Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
2. mar 2009

No uz by sme to konecne mohli dat nejako dokopy 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
2. mar 2009

tak teda na vianoce sa stretneme??? 😀 😀 😀 😀

qweedy
3. mar 2009

spolocny mikulas ? 😀

zuzitka
3. mar 2009

sak podme na palisady 😀 .... a funguju este na palisadoch vobec? 😕

petaba
3. mar 2009

funguju... ale ja by som uz radsej isla von, ma sa uz oteplit 🙂

zuzitka
3. mar 2009

neblbne vam modry kon? sa mi neodoslal prispevok teraz ..... ☹

zuzitka
3. mar 2009

.... som pisala, ze my by sme isli radsej niekde sa zahrat 🙂 lebo sa prechadzame kazdy den, vonku sa hrat este neda, lebo vsade je blato, voda a vsetko je fuj fuj 😠

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
3. mar 2009

emo boli ste tancovat?

ja som len myslela ze by s nami sla aj zuky a ta este nemoze ist na palisady s laurou 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. mar 2009

jasne, ze aj so Zuky pojdeme .... ale za palisady hlasujem 10timi bodmi 😎
lebo to chodenie hore dole po uliciach uz mi leze hore krkom 😝

ja by som asi na palisady isla v stredu o 13h .... rano mame ten kruzok, tak ak sa nam bude chcet, tak by sme tie palisady mohli zmaknut poobede 😉 alebo v stvrtok ...

teraz sa najeme a ideme do mesta, tesco a taaaaak 😉

petaba
3. mar 2009

no my zajtra urcite nemozme 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
3. mar 2009

tak mooooze byt stvrtok 😉

zuzitka
3. mar 2009

babky, uz ste boli v presporkove?
je to v meste na groslingovej ..... presporkovo.sk 🙂

neskusime?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
4. mar 2009

...jéjo baby aj na nám myslíte? kľudne choďte na palisády a keď bude už sucho, tak sa teda stretneme na preliezkach, oky? 😎
...inak aj mne blbne koník...

zuky
4. mar 2009

oprava "na nás"

zuzitka
4. mar 2009

zuky ... jasne, ked bude sucho a teplo, tak sa stretneme vonku 😀

to presporkovo .... ked som kukla fotky, tak sa mi zda, ze to nebude nic moc pre samka 😒 ale raz vyskusat mozme 🙂

dnes sme na kruzku varili plastelinu 😀 😀

zuzitka
4. mar 2009

nikde nikoho 😕 ste vonku?

my ideme prave do tesca lamac 🙂 pokukat a trochu nakupit nieco pod zub 😅

alex777
4. mar 2009

my sme uz v presporkove boli, ale podla mna nic moc. na palisadach sme este neboli a su nam dost od ruky, ale aj tak som asi radsej za ne podla fotiek. ale na nas moc neberte ohlad, ved viete ako je to s nasou ucastou na stretkach 😅 . vacsinou je to na nas priskoro, ema spava do 15, takze pred 16 nie sme schopne niekam dorazit. a doobeda sa zase snazime byt uz o 12 doma aby pred 13 bola uz napapana v postielke. vynimkam sa sice nebranim, ale nerada ju budim ak nejde o zivot, je potom dost protivna. a vo stvrtok ideme poobede na oslavu k babke, takze asi zase nic... 😨

qweedy
4. mar 2009

zuzi, vy ste aky cestovatelia 🙂 my na stretko neprideme, lebo matej zacal zas cez obed spavat, asi ako priprava na celodenny pobyt v skolke od aprila 😉 , ale aj tak po tej serii chorobnych stavov, co mame za sebou, sa isty cas chcem vyhnut uzavretym priestorom s detmi a rodicmi 🙂 ale ako sa otepli, mohli by sme dat stretko na racku v parku napr. tak 🙂

zuzitka
4. mar 2009

alex ... vy tak dodrziavate presny rezim? my sme to tak nikdy presne nedokazali 😅
samko uz ajtak ako 2.5 rocny prestal spavat poobede kazdy den 😅 teraz uz vobec nespinka

🙂 🙂

ja budem zajtra schopna prist na palisady na 14.hodku 🙂 moze byt?

qweedy
4. mar 2009

nam sa rezim meni sezonne 🙂 teraz sme mali dva mesiace , mozno aj viac, ze prestal matej spavat cez obed, co bolo uzasne v tom, ze o siestej vecer zalomil ako kabela a my sme mali free s muzom 😉 pred dvoma tyzdnami ale zacal vstavat o pol piatej rano, ak sme ho dali spat o siestej siedmej vecer...vydrzali sme to dva tyzdne a teraz zas spava cez obed a vecer ide tak okolo deviatej do postele, a samoska rano spi trosku dlhsie..aj do siedmej pol osmej 😝 kde su tie casy, ked sme vyspavali spolu do desiatej ? 😀 😵

ja kaurat uz duhy den, miesto pisania diplomovky 😅 chekujem dovolenkove destinacie...tento rok po preratani peniazkov ktore nemame 😅 sme zvolili bud teda chorvatsko - lopar - rajska plaz alebo taliansko-benatska riviera-caorle....spekulujeme ale, ze by sme sli na blind este s kamosmi z kosic, co maju tiez novembrovaka ako nas mato a chalosi aj spolu vyborne vychadzaju...ale zas ina kamoska ma strasi, ze jul je tam akurat mrte kasha sezona v plnom prude, ze aby sme nasli ubytko...ale ja zas myslim, ze financna kriza 😎 no neviem este...ale ze vraj cez CK je to predrazene zbytocne.....

vy ako?

zuzitka
4. mar 2009

no ja mam plan, ze tiez pojdeme autom bez zabezpeceneho ubytka ... vzali by sme moju sestru aspon, nech je plne auto 😀 cez cestovku je to urcite drahsie, to je jasna vec 😝

ale to je len moj plan, penizky zo stavebky este nie su na ucte 😅

vravis lopar? kde to je? idem to preskumat 😀 😀

my sme boli pred 2 rokmi na ostrove PAG, mesto Novalja, plaz bola s malinkymi kamienkami, skoro ako piesok 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
4. mar 2009

je to ostrov RAB, mestecko Lopar a je tam 1,5km pieskova plaz s modrou vlajkou ci ako sa to vola a plaz sa vola Rajska plaz....

http://www.ckvt.sk/chorvatsko/kvarner/ostrov-ra...

tu bola kamoska a bola nadsena....

zuzitka
4. mar 2009

qweedy ... mna to vyslo autom spolu 7000sk .... ubytko + poistenie + benzin /za mna a za samka, juro nebol s nami/ byvali sme v apartmane, varili sme si sami 😀

emog ... ja pojdem zajtra asi na 14.hodku na palisady 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre