Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
13. aug 2008

tak neviem, ci je ta sprava zla pre nas, tak ako pre teba ☹ ☹ ten rozchod mi je luto..... ale ak to nejde inak.... drz sa!!!

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
14. aug 2008

angua to je mi luto ze to takto dopadlo...snad sa coskoro uvidime

baby inak som este rozmysla ze by sme mohli ist aj na tu t-com plaz na nabrezi... tam su preliezky blizko, nie?... ja som tam este nebola tento rok tak neviem ci to co bolo za divadlom arena este funfuje 😅

petaba
15. aug 2008
angua27
15. aug 2008

peta, super scrapík. si šikulka. 😉

petaba
15. aug 2008

😅 dakujem

zuky
16. aug 2008

Helo, helo,vsetky vas zdravim !!! ako vidim stretko bolo, nove blogy, este som ich nestihla....mam co robit fuu....deturence rastu |aj mne brusko,hi|
... tak my sme uz po 3 tyzdnovej dovolenke v Chorvatsku ....naslnili sme sa, okupali v slanom mori, capuchinovali /mnam vyborne capuchino robia, a teda oddychnuti sme vcera dorazili k babke do Srbska, tak hadam sa do konca mesiaca dostaneme do BA, hi 😅
...zatial sa majte krasne, neskor sa este ozvem 😎

emogeon
18. aug 2008

ahojte baby tak ako sa mate po vikende ?

petaba naozaj krasne... 😉

petaba
18. aug 2008

ahojte tak mi sme dnes mali taky kludny den... nic sme nemali v plane takze sme robili co nam prislo do cesty 😀 ... ihrisko, doma, potraviny... skratka klasika

a mimo ineho sme si uz spisovali co este treba dokupit na dovcu, kedze v pondelok uz letime 😀 uz straaaaaasne tesime, len som strasne zvedava ako sa pobalim aj s malou do 15 kil 😠

zuzitka
18. aug 2008

ahojky 🙂

my sme mali vikend pestry ... teda aspon ja 😝 😝 u nasich na dedine boli hody - sice kolotoce neprisli ziadne ale o to viac som si uzila hodovu zabavu 😀 😀 na futbalovom ihrisku so zivou kapelou 😎
zapijali sme bratrancovho synceka, takze bolo veselo 🙂

minuly tyzden som tu mala na prazdninach 13rocnu slecnu - sesternicinu dceru a tento tyzden tu mam jej 9rocnu sestricku Izabelku 🙂

peti ... fakt kraaasne scrapy 😵 takze tento tyzden balite? kam to vlastne idete?

zuzitka
18. aug 2008
petaba
18. aug 2008

ideme na Mallorcu hotel Cala Mandia http://www.insotelhotelgroup.com/resorts/virtua...

tak ste mali veselo... my sme boli cez vikend u svokrovcov...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
19. aug 2008

hydrotour 🙂

zuzitka
19. aug 2008

toto je ta plaz pri Dunaji?

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

tam je vstup zdarma? 😕

petaba
19. aug 2008

ano akurat si asi nieco na pitie musis dat 🙂

zuzitka
19. aug 2008

peti, bola si tam uz pozret?

petaba
19. aug 2008

ee
baby kuknite si tuto stranku

http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

to je peticia proti navrhu zakona o rodicovskom prispevku

angua27
20. aug 2008

babuľky, T-com pláž je úplne zadara, nemusíte si ani kupovať piť, nič. proste prídete, uchmatnete lehátko-dve-tri a leňošíte. 😉 my sme tam boli už asi dva-trikrát a Maťko je nadšený s tolkého piesku. 😀

peta, už som podpísala.

petaba
20. aug 2008

😉

zuzitka
20. aug 2008

za dva tyzdne sa chystame malovat samkovi izbicku a chcela som mu tam dat borduru Cars - blesk mc queen. nasla som len na webe v cechach a tam stoji doprava viac ako samotna bordura, takze na to kaslem. neviete mi poradit, kde v blave to maju? zatial som nasla vsade len macko pooh 😝

zuzitka
21. aug 2008

jeeej peti... v mimibazare ma ani nenapadlo hladat 😅 vdaka 😉
ozvala sa mi aj sesternica z Holica, ze v Hodonine maju zlavu na bordury.... stoja len 150 kc a ze mi to pojde pozret. lenze prave auta mali len 2 ks a uz su fuc. tak skusi este pozret, popripade objednat..... 😀
lebo sa to oplati, na slovenske koruny to vychadza okolo 190 sk a mam to aj bez balneho a postovneho 😀 😀

a nasla som na nete toto:

http://www.fototapety.cz/45105-detske/?pg=2

zuzitka
22. aug 2008

dnes sme boli v sade janka krala a potom aj na tej T-mobile plazi..... bolo tam super 😀 😀 😀
/mam aj foto na blogu 😅 😅 /

peti ... takze v pondelok letite? zelam vam krasne pocasie, super oddych a nech ste kraaaasne opaleny a vykupany v mori 😉

zuky ... vy ste este mimo SK? no teda riadne si uzivate 😀 😀 😀

angua ... ty si u rodicov? ako sa tam mate s matejkom? 🙂

zuzitka
22. aug 2008

.... ta plaz je t-com..... nie t-mobile..... 😅 😅 😝

zuky ... ty mas uz ale velke brusko 😕 😀 😀 som pozrela fotky na blogu

angua27
23. aug 2008

zuzitka, už sme veru u našich. je tu super. o Maťka sa stále starajú, ja ani nemám čo robiť, tak aspoň varím, aby som prišla na iné myšlienky. rozmýšľam nad tým, že sa pustím do štátnice z nemčiny a potom by som si spravila živnosť na prekladateľstvo. tak zisťujem, čo potrebujem, čo to bude stáť a tak.

zuky, bruško veru nádherné. 😀

zuky
23. aug 2008

..čafte mamičkyyy
zuzitka dorazili sme "už" do Ba predvčerom...veru boli sme dostatočne dlho, aby sme si užili slniečka a vody a zrelaxovali sa 😎
a vy kde ste našli moje bruško??? veď ja ani poriadne fotku nemám, hi vy beťárky....no musím sa priznať, že prvé 3 mesiace som nič nepribrala a počas pobytu v dubrovníku buch 4,5 kila a bruško šup von 😅

zuzitka blog máš peknučký pestrý, máš tam teda toho dosť, si rýchla...len tak ďalej
😵 ....a mimochodom dokedy je tam tá t-com pláž, už asi len do konca aug., hmm?

angua to mi je ľúto, že ste takto "dopadli", ale ty vieš ako je to pre vás najvhodnejšie, držím palce a prajem veľa síl a nervov 🤐

petaba dúfam, že si dnes poctivo balila, ja som mala dnes upratovací deň, ani nos som von nevystrčila 😖

zuzitka
25. aug 2008

takze petaba dnes zacina dovolenkovat 😀 😀

ja idem tento tyzden vypratavat samkovu izbu a pripravovat na malovanie 😝

baby, ja som taka zlamana dnes - vcera som doobeda korculovala a poobede som hrala tenis - no a to ma uplne dorazilo po 2-mesacnom nicnerobeni 😀 😀

na blog sa snazim pridavat foto aspon kazdy druhy den - mam to skoro ako project365 🙂 - taky maly Samkov dennik 🙂

zuky ... mas na blogu foto z dovolenky a tam si z bruskom 🙂 a uz vies pohlavie??? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre