Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
20. apr 2009

😉 nebooj, druhý trimester si budeš užívať

zuzitka
20. apr 2009

no neviem, pri samkovi som mala tie pachute este v 5 mesiaci 😝
ale ved co, vydrzime 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
20. apr 2009

emogeon ... vy ako ste sa mali na vylete? 🙂

zuzitka
21. apr 2009

sme dnes boli na tom ockovani pneumo23 ... som sa bala viac ako samko 😅
tak teraz sme doma a cakame, ake budu reakcie 😕

zub ma boli 😨 tak by som mala po 4 rokoch navstivit tetu zubarku 🤐 bojim bojim

zuky
21. apr 2009

...tak potom daj vediet reakcie, ja asi buduci tyzden dam rajka tiez....
...a zubarku si nevidela 4 rokyyy, no tak to si daj rychlo vsetko do poriadku...inak ked som bola tehu ma prednostne brala..len pamataj, ze ti nemoze davat bohviejake silne inj.proti bolesti /a teda nezabudni ju upozornit, ze si tehu 😅 /...držím palce

petaba
21. apr 2009

zuzitka a to si nebola ani na preventivkach? ... tak si budes komplet cely rok hradit 😖

zuzitka
21. apr 2009

presne pred 4 rokmi mi isli trhat 8ku a tiez som bola prvy mesiac tehu 😀
som ich upozornila, ale tie injekcie mi museli dat, povedali, ze v pohode, ajked som tehu 😉

a u mojej zubarky si ajtak vsetko platim, takze ziadne obavy 😀 😀

zuzitka
21. apr 2009

zuky ... zatial sa nic so samkom nedeje, v pohode papa, pije, hra sa ... mozno az vecer, vraj aj do 39 moze teplota vyskocit 😕

som dala infosky na blog o pneumokokoch, ak chcete mrk 🙂
http://zuzitka.blogspot.com/2009/04/pneumokoky....

molly28
21. apr 2009

ahojte baby prosím suuurne poraďte mi - moja sestra je v BA a potrebuje dnes odstrániť piercing - kde sa nachádza piercingové študio - záhradnicka ulica. mýtna, - račianske mýto...

ďakujem, je to dosť suurne.

zuky
21. apr 2009

...na obchodnej je jedno..vedla obuvi BISAKU /na tej strane kde je aj mekač/

molly28
21. apr 2009

´dakujem....

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
21. apr 2009

emog ... tak si trpela bez injekcie? 🙂
mne trhali 8ku, a to sa bez injekcie nedalo 🤐

... a zatial u samka ziadna teplota 😉 po ockovani

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
24. apr 2009

no tak gratulujem zuzi 🙂
drzkaj sa 🙂

alex777
27. apr 2009

zuzitka, pridavam sa ku gratulaciam!!!! 🙂

andrea78
27. apr 2009

ahojte kočky

idem za vami s prosbou...

vedeli by ste mi poradiť nejakého fakt dobrého gastroenterológa v ba (pre dospelých, nie detského)? a kde ordinuje, nech si viem nájsť na neho kontakt...
nie som z ba (som z okolia piešťan) a lekárov v Ba absolútne nepoznám, takže potrebujem v tomto smere pomôcť

ak vie niekto poradiť, môžem poprosiť o info do ip, nech vám tuná neskáčem to témy nežiadúcimi príspevkami?

vopred ďakujem, andrea

zuzitka
27. apr 2009

ďakujem baby 🙂

dnes sme boli so samkom v škôlke na zápise, dali nám potvrdenie o prijatí a zavalili nás informáciami, že ako to tam bude prebehať a čo treba priniesť 🙂 🙂 🙂
našťastie majú 2týždňovú adaptáciu 😀 prvý deň idú všetky deti len na 2 hodinky, ďalší deň na 3h a tak 😉
tak snáď si zvykneme pomaly 🙂

zuky
28. apr 2009

koho zaujíma foto z Rajkovej oslavy http://picasaweb.google.com/zuzuzuky/RajkovaOsl...

zuzitka to už takto vás oboznámili? no takže aj mňa to čaká...hmm 😕

andrea78 žiadneho gastroenterológa nepoznám, skôr by si mala hľadať konkrétnu tému s lekármi či zdrav.problémami...

zuzitka
28. apr 2009

zuky ... ja som vcera pozerala tie foto cez tvoj blog 🙂 som skumala, ze kde bola ta oslava 🙂 na zeleznej, ze? 🙂

ano ano, v skolke nam uz povedali vsetko, uz len cakaju na nas nastup 😎
rano sa chodi od 6.45h do 8.30h ... teda o 8.30h uz zamykaju skolku 😅 takze budeme musiet trenovat ranne vstavanie 😀 😀
spinkaju od 12.30h do 14.30h ... to tiez musime nejak natrenovat 😅

inak maju az 20 deti v triede 😨 ... a plno deti nezobrali 😖

a treba dotaznik vypisat, ze ktore jedla a napoje dieta odmieta, akym zlozvykom trpi 😀 hned tam napisem, ze nechce poziciavat hracky 😀 lebo uz vcera na tom zapise sa skoro samko pobil s chlapcekom 😀 😀
... ci dycha s otvrenou pusou pocas spanku 😕 ci sa pomocuje .... a tak ... ale musia vediet o dietati co najviac, aby ho lepsie spoznali 😉

a tie rozhodnutia neposielali postou v ramci setrenia 😅 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. apr 2009

a este riaditelka vravela, ze najlepsie je odovzdat dieta bez lucenia a hned odist ... lebo to by bolo nekonecne lucenie s placom 😀 takto bude plakat dieta vnutri a mama vonku 😀 😀 😀

... tak sme sa vsetci zasmiali, ale som zvedava na ten 2 september 😀 😀

zuky
28. apr 2009

...Ďakujeme emog
..ano zuzitka oslava bola na železnej, všetci si pochvaľovali dobrý nápad na čšrstvom vzduchu a jarnom slniečku... 😀
..no a ešte ma zaujíma koľko vlastne tá školka vychádza?
inak majú dosť zaujímavé požiadavky, že čaj, cukor, sirup...hmm....a ešte aj ovocie každú stredu pre celú triedu, fíha, tak v zime si zacvakáš, čo... 😒
..no a čo sa tíka lúčenia...v nedeľu sme prvý krát využili kútik v ikei (kedze mal Rajko už konecne 3 roky)...no a bolo mi ho ľuto, ze je tam tak "sam"..akoby mi niekto zobral jednu ruku, ale vzdy ked som tam zazerala, tak si nasiel kamarata a hral sa...a nic ine mi nespomina iba kedy uz pojdeme do kutika...takze snad adaptacia z jeho strany bude asi v skolke oky...snad 😉

zuzitka
28. apr 2009

tu z papierika citam, ze bude treba platit:
skolne na mesiac: 12,24 eur
strava na den: 1,20 eur ... 25,20 eur na mesiac
rodicovsky prispevok na polroka: 33,50 eur ... 5,58 eur na mesiac

cize spolu na mesiac: 43,02 eur = 1290sk

to ovocie ... to nie pre celu triedu, to kazdy rodic donesie nieco kazdu stredu a to sa tam spolu ocisti a deti to papaju pocas dna. co ostane, papaju aj dalsie dni 🙂

angua27
28. apr 2009

čaute krásavice,
akosi vás zanedbávam. ale poznáte to, v kuse sme vonku, a zbytok času venujem domácnosti a práci.

zuky, pozerala som fotky z oslavy, úúúúžašný nápad takáto oslava. a pekne pripravený aj stôl a torta. super. a skoro som Peťu nespoznala. obe ste kočky. 😉 dodatočne sa pripájame s Maťkom ku gratulatnom Rajkovým. 🙂

Samkovi aj Rajkovi budeme držať palce pri adaptácii. ale myslím, že to chaloši dobre zvládnu. ja sa toho obávam, my to absolvujeme síce až o rok, ale som s toho mimo už teraz. 😎

zuky
28. apr 2009

...dik angua za gratulejsn aj pochvaly? a čo Matko ake ma pokroky?

...zuzitka, nedalo mi to dnes som brnkla do skolky, ze je Rajko prijatý a zajtra si idem po rozhodnutie...tak potom porovname ceny 😅 a rezim 😀

zuzitka
28. apr 2009

zuky ... no budem rada, ci nahodou neplatime az moc v tej nasej skolke 😅

angua ... a ty kde das matejka do skolky? prestahujes sa do BA? 🙂

angua27
28. apr 2009

zuzitka, zatiaľ mám Maťka zapísaného do škôlky tu v Šamoríne. do BA sa chystám presťahovať, ale skôr ako za dva-tri roky to asi nebude, takže na začiatok škôlka tu. bude chodiť do tej, čo som aj ja chodila. 😀 máme ju 2 minútky od domu a už teraz sa teší, keď vidí deti vonku na dvore. 😎

a pokroky? zase mal teraz taký veľký pokrokový skok. začal trošku kecať, začína papať sám - doteraz sa nechal kŕmiť. polievku zvláda bravúrne. darí sa mu na preliezkach, šmýkalkách a tak. už ani neviem, čo všetko zase nabral. len to jedenie-nejedenie ma trápi. niekektoré dni papá ako dospelák, niektoré mu stačí pár chrumiek a šiška. potom doháňa v noci a papá veľa mliečka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre