Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
9. apr 2008

ked bol maly, bala som sa, aby si to nerozkraball 😒 lebo mal lupinky a nevedeli sme sa toho zbavit a hrozne si skrabal hlavicku 😖 a do roka nemal skoro ziadne vlasky..... 😅

vinko si nemam dnes s kym dat.... tatusko musel odist pre kamarata do prahy. prave mi pisal sms, ze uz vyrazili z prahy smerom domov. a nie je to moj muz - zijeme len na hromadke 😀 😀 😀

angua27
10. apr 2008

ivjo, budeme tam v piatok o 10. teším sa.

zuzitka, tiež žijeme s drahým na hromádke. ale už mi to trošku začína liezť na nervy. lebo každému vysvetlovať prečo máme s malým iné priezviská. asi už by sme s tým mali niečo spraviť. 😀

alex777
10. apr 2008

chvilu sa tu neukazem a zapisete celu stranu 😀
my sme stale soplikovy. ba co viac... mame chytene uz aj priedusky. vcera zacal kaslik, tak sme dnes nabehli k doktorke a vyfasovali antibiotika 😖 takze s nami nejaku dobu neratajte. hadam uz buduci tyzden bude lepsie.
von mienim chodit aj tak, ved je konecne pekne! ale urcite nie medzi deti, aby sme nenakazili dalsich drobcov.

a to ideme v sobotu segre na svadbu! som svedok 😅 a budu tam aj 8-mesacne a 2-rocne dievcatka a my sa od nich budeme musiet drzat co najdalej 😢 a tak by sa urcite spolu pekne zahrali a my by sme mali klud. takto budem len striehnut na emu, ci sa k nim nepriblizuje a vymyslat jej zabavky aby za nimi nechodila. no to chcem vidiet 😒

zuzitka
10. apr 2008

ivjo ... kedy ste sa s malinkym vratili z mesta? nekrical ti uz od hladu? 😀
ja som samka dostala z ihriska az o 13h ... este sa chcel hojdat, smykat.... domov nechcel ist ani za svet!!
potom som ho ukecala ze do kyblika nalejeme z fontany vodicku, tak sa dal prehovorit 😅
a nemala som listok na MHD a trolejbus som zbadala ze stoji na semafore, tak som nahadzala drobne do automatu... trolejbus uz stal na zastavke a mne sa listok este tlacil...... ale stihli sme este nastupit 😝 😝
obe bundy v jednej ruke, samko a kyblik v druhej ruke, este sa z nas piesok sypal .... ale hlavne ze je pohoda 😀
inak maly mi zaspal az teraz, o 16h !!!! 😠

angua ... takze naplanujete svadbu? 😀 😀 😝
inak moj samko ma priezvisko po mne, len tatko ma ine meno 🙂

alex ... takze vy ste chorucky 😒 a prave sa tak oteplilo... tak prajem skore uzdravenie malej emke 😵
a tu svadbu si uzite 🙂 🙂

ivjo
10. apr 2008

zuzitka, malý bol v pohode a z mesta som sa vrátila až o 14.00 ho., malý sa akurát o 14.00 zobudil takže som to stihla presne na minútu 😀, ale si predstav, kukám do zrkadla s malým a čo nevidím? Obaja sme opálení 😎 Tak to slniečko bolo riadne silné, takže ty si so Samkom ešte určite hore keď Samko išiel spať až o 16.00. Zajtra akurát moderátor hlási, že bude 23 stupňov, tak si to so Samkom a spolužiačkami užite

Angua, tak zajtra platí tá 10.00 hod?

zuzitka
10. apr 2008

no to si pis, ze je samko este hore 🙄
zajtra rano si davam budik aspon na 8h, musim predsa napravit ten posunuty rezim!!!!!
/ved dnes sme potiahli do pol 10h 😅 /

so spoluziackami sa stretavame az o 18h, to uz slnko nebude moc opalovat.
ale ved budeme na ihrisku doobeda tu u nas, tak snad chytime trochu bronz 😎 😎 😀

angua27
11. apr 2008

ivjo, platí, budem tam. včera som bola vonku, tak som sa sem už nedostala. 😉

zuzitka
11. apr 2008

petaba ... pekne sa staras o tabulku 😉
dakujeme 😵

jaja25
autor
11. apr 2008

Všimli ste si kolko máme chalanov? A málo dievčeniec. ☹ Ale aj celkovo v Novom meste sa rodí posledné 4-5 rokov viac chlapcov ako dievčat...

petaba
12. apr 2008

aspon si nase babulky budu mat z coho vyberat 😀

zuzitka
14. apr 2008

takze by som mala vliezt pod perinku s mojim milym a ..... nech ti chalani nie su tolko v presile 😀

baby, kde ste boli cez vikend?
a dnes co robkate?

🙂

angua27
14. apr 2008

zuzitka, to je dobrý nápad, s tou perinou. 😉

my sme mali rozlietaný víkend, nákupy, návštevy, výlet, prechádzka. proste super rodinný víkend. 😀

dnes oddchujem. malý je na prechádzke s dedkom, ja som bola v obchode a vybaviť nejaké veci u dokiny Matejovej a teraz sa idem naobedovať a asi si ľahnem, kým prídu s prechádzky. a čo vy?

zuzitka
14. apr 2008

jasne, lahni si a oddychuj 😉

my sme sa tiez so samkom teraz naobedovali a on si pojde lahnut..... ja pockam az riadne zaspi a pustim vysavac a zapnem pracku 😝 😝
premyslam, ze by som aj okna umyla ... pred velkou nocou nebola chut a nalada na ne 😅

ale asi radsej trochu poprezeram fotky, co nafotil moj otec v egypte a trochu ich poupravujem 🙂

alex777
14. apr 2008

tak s tymi oknami sme na tom rovnako 😉 . tiez som ich dnes mala v plane kym mala spi, ale zdrzala som sa na nete a o chvilu je hore takze zase nic 😖 . utesujem sa ze dnes aj tak hlasia dazd poobede tak zbytocna robota 😀
cez vikend sa mi vydavala sestra takze o zabavu bolo v sobotu postarane. asi som si to ale trochu idealizovala, myslela som, ze ema tam trochu pobeha, potancuje, ze bude fan. ale sa to akosi vlieklo, kym sme dojedli, s manzelom sme uz boli hotovi s vecneho nahanania krpatej po celej sale a vymyslania programu aby obsedela, takze sme to o 22:00 zabalili!!! ☹ segra bola dost smutna ze jej takto zdrham so svadby, ved som bola aj svedok... ale fakt som padala na hubu a miestnost, kde mala ema spat sa ukazala ako kumbal pre casnicky, tam sa nedalo a nechat manzela ist s nou domov a sama sa bavit... to sa mi nechcelo, nebola som spravne naladena. snad mi to raz sestra odpusti 😅
a ako by nestacilo, vcera nas tatinko udolal na vylete na vyhliadkovu vezu v Bergu 😅 takze mame za sebou dost narocny vikend.

alex777
14. apr 2008

ups... preklep... "ze bude FAJN" tam malo byt.
aby si niekto nemyslel ze som snad takto chcela napisat "fun" 😀
aaaa... teraz pozeram, ze dalsia chybicka se vloudila ... "hotovi Z vecneho nahanania" a "zdrham ZO svadby"
asi by som to radsej mala po sebe citat nez to odoslem 😅

zuzitka
14. apr 2008

alex ... tie preklepy ..... vyzera to ze si mala naozaj narocny vikend, este dnes nevidis na pismenka 😀 😀 😀

zuzitka
14. apr 2008

alex ... si ma prehovorila s tymi oknami.... spolieham sa, ze bude prsat 😅 😅 😅

takze na svadbe si si moc neuzila 😒 ta to asi aj trochu mrzi, ze? a nemal ti kto malu postrazit? ci vsetci znamy boli asi na svadbe spolu s vami, co?
neboj, sestra ti to urcite odpusti 😵

emka je uz zdrava?

jaja25
autor
15. apr 2008

Zuzitka a plánujete s drahým aj druhé? Alebo najprv svadba? Och ale som zvedavá 😅 . No keď mám málo roboty... Budúci týždeň to bude asi iná sranda...

zuky
15. apr 2008

...akosi ste sa rozpísali....
...my sme boli akurát včera v divadle, príjemná zmena musím povedať a ešte malo aj divadlo prvé výročie, takže predstavenia pokračovali aj vonku pri fontáne s fantastickými efektmi...no nádhera...a ešte sa nám ušlo aj z torty a šampanského.. 😅
...alex nás čakajú dve svadby, takže vidím, že budem asi na tom podobne ako ty, iba behať za drobcom, no to aby som si dala miesto elegantných vysokých lodičiek nejaké bežecké, čoo?
...tak ako zuzitka? ideš byť snažilka? my sme sa rozhodli, že sa na "to" dáme už teraz... 😵

jaja25
autor
15. apr 2008

Zuky, tak si napíš snž. Ja to nikdy nestihnem. Zakaždým čakám bábo skôr, ako si stihnem hodiť snž. Alebo si to tam dám skôr??? 😀

zuzitka
15. apr 2008

jaja ... skor planujeme druhe bejby ako svadbu 😀
mozno o 2 mesiace zacneme snazilkovat 😅

zuky ... vcera to muselo byt romanticke 🙂
ja nie som moc na divadlo.... dnes idem s kamoskou na koncert Desmod 😎
a k narodkam som dostala listky na Lennyho Kravitza 😀 😀 😵 to sa veeelmi tesiiiiim!!!!

jaja25
autor
15. apr 2008

Aj do včera som si myslela že už čakáme bábo. A nič. To by som zase nebola stihla to snž.... 😒

zuzitka
15. apr 2008

jaja ... a si sklamana ze necakas babo? inak aj ja keby ze uz som tehu, tak neprotestujem..... ale chcem chvilku este pockat, lebo nechcem aby malo druhe bejby narodky rovnako so samkom 😅

zuzitka
15. apr 2008
jaja25
autor
15. apr 2008

Aj ano. No čo už. Tá zvýšená materská, to tým myslia rodičovský príspevok?

zuzitka
15. apr 2008

ano, myslia rodicovsky prispevok. to by bolo celkom dobre, nie? 🙂

jaja25
autor
15. apr 2008

To by bolo super. No Zuzitka, budeme kočíkovať budúci rok? 😀 😀

zuzitka
15. apr 2008

no buduci rok snad uz budem kocikovat 😅

jaji ... ty robis na kramaroch na novorodeneckom? bola si tam aj v januari 2006?

jaja25
autor
15. apr 2008

Robila som v Dérerovej na novorodeneckom, ale v januári 2006 som tam ešte nebola. Teraz robím v DFNsP na patologických novorodencoch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre