Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
6. feb 2009

😀 😀

ajked nechodime do prace, ajtak vnimam, ze ide piatooook 😀
a citim aj pondelok, to je vzdy tak blby den 😝 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
6. feb 2009

zuzitka, má vyskúšanú aj solnú, ale keď si prepočítala, koľko stojí jedna návšteva x koľko minimálne tam musí ísť, tak jej vyšiel za tú sumu pobyt pri mori. takže radšej ide k tomu moru. 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. feb 2009

a kolkokrat musi ist do solnej, aby to malo ten spravny ucinok? a pomaholo to vobec? 😕

zuzitka
6. feb 2009

Jednorazový vstup - PRIMA

Dospelá osoba 120,- Sk 90,- Sk /klient ZP Dovera/
Žiak do 15 rokov 60,- Sk 30,- Sk
Študent od 16 rokov 70,- Sk 40,- Sk
Dieťa do 6 rokov v sprievode s platiacim rodičom ZDARMA

zuzitka
6. feb 2009

Dlhe diely

Popis:

Predstav si miesto, ktoré sa počas dovolenky oplatí navštíviť pre krásu a odpočínok. Unavený životom v hluku mesta, neustálom zhone, snívaš o lete, snívaš o mieste, kde by si sa mohol zastaviť a načerpať novú energiu. Nechceš dosiahnuť len duševnú rovnováhu, ale aj vylepšiť vzhľad a zhodiť pár kilogramov. Nemusíš kvôli tomu cestovať, môžeš to skúsiť v strediskách typu wellness. Ideálnym miestom je soľná jaskyňa...

Cenník:

Jednorázový vstup (45 minút) 160,- Sk
Dieťa do 6. rokov v doprovode dospelej osoby zadarmo
Permanentka (10 x 45 minút) 1400,- Sk
Obsadenie celej kapacity na 45 minút - max. kapacita 10 ľudí 1000,- Sk
Zľavnená permanentka (10 x 45 minút) - iba dopoludňajšie hodiny 1000,- Sk

qweedy
6. feb 2009

ja nie som velky zastanca tych umelych solnych jaskyn, vraj to ma dokonca vo vela pripadoch opacny ucinok ako je zelatelny, lebo sa tam udrzuje ta teplota cez klimatizaciu a este aj nieco s nejakymi bakteriami som niekde citala, moc si to uz nepamatam, ale mne naprikald pneumolog, co ma ucil funkcnu diagnostiku, jednoznacne povedal, ze z lekarskeho hladiska podla neho je to blbost, ze to sa vobec neda porovnat s pobytom pri mori, lebo ze oni nevedia ani navodit tu specificku vlhkost ovzdusia a ......
a on dokonca hovoril, ze ak ma niekto nabeh na astmu, tak umelu solnu jaskynu NEODPORUCA vobec

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
6. feb 2009

hej, to si presne myslim aj ja 😎

angua27
6. feb 2009

zuzitka, u nás v Šamoríne je tiež soľná, ale neviem meno, ani adresu, ani ceny. bola segra tam aj s mamou, ale nepamätám sa koľko vstupov by musela mať, aby to malo nejaký účinok. počítali to s našimi a rozhodli sa radšej pre more, predsa len príroda je príroda, ako píše qweedy. 😉

zuzitka
6. feb 2009

no vidis, takze pojdem k moru a basta 😎 😎 😎

qweedy
7. feb 2009

...tak idem rovno skuknut nejake katalogy 😎 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
8. feb 2009

Ahojte

emogeon ani nehovor... ako ste na tom so zdravickom, pojdete na tanecky v utorok?

my sme boli dnes trochu v auparku nakupit... a potom u svokrovcoch... co ste robili vy? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. feb 2009

ta zima sa este nechce vzdat, bojuje 😀 😀

my sme boli na maskarnom plese v nedelu u krstniatka 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. feb 2009

no my slen v pripade ze pojdete aj vy... 😖

jaja25
autor
9. feb 2009

No čaute. Cítim sa ako z iného sveta keď vás čítam.... ☹ Človek v práci ani nestíha žiť. Len ráno deti do škôlky, do roboty, z roboty, do škôlky, niečo navarím, zahráme sa a už ideme spať. A znovu dokola. Asi vám závidím- tak v dobrom....
A máme plno nových tvárí v Novom meste. Tak všetkých vítam...
My sa na maškarný ešte len chystáme. Chalani budú Napoleon a princ. Len máme len jednu šablu, takže budem musieť kúpiť ešte jednu, lebo dnes bol obrovský plač.... 😉

petaba
9. feb 2009

emogeon prave zistujem, ze mi to zajtra nejako vobec nevychadza... na rychlo som sa dozvedela, ze sa nam presunula jedna oslava, a ja este nemam ziadny darcek ☹ takze sa vidime az na buduce 😒 ale aspon bude aj paulinka 100% fit 🙂

petaba
9. feb 2009

jaja no vitaj po dlhom case... ti verim, ze chodit do roboty musi byt drina.

musis sa prist uz niekedy ukazat 😉

zuzitka
9. feb 2009

nejak to flakate 😀

inak ani ja som nebola so samkom 2x na sikovnych rucickach .... raz som bola taka chorlava a druhykrat nastastie odpadlo, lebo boli chory oni 🙂

takze ani neviem, co si mame priniest v stredu, co budeme robit 😅
ale teta je vzdy pripravena a nieco nam da 🙂 snad 😕

a treti vecer samko zaspava bez "bubky" - dudlika 😅 😅 😅
som mu ju konecne schovala a zatial sa mu dari 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. feb 2009

ano ano, my s dudlikom este 😅 ale len zaspat, potom ho vzdy vyplul ... a rano si ho zase dal, ked sa zobudil 😅

jasne ze hladal, chodil za mnou, ze mu ho mam pomoct hladat 😀 😀 tak som povedala, ze zostal u babky .... a zaspal aj bez neho, uz treti den 😀 😀

som cakala velky cirkus .... ale on to zobral normalne, ked neni, tak neni 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
10. feb 2009

emog.... ja viem 😎

ja by som aj isla pozret ten karneval v sobotu, ale naco tam pojdem, ked samko nechce ziadnu masku na seba 😠 a dokonca jak sme boli v nedelu u krstniatka na tom maskarnom, tak ani nechcel ist dnu!! po 15 minutach sme vstupili, dalsich 15 minut som ho mala na rukach, co chcel utiect von 😠 potom sa konecne osmelil a vyzliekli sme bundu a ciapku 😠 .... a potom konecne zacal behat s detmi .... ale to trvalo 😀

http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/maskarny-pl...

petaba
10. feb 2009

No my nepojdeme na ten karneval lebo ideme na divadielko... a na karneval je mi to tam dost neskoro 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre