Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
24. sep 2008

jeeej Zuky, to je super 😵 😵 aj ja chceeeeem 😅 😅

a mas sa dobre? ziadne tazkosti?

zuky
25. sep 2008

...hej je to super správička pre mňa, moje vytúžené dievčatko 😅
Mám sa fajn, žiadne ťažkosti, iba v prvom trimestri mi bývalo zle, ale teraz okrem občasného pálenia záhy v pohooo 😝
Tak zuzitka na čo čakáš? mies cestooo 😀

angua27
25. sep 2008

zuky, veľká gratulácia.
mne na záhu pomáhaly mandle. 😉

zuky
25. sep 2008

Dík za radu angua , vyskúšam... 😵

zuzitka
26. sep 2008

angua .... a predsa som zabudla..... prajem Matejkovi vsetko naj naj naj k 1.rocku 😵

petaba
26. sep 2008

angua aj my sa pripajame ku gratulacii

a zuky aj my gratulujeme aj tu 😉

ivjo
26. sep 2008

zuky, tak budeš mať párik, gratulujeme

jaja25
autor
26. sep 2008

No to je úžasné, taktiež sa pridávam ku gratulácii zuky. Poraď ako sa dá dopracovať k dievčatku? 😀

angua27
27. sep 2008

babuľky, dík. gratulácie som odovzdala. 😉

zuky
27. sep 2008

dakujem za gratulacie babulky, tiez gratulujem Matejkovi a jaja treba verit 😅

zuzitka
28. sep 2008

Zuky ... a mas podobne pocity v tehu ako pri Rajkovi? alebo je toto tehu uplne odlisne? 😕

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. sep 2008

emogeon ahoj 🙂

ked je skaredo, tam ideme obcas do Avionu, obcas do Tesca na Kamenne nam........ ale pocula som o nejakom klube Palisady a premyslam, ze tam pojdeme niekedy 😉
my to mame trolejbusom 206 a 212 blizko, na Mierku vystupime a peso je to odtial kusok 🙂

zuzitka
29. sep 2008

emogeon ahoj 🙂

ked je skaredo, tak ideme obcas do Avionu, obcas do Tesca na Kamenne nam........ ale pocula som o nejakom klube Palisady a premyslam, ze tam pojdeme niekedy 😉
my to mame trolejbusom 206 a 212 blizko, na Mierku vystupime a peso je to odtial kusok 🙂

alex777
29. sep 2008

caute, caute!!!
po dlhej dobe sa aj ja hlasim opat na konikovi. nepytajte sa ma preco som tu tak dlho nebola, lebo ani sama neviem 😅 . v lete sme boli vonku, kedy sa len dalo, ked ema spala, vzdy som mala cosi na praci, obcas som si aj precitala nove prispevky ale na reakciu akosi nezvysil cas. teraz to uz ale bude urcite castejsie 🙂

zuzitka, tie palisady vyzeraju supeeer!!! od stredy ma prsat, tak sa tam mozno aj uvidime. aky mate teraz rezim? spominam si, ze v lete ti samko chodil spavat az okolo druhej. my to tak mame teraz 😒 , von sa potom poobede dostaneme az o pol siestej a doobedie sa nam predlzilo, takze sa snazime hladat aj nejake aktivity doobeda.

zuzitka
29. sep 2008

alex ahoj 😉

no veru, nebola si tu ani nepamatam 😀 😀

nas rezim...... vstavame o 9h, obed mame o 14h a poobede uz nespinkame 😎
cize by sme mohli na Palisady prist okolo 11h - 12h 😅 😅
ak sa bude Samko hrat hodinku - dve, stihneme obedik doma

zuky
29. sep 2008

zuzitka...toto tehu je upne ine....v prvom trimestri mi hrozne byvalo zle, co som pri Rajkovi nepoznala....no a teraz mam + 8kg, co som pri Rajkovi mala v tomto obdobi uz dvojnasobne....takze tak nejak a nechyta ma az taka "pazravost" (chvalabohu)...samozrejme chute su rozne... gumove cukriky ficia...no ale tiez sa mi teraz zhorsila plet aj kvalita vlasom co pri Rajkovi bol opacny efekt....no v kazdom pripade pride na svet moje vytuzene dievcatko, tak preco nie, hiii 😅

...my s Petabou sme na palisadach boli, je tam super, aj pre drobcov, aj pre vacsie deti, wc ciste, kava pitna....no len to nakoniec vyjde dost draho, takze denne sa tam chodit neda, hi....lebo ked sa tam uz niekto vyberie, pobudne nejake dve hodky, kavicka, dzusik a bum 200,-SK, tak raz-za cas sa da... 😵

alex777
30. sep 2008

aha! az teraz som si vsimla, ze na palisady je to za 60 sk na hodinu, nie za vstup 😨 tak to veru nie je malo 😒 v materskych centrach je to vacsinou 60 sk za vstup a mozete ostat kolko chcete, ale toto je zrejme sukromne, maju to na biznis tak chapem ze to nemoze byt za babku, no ale maminu to veru vyjde dost, denne sa ozaj neda.

zuzitka, takze vy uz poobede nespinkate. no ufff, to musi byt asi aj dost narocne, nie? ale zase, vstavate az o 9h a predsa len v tomto veku uz sa celkom zahraju sami. ja som aj zvazovala vynechat poobednajsi spanok ked tak neskoro zaspava, lebo potom je popoludnie v tahu ked vstane o 16.30 ale zda sa mi, ze ema ho este potrebuje, ked nakoniec vzdy zaspi a potiahne aj 3 hodky.

zuky... ozaj, gratulujem k dievcatku 🙂 ja by som aj druhe brala babu. ale zatial na tom este ani nemakame, takze predcasne uvahy 😅
ja teraz velmi riesim dilemu ci spat do prace alebo hned druhe babo. ja sa na druhe este necitim ale to si mam teraz hladat novu pracu (kedze v povodnej ma nepotrebuju 😒 ), zacinat od piky a o rok, dva sa zase dostavat do role matky?! teraz uz to mam take zabehane, viem co a ako s babom, viem kde su ihriska, poznam maminy... potom budem zase na zaciatku ako s emou a nebolo to lahke kym som sa dostala z toho pracovneho rezimu na rezim zienky na materskej. spat do prace ma to nelaka, ale ani znovu rozbiehat kojenie, nespavat cele noci, riesit preco babo stale place, ked som uz skusila vsetko... mam pocit, ze som si konecne jedno vypiplala a teraz to mam zase robit cele od zaciatku?
som divna ked takto uvazujem? chape ma tu niekto alebo mate vsetky hned jasne, ci chcete hned druhe alebo sa vratite do prace? 😨

zuzitka
30. sep 2008

alex ... iked samko poobede nespi, on si lahne na postel a hodinku si polezi 🙂
ale nedavam ho spat preto, lebo spal 2-3 hodiny a potom vecer bol este o 23h hore! teraz zaspi skorej, niekedy o 21h a je klud 😀

no ja tiez neviem, ci sa dat na druhe bejby alebo ist do prace 😝

alex777
30. sep 2008

hm, asi to tiez vyskusam bez toho spanku, lebo ema tiez chodi spat az okolo 22 h. a to ma velmi netesi. len ci by aj ona aspon polezala... 😨 dam vediet ked vyskusame.

zuky
30. sep 2008

... alex, presne aj ja som na tom bola ako ty a nevehala som prejst z tehu do tehu...mne 2 deticky stacia, tak uz to budem mat "vybavene"....tiez sa mi nechcelo zacinat "karieru" a potom zase sa vracat na matersku...cim neskor tym horsie, clovek si zvykne na pohodlie, a potom o takych 5 rokov sa mu nebude chciet v noci vstavat a pod. zazivat to znovu...a aspon sa snad surodenci stihnu vyhrat, cim mensi vekovy rozdiel, tym si budu viac rozumiet...snad 😅
...my cez obed normalne spavame 2-3 hodky zhroba od 11,30-14.hodky....sem-tam su vynimky...ako napriklad dnes sme boli s Petabou v Palace v detskom kutiku, no bolo super, boli sme tam takmer tri hodky, deti sa tak vysantili, ze ja som teda Rajka budila o 18,00...neviem kedy pojde teda dnes spat 😝 !!! a v podstate sme to mali zadara, lebo je tam taka moznost, ze ked nakupis nad 500,- SK, tak detsky kutik mas neobmedzene zadara...
no a mozes si tam doniest aj obed a kavicku, je to velike aj pre malych, aj velkych....odporucam...mimochodom este aj MHD sme mali zadara..hiii

zuzitka
30. sep 2008

zuky .... kde je Palace? 😅 😅

my sme dnes boli na prechadzke v prezidentskej zahrade a potom sme sa motali po meste..... dosli sme domov o 19h, este som stihla Samka osprchovat a vypil mliecko a o 20h uz spinkal 😀 😀

zuky
30. sep 2008

Palace= Zlate piesky, tesco....je to trocha od ruky, ale aspon nie je tlacenka s detmi...boli sme tam same, a potom na chvilu prisli dve dievcatka...

zuzitka
1. okt 2008

aha.... tak to mam total od ruky.... ale zda sa mi, ze od trznice tam ide spoj zadara 😎 mozno niekedy vyskusam

samko jak vcera zaspal o 20h, tak sa zobudil rano o 8h. mohlo by to takto uz zostat 😀

petaba
1. okt 2008

Ahojte
tak sa mi zda ze vsetky mame nejak vela veci na praci a piseme narazovo... v jeden den vsetky a potom mame hluche obdobie 😀 ...

emogeon mi sme mali mat odlet az o pol 1 rano, ale nakoniec nastastie nam to presunuli na 18, preco kedy ste leteli vy?

este k tomu kutiku v palace... mne mala zvycajne spi max hodku a vcera som mala normalny veget 3 a pol hodiny od 15 do 18.30 a vecer uz od 22 zaspala... co zaspava ona najskor o 23...a to som ju skusala uz aj nedat spat a nepomohlo... ona je nezmar 😎

inak baby chysta sa stretko bratislavacok a asi bude v tom klube na palisadach, takze by ste sa mohli pridat 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuky
1. okt 2008

...zuzitka, ved ked chodis do ikei ci avionu, tak palace je jednu ci dve zastavky dalej....

zuky
1. okt 2008

a my sme sli z Racka (na sancovej oproti masiarstvu) tym busom zadara, chodi kazdu hodinu a nestoji na kazdej zastavke a bol takmer prazdny, ziadna tlacenka nehrozi...

zuzitka
1. okt 2008

no jo ale ked idem busom 61 alebo 63, tak tie dalej idu na letisko ci nie?? 😕

a pri trznici som videla ten zadara bus 😀

petaba
1. okt 2008

hej idu na letisko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre