Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
27. mar 2009

zuzitka ono to ockovanie je len asi na 7 najhorsich druhov pneumokokov a zevraj ich je strasne veeeeela, takze moze dieta ochoriet aj po ockovani, ale malo byt to prejst ako obycajna choroba

petaba
27. mar 2009

to mi aspon povedala nasa lekarka

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. mar 2009

ja furt neviem 😅 to su take hrozne veci, za nas nic take nebolo a teraz neviem, ci to nie su len nafuknute bubliny vsetko a do deticiek pichaju furt nejake sajrajty ...

takze paulinka uz je v poriadku? zdravucka? 🙂

peti ... na fejsbuk chodis ci ani moc ne? 🙂

petaba
27. mar 2009

ani moc nie 😅

zuzitka
27. mar 2009

ale teraz som kukla, mas tam fotecku ako ste boli pozret Lauru 😵 😵

ja som na FB teraz casto ... viac ako tu 😅 ... sme sa tam prave nasli spoluziaci zo strednej skoly 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. mar 2009

emog ... no teda ... si to chytila od malej? 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. mar 2009

inak moc tomu neverim, ye nejake stretko bude ... uz o tom ani nepisu, ani sme sa nedohodli vobec .... ani den ... tusim stvrtok tam padol napad ... ale uy nikto nereaguje na to 😖

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
27. mar 2009

... idem to tam pripomenut 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
27. mar 2009

s tym ockovanim je to presne ako pise petaba... ockovanie je proti 7 najhorsim pneumokokovym virom, ktore sposobuju zapal stredneho ucha, zapal mozgovych blan a podone nebezpecne choroby. ale tych pneumokokov je vyse 50 takze aj po ockovani mozu deti ochoriet, ale mala by to byt len lahka forma, ako prechladnutie.

petaba... u nas rovnaky priebeh. ema mala sopliky, ale za par dni sa jej to zlepsilo, tak ani k dr. netrebalo ist. ale ja som to od nej chytila tak, ze som 3 dni ledva prezivala. taku nadchu som uz davno nemala. ale tiez som si vravela... hlavne ze je eme lepsie.

petaba
27. mar 2009

alex 😀 to si chcela napisat emogeon 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. mar 2009

ste zdrave uz? 🙂

nas tatko chodi pomahat na inchebu stavat stanky na coneco 🙂 takze sme v BA ... sme sa so samkom dnes tulali po meste, ale hrozne fukalo 😕 inak teplota ukazovala 18 stupnov 🙂

co robkate vy? ... idem si asi rozvarit polievku na zajtra 🙂

qweedy
28. mar 2009

caute caute 🙂
tak my sme boli dnes v tej bibiane...bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...
ta vystava je uzasna..matej odtial po 2 hodinach nechcel vobec odist...nie je to velke, ale take interaktivne...na vsetko si mohol siahnut, so vsetkym sa pohrat a on je uplny vlacikovy maniak, takze bol nadseny...
vlaciky tam budu do 12.4. a potom ma byt nieco ine, ale nezistila som co ....
a je tam taka druha vystava este ..architektura a ta je tiez perfektna....ani to neviem opisat...bol tam akoze maly bytik s izbami a s pohyblivym nabytkom a deticky si mozu ten nabytok a vsetko usporiadat ako by to chceli oni...no proste zabava 😀 a este kopec veci....

vrelo ODPORUCAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

qweedy
28. mar 2009

...a od 1.4.bude mati chodit do skolky na cely den, tak mozeme dat stretko niekedy poobede v tom parku na racku 🙂 okrem pondelkov, lebo to sa mato nahlasil v skolke na sportovy kruzok, ktory je az do pol siestej
😅

qweedy
28. mar 2009

inak my sme mali tiez sopliky, ale take cudne trojdnove a potom utrum.....akoby sa nechumelilo... 😨

zuzitka
28. mar 2009

my sme sli dnes okolo bibiany, ale dnu sme nesli ..... samko sa furt kdesi tahal inde 😠
ale nevadi, vsak mame este cas 😉

v teme blavacky! sa tak nejak dohadujeme, ze by sme sli v stvrtok do sadu janka krala 🙂
ak bude teplo ... pridate sa?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. mar 2009

tiez som videla ten plagat, ze enrique tu bude 🙂

co pozerate? vcera matrix, dnes matrix, zajtra matrix 😠 😠 moj juro je v 7.nebi ... jeho srdcovka 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
29. mar 2009

ahojte

dnes je zase paradne pocasie ☹
som aspon babovku upiekla, bratranec zo studienky so zenou a s 2 synmi sa u nas zastavili na kafe 🙂
takze samko sa trochu zahral aspon 🙂

a teraz so sla za nim do izbicky a on SPINKA 😀 ... vlastne je pol 8h podla stareho casu, takze uz zalomil ...

qweedy
29. mar 2009

zuzi, akurat v stredu aj vo stvrtok mam konzultacie k diplomovke na fakulte, ale pri mojej skolitelke nikdy nic nie je na 100% 😠 , tak keby , dam vediet 🙂

no ja som sa teraz namotala na serial scrubs...som si to stiahla v anglictine , k tomu slovenske titulky a okrem toho, ze sa na tom chechtam, trenujem aj anglinu 🙂 ma to 8 serii po 24 dielov, takze mam o zabavu postarane 😵

zuzitka
30. mar 2009

qweedy ... ak budes stihat, tak sa tam zastav ... okolo 15h-15.30h sa tam stretavame 😉

hura!!!! samko je na zozname prijatych deti do skolky od septembra!!! 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
30. mar 2009

heloute....takže vidím, že sa chystá nejaké stretkooo....no ak by nebola fujavica a mangel nemal povinnosti a hodil nás tam, tak by sme tiež došli....takže to je vo štvrtok ano?a kde presne 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre