Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
15. jan 2009

peti ... vcera som si vzala letacik z DK a tam je pisane, ze listky sa predavaju len: pondelok, utorok, streda od 16h do 19h ... tak neviem ci este zozenies 😒
potom mozno az v sobotu pred predstavenim, ale ci este budu mat......
cena dospely: 70sk
deti: 40sk

zuzitka
15. jan 2009

zuky ahoooj 😵
ako sa ma laura? poslucha?

ale do skolky by si mala dat prihlasku teraz vo februari, marci, aby sa Rajko vobec niekam dostal v septembri 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
15. jan 2009

to neva, ja si tiez niekedy pisem sama so sebou 😀

s tou cukrarnou je to skvely napad 😵 😵

ked sa nam to stretko nepodarilo, tak sme so samkom vyrazili do ulic o 13h, teraz sme sa vratili .... uz mi zival po ceste 😅
podarilo sa mi ho navnadit do sekaca, som videla ze 50% zlava, tak som musela nakuknut..... kupila som kamoskinej malej mesacnej Hanke oteplovacky C&A za 60sk 😀

a potom este v takom lacnom obchode Exclusiv, co je namiesto kina Hviezda... tiez tam boli 50% vypredaje 😀
tam som kupila pre samka Disney tricko s Tigrom za 82sk a pyzamko za 55sk 😀

tak sa vytesujem 😵 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
15. jan 2009

emogeon, áno kojila som Maťka do 13 mesiacov. na obed a aj večer sa napapal, síce pri tom driemal, ale pri presune do postieľky, väčšinou otvoril očká, takže som ho pomojkala, uložila, pohladkala a odišla. 😉 teraz, keď už nekojím, tak na obed, pred spaním, si dá jogurtík, trošku sa ešte pohráme a keď si začne trieť očká, šup cumlík do pusy a do postieľky. večer sa napapá, kúpanie, oblečenie do pyžamka, cumlík a šup do postieľky. na obed si väčšinou ešte kecá s plyšákom a cca. do 10-15 minút zaspí. večer sa rovno uloží na vankúšik, otočí na bok a spí. 😉

zuzitka
16. jan 2009

poznate toto? niekde pri poluse je to.....

http://www.ktovtebebyva.sk/sk/Kto-v-tebe-byva-....

zuky
16. jan 2009

...ku spinkaniu...áno kojila som (do 10. mes.) a riešila som to podobne ako angua
...Laura poslúcha, je zatiaľ ako šípková ruženka, väčšinou spinká a plače vrámci normy...teda sa to nedá s Rajkom porovnať, ktorý viac preplakal ako prespal... no musím poklopať, aby som to nezakríkla... 😝 ..včera sme absolvovali prvú prechádzku, tak som bola rada, že nám počko prialo... no len keď začne plačkať...ani vybrať z kočíka..ani cumlík nie..hmm 😕
... a ten domček zuzitka, škoda, že som o ňom skôr nevedela... 😒 vyzerá zaujímavo, len dúfam, že tam nechodia len babky čítavať a chcú hrobové ticho, lebo to je pre naše deťúrence neznámy pojem, že? hi 😅

petaba
16. jan 2009

baby poslite mi udaje do tabulky ktore tam este nie ste, doplnim vas 😎

qweedy
16. jan 2009

do toho domceka chodi moja kamoska s 3 rocnym synom na vytvarnu, je spokojna, ale ze je to dost drahe v porovnani s inymi, co si pozerala...len oni byvaju odtial kusok, tak jej to vyhovuje.....

qweedy
16. jan 2009

ohladne toho stretka sa potom ozvem po lyzovacke 😝 ze ako ste sa dohodli 🙂
...mne je aupark dost daleko...skor by som asi hlasovala za tie palisady....matej totiz uz nehrozi zeby sedel v kociku, takze mi vsade chodime takym slimacim tempom 😀

zuzi, samko ti este sedi v kociku fpohodicke?

zuzitka
16. jan 2009

ja so samkom uz od 2 rokov a 3 mesiacov chodim bez kocika 😀
rad cestuje v MHD... nevadi mu ani ak chodime peso 🙂

v tom Domceku je aj kutik na hranie pre deti?

a kam idete lyzovat? 😎

zuzitka
16. jan 2009

ako vy z racianskej cestuje do centra? napriklad na nam.SNP alebo na Obchodnu? nejakou elektrickou?

qweedy
16. jan 2009

ani matimu nevadi ked chodime peso a elektrickou cestuje tiez velmi rad...len teraz, ked je taky naobliekany , tak omnoho menej rad sa presuva peso.....

je tam aj herna, kukala som to na tej ich stranke, ale len jeden den je poobede od 16-18, inak je od 10-12...pozrela som aj cennik a teda aj mne sa to zda dost drahe, hlavne teda tie ich kurzy...do herne je vstup 2 eura....

ideme lyzovat na donovaly 🙂 uz sa dost tesim, lebo ja som bola velky fanusik lyzovania a od kedy mame mata, tak sme neboli, len raz na predlzeny vikend a aj tio sme sa len sankovali...ale teraz sme mu kupili v rakusku na burze kompletnu vystroj, tak to ideme skusit...ja lyzujem tiez od 3 rokov, tak dufam sa to bude matimu pacit, lebo b som bola rada, keby sme chodievali kazdu zimu 😀 aj ked teda teraz to je vyrazne drahsie, ako ked sme sa my ako deti vozili cely tyzden na pome za flasu rumu vlekarovi 😀 😀 😀

od nas z krasnan idu elektricky aj na horny koniec centra - to je pre mna obchodna a aj na dolny - to je pre mna zas tesco na kamennom 😉 na horny ide 5 a na dolny 11 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
16. jan 2009

tie elektricky mas teda super 😀
no a potom z obchodnej uz to nemas daleko na bus do petrzalky 83, 84 do auparku 😉

ja som bola na lyzovacke asi 4x .... mam zjazdene solisko, certovicu, donovaly, velku racu, chopok .... a tak 😀
cez vikendy na pezinsku babu ...
ale ako som ostala tehu, tak uz som nechodila .... a ani teraz nechodim.... radsej si nasetrim korunky na letnu dovolenku pri mori 😵

zuzitka
16. jan 2009

emogeon 😀 😀

qweedy ... tak si to uzite 😵 idete kedy?

qweedy
16. jan 2009

V PONDELOK MAM SKUSKU, TAKZE DOOBEDA JU SPRAVIM 😀 POOBEDE ZBALIM A V UTOROK RANO MOZEME VYRAZIT 🙂 CHCEME ZOSTAT TAK DO PIATKU, DO SOBOTY, UVIDIME ESTE PODLA AKTUALNEJ SITUACIE 🙂

A V TOM AUPARKU SU NEJAKE ATRAKCIE PRE DETI? LEBO MY TAM MOC NECHODIME, SA MI ZDA V POROVNANI S OSTATNYMI NC AUPARK PREDRAZENY....TAKZE TAM ZAVITAME LEN VYNIMOCNE, JA CELKOVO NC MOC NEMUSIM, ALE JE PRAVDA,ZE V TAKOMTO POCASI VELA MOZNOSTI NIE JE KAM S DETURENCAMI.....

zuky
16. jan 2009

..qweedy, to by ma zaujímalo, kde ste kúpili tu výstroj.. 😎
..no a veru už v tých herniach nevedia čo pýtať..hmm 😒 akokeby sme na materskej "zarábali majland"

zuky
16. jan 2009

...qweedy a ty aj študuješ? fiha...a ani my kočík od 2 rokov nepoužívame, už vtedy mi pripadal akosi veľký naň 😅 ...hoci by som to niekedy prijala...no ale teraz už kočíkujem druhé, tak rozmýšľam nad skateom, ale asi mi bude zavadziať pri nohách,hmm čo myslíte? taká jaja by mohla mať skúsenosť 😕

zuzitka
16. jan 2009

v auparku je vselico, kuk foto:
http://zuzitka.blogspot.com/2008/12/aupark-time...

k skuske drzim palec 😉
a kde sa idete ubytovat? mate zabezpecenu chatu alebo tam mate snad svoju? 😅

qweedy
16. jan 2009

tu vystroj sme kupili v rakusku na burze...presne kde neviem, lebo bol len manzel, isiel s kamosom, co tam chodieva castejsie....isli v nedelu rano o pol siedmej 😨
ale kupil lyze, lyziarky, helmu, palicky ( ktore ale asi nevyuzijeme, lebo taketo male deti nepouzivaju palicky) , okuliare spolu za cca 2000 sk, co je podla mna super cena, lyze su fisherky a vyzeraju ako nove a aj lyziarky...kupil velkostne tak, ze myslim, ze budu matovi aj buducu sezonu...teda aspon dufam 😵

noooo, studujem 😒 ale teda ma to dost zatazuje...ale nastastie uz tento rok koncim a bude zo mna magor 😀 akoze skola nie je nejak brutal tazka, ale hocijako, na skusky sa musim ucit, plus nam furt davaju vselijake seminarky a ine blbosti robit, cize na to potrebujem cas a teda hlavne sa mi moc nechce ... ale co uz, ked som bola za mladi hnila si spravit vysku, tak musim teraz 😎 😝

zuzi, ubytko mame vlastne, ale chatou by som to ani nenazvala 😀 ... 7 bratranci sme zdedili taku chalupku po prastarej mame z roku 1878 myslim 😉 , teraz sme si tam spravili splachovaci zachod, ale napriklad na sprchac nam uz nevyslo 😀 mozno v lete 🙂 aj ked je to v takom stave, ze mozno najlepsie by bolo zburat a postavit nieco nove, len penezi nieto stale 😎 ale ja som tam prezila vsetky prazdniny a mam k tomu citovy vztah, tak mna jedno umyvadlo v kuchyni neodradi 😀 🙂 je to vzdy taka oldschool dofca ... ze rubes drevo, kuris ako blazon a rano nemozes spod periny ani prst vystrcit aby ti neodmrzol 😀 😀 😀

zuzitka
16. jan 2009

qweedy .. ale to moze byt super 😀 romantika 😵 ja teraz premyslam, ze na dvoch chatach, co sme boli lyzovat, sme aj my kurili drevom, teda rubali a nosili dnu 😀 /oscadnica-velka raca a na donovaloch 🙂 /
my sme vzdy cez cestovku isli, nemame ziadnu zdedenu chatku 😀 ale to je skoda...... brala by som nejaky domcek na horach 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. jan 2009

ja som este tu 😅 😅 som zvedava, kedy rano vstanem............ 😔
pomaham kamoske vytvorit si blog 😎

qweedy
17. jan 2009

no romantika to je, ale moc si neoddychnes 🙂 predsa len v hoteli ti navaria, umyju riady 😀 ale fpoho, my chodime aj tak aj tak, takze sa nestazujem samozrejme 🙂 uz sa praveze velmi tesim, ze vypadneme z BA na chvilu 🙂

studujem verejne zdravotnictvo 😉 😎 komplex medicinskych, hygienickych, managerskych predmetov, plus mali sme aj socialnu pracu 😉 a dokonca aj marketing 😎

no ale v pondelok mam skusku z predmetu: Základy sociálnej gerontológie pre VZ ( verejne zdrav.) , ale podla poctu stran v skriptach sa mi zda nazov Zaklady.... troska podceneny 😀 😝

zuzitka
17. jan 2009

lyzovacka na hoteli? 😀 😀 to nehroziiiiiiiiiiiii....... 😝 😝 to by nebolo vobec ono
my vzdy na chate, kde sme si sami varili, sami rozhadzali, sami upratali 😀

bratranec ma zenu, ktora nelyzuje, ona je nasa gazdinka, kazdy den nam navarila 😵 😵
/samozrejme s riadom sme sa potom striedali/

a oddych??? to uz vobec nie ..... na prvej lyzovacke sme uz o 8.30 stali na svahu a koncili sme o 16h 😝
potom sme si lytka alpou rozotierali - svalovica jak hrom 😝 vecer sme stvrdli pri kartach vacsinou do 1h-2h 🤐

to boli casy 😵 😵

zuzitka
17. jan 2009

ozaj ... stal sa zazrak dnes a my sme neisli k nasim do Studienky 😵
mame plan ist pozret na Kamzik /k televiznej vezi na Kolibu 🙂 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre