Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

lenocka84
20. sep 2010

@jaja25 ahoj,piatok by siel, my mame vo stvrtok poradnu aj ocne vysetrenie, takze tiez bude veselo 😉

jaja25
autor
20. sep 2010

Tak kde a o koľkej?

lenocka84
20. sep 2010

@jaja25 cca o 10tej? vtedy mi napr. spavame
neviem aky rezim mate vy

lenocka84
21. sep 2010

@jaja25 tak ako? aby som vedela

lenocka84
22. sep 2010

stale ziadna na kocikovanie?

jaja25
autor
24. sep 2010

@lenocka84 prepáč. V škôlke mi povedali že dnes nemôžu mať chalanov ☹ , tak sme dnes štyria- a to by bol asi trošku problém. Uvidíme aké bude počasie budúci týždeň a snáď to už víde... 😉

lenocka84
24. sep 2010

@jaja25 v pohode, ja som si aj myslela ze sa nieco deje, tak som s azariadila.
tak pevne nervy, a pekny den

stacinka
25. sep 2010

Ahojte, ja som kocikovania chtiva🙂 Vacsinou sme vonku od 16-18. Ale vieme byt vonku prakticky hocikedy 🙂

lenocka84
27. sep 2010

@stacinka a kam chodievate? my sme teraz chory, ale hned ako sa bude dat ideme von

jarus8
28. sep 2010

Ahojte, znova som sa sem nejako dostala. Ja chodievam na ihrisko Nová doba- jama. Sme veľmi ľahko rozpoznateľní, máme puntíkový kočík. Aj keď niekedy si na kočíkovanie vyhradzuje právo mm. Ale môžme sa dohodnúť!!! 😉

lenocka84
28. sep 2010

@jarus8 to je tusim kusok za polusom smer do mesta ze?

jarus8
28. sep 2010

@lenocka84 áno, oproti SIS-ke a ty kam chodievaš?

lenocka84
28. sep 2010

@jarus8 my chodime ku kuchajde, alebo u nas pri dome len, ale vacsinou kuchajda

jarus8
28. sep 2010

@lenocka84 tam sme chodievali v lete, teraz keď fúka, tak v jame, tam je to kryté stromami

lenocka84
28. sep 2010

@jarus8 netusim co to "jama" je 😅

jarus8
28. sep 2010

@lenocka84 jama je ihrisko pri Novej dobe. Ihrisko je v dolinke, takže jama. Inak sa volá Ihrisko Tegelhofa, alebo tak nejako. Vstup je od sisky alebo od futbalového ihriska tegelhofa.

lenocka84
28. sep 2010

@jarus8 jeeej to je zlate, ale uplne presne neviem kde to je
len priblizna predstava

jarus8
28. sep 2010

@lenocka84 tak sa môžme niekedy stretnúť na Kuchajde a potom pôjdeme spolu do jamy. Je to zrenovované ihrisko, takže ho plne využijeme od budúceho roka. 😀

lenocka84
28. sep 2010

@jarus8 to znie velmi dobre, aspon budeme mat kam chodit s drobcami

jarus8
2. okt 2010

Baby, kde ste??? Ja behám s kočíkkom pomaly po celej štvrti ale nikde nikto. Už by sme mohli dať nejaké stretko, lebo mi o chvíľu šibne.
Dnes som dva krát obehala ihrisko aj kuchajdu, ale okrem chlapov, ktorí montujú letné terasy nikde nikto.
Kedy zvyknete chodiť von a kde? Ja chodím najčastejšie medzi 13:00- 15:00. 😉

lenocka84
2. okt 2010

@jarus8 ahoj, my sme boli v auparku tak sa nedalo.co si nenapisala skor?
daj do IP kontakt a pojdeme
pondelok a utorok este mozeme, od stredy ideme ku babke

jaja25
autor
5. okt 2010

@jarus8 aj my chodíme často do jamy- ale aj z chalanmi. Takže teraz pomenej. Von chodím medzi 10-12, alebo okolo 15-tej, to chodím pre chalanov do škôlky. 🙂

jaja25
autor
10. nov 2010

Takže už sme sa s Jarkou aj v jame stretli. Ja som mala teraz chalanov doma 2 týždne- boli chorí- no dalo mi to zabrať... Včera náš Matúško upchal WC- natrhal doňho celý toaletný papier ☹ Musím to spraviť...

kaitka
11. nov 2010

caute mamicky)
sme tiez z trojky obvodu,,,chcela by som sa spytat ci neviete kde prestreluju uska?
dakujem

zuzitka
12. nov 2010

@kaitka myslím že na kramároch hore na novorodeneckom alebo tuším aj detská lekárka dr.Kollárová na kramároch 🙂 ale presne neviem, mám 2 synov, takže .... 😀

jaja25
autor
1. dec 2010

Vonku sneží a je tak nádherne. Len škoda že sa to má zajtra topiť... 😒

lenocka84
1. dec 2010

@jaja25 neboj piatok ma zase takto valit, len tie problemy co to narobiiiiii

kathynka
21. mar 2011

existuje tato tema este? resp. su nejake maminky v raci, co hladaju spolocnost? som opatrovatelka a momentalne mam na starosti 2 baby - sophiu (3r.) a lauren (6mes), tak by sme sa radi zoznamili...dievcata byvaju v novej stvrti vinohradis oproti figaru...

lenocka84
21. mar 2011

@kathynka ahoj, len od figara to mas do race este celkom daleko 😉 my byvame v raci

kathynka
21. mar 2011

@lenocka84 no ale patri to do BA 3...vseobecne tomu vsetci hovoria raca...tak som tam aspon to figaro dala, nech to blizsie specifikujem... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre