co vy na to?

zuzitka
2. feb 2009

peti ... tusim sa tie nase deti na nas dohodli, co sa tyka buntosenia v noci 😀 😀 😀

neboj, to stretko sa nam urcite raz podari 😀 😀

petaba
2. feb 2009

tak baby toto vam musim povedat... dnes rano vykradli muzovi dielnu 😒 pobrali stroje... no nic prijemne... ale perlicka toho vsetkeho je to, ze volali policajtov o 7:30 a o 10 im povedali do telefonu, ze asi tak za tri hodiny pridu 😀 lebo, ze na celej policii v biskupiciach maju len jedno auto a jedneho technika, ktory obhliada miesto, a ze pred nimi mali nahlasene uz tri kradeze, takze musia cakat ... skoro som odpadla 🙄

petaba
2. feb 2009

zuzitka a emogeon kedy ma byt ten karneval v dk? nemapatate si? som zabudla datum 😀

petaba
2. feb 2009

uz som to nasla 14.2. v sobotu o 16.00

petaba
2. feb 2009

zuzitka som pozerala ze ides kuknut na nejakeho liecitela... kedy a o com to bude?

petaba
2. feb 2009

kde ste zase vsetky? ☹

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
2. feb 2009

no aby ste odpadli ti policajti este nedosli... ze tak za hodinku a pol... ja by som ich asi...

petaba
2. feb 2009

a este aby mi malo bolo nati este nespala a ani sa nejako nechysta... ale snad sa jej aspon na chvilku zbavim 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
2. feb 2009

aha no aspon ze tak... nic nezmeskame 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre