Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
3. apr 2008

ja ti ani neviem.... 😝 nejak som si zvykla chodit neskor spat, maly tiez zaspava az o 23h 😅
potom rano nestihame ziadne akcie a cvicenia a tak ☹

sme ranni spachtosi 😅 😀

petaba
3. apr 2008

skoro ako my 😅 ale uz len obces sa stane ze sa nati zobudi az o 11 😀 ona chodi spat tak o 22 ale dnes zaspala tiez az o 23

zuzitka
3. apr 2008

a potom cez obed kedy spava Nati?

mne samo spinka od 14h, preto ani stretka nestihame..... 😅

petaba
3. apr 2008

ona zaspi tak okolo 13 ked vstane o tej 11 ale vacsino o tej pol 12 uz chce spat a pospi si akurat v kociku predtym ako tam ideme

zuzitka
3. apr 2008

tak to hej, v kociku sa da 🙂

a nie si v teme nocne sovy ... ci ako sa to vola? sa mi zda, ze byvam dlhsie hore ako oni 😀 😀 😝

petaba
3. apr 2008

ja si vacsinou po nociach robim fotky pre nati (scrapy), takze malokedy aj vypisujem, vacsinou citam

zuzitka
3. apr 2008

ano, videla som tvoje scrapiky v albume..... pjekne 😉

inak vela ludi tomu prepadlo 🙂 ja robim obrazky len vo powerpointe, pre mna su scrapy "zlozita zalezitost"
... ved mam nejake vytvory vo svojom albume aj v BA3 😵

a nemas svoj blog? .... lebo aj to uz ma vela ludi.... aj ZUKY 😉
aj kattom 😉

petaba
3. apr 2008

mam 🙂

zuzitka
3. apr 2008

uz vidim ze mam IP .... zajtra prestudujem 😉 😵

teraz trochu studujem ceny parfumov..... 😎

petaba
3. apr 2008

🙂
ja uz pomaly pojdem aj spat lebo rano o pol 9 mi pride mama na navstevu 🙂

dobru noc

zuzitka
3. apr 2008

okej ... dobru noc 🙄

zuzitka
3. apr 2008
alex777
4. apr 2008

niekto si tu robi reklamu, xi-xi? 😀
ale aby si si nemyslela, nekritizujem, skor obdivujem. tiez by som chcela najst nieco co sa da aj doma na materskej ale asi zle hladam alebo moc preberam. citim sa taka neuzitocna ked sa "len" staram o domacnost a o emu. ale tento pocit asi pozna 90% mamiciek, ze? 😉

zuzitka... to mate teda riadne posunuty rezim. ja ukladam emu o 21 a uz mam dost. ale zase... rano by som si pospala, to hej. teraz vstava o 7-7:15 ale este minuly tyzden to bolo o 5:30-6:00!!! 😨 trvalo to skoro mesiac, myslela som ze sa zblaznim. ja teda rozhodne nie som ranne vtaca, v noci vydrzim do polnoci v pohode ale rano este o 8 neviem cia som 😅

zuzitka
4. apr 2008

alex ... bala som sa ze ma niekto sfukne za tie parfumy 😅 😅 😅
ale nasla som temu kde sa o tom bavili a len som pisala ze ja si viem zohnat lacnejsie..... a uz mi chodili IP.... tak ma napadlo, ze pomozem 😉

a moc nepomaham sebe, skor firme, vies pracovala som tam 9 rokov, takze stale mi zalezi, aby dobre fungovala.
lebo doteraz sme boli jediny vyhradny dovozca a teraz..... nejake www stranky s nasim tovarom!!!! ☹
kolega mi dnes hovoril, ze nezavisle parfumerie sa pomalicky zatvaraju... 😖

zuzitka
4. apr 2008

jaja ... odpisala som ti na IP 😵

zuky
4. apr 2008

...zuzitka do parku chodíme všelijak...snažím sa nemať stereotyp 😅, ale keď sa dohodneme, tak tam budeme 😉

zuzitka
4. apr 2008

no ja sa prave moc dohadovat nechcem, lebo nie vzdy nam to vyjde..... 😅 😅

minule som tam so Samkom bola - tusim okolo 13h, ked som sla do DM-ky na racianskej, boli tam aj nejake deticky ... taky maly kuceravy blond Viktor a akurat vtedy uplakany Teo 🙂

tak sme sa chvilu posmykali a kopkali piesok 😵

zuky
4. apr 2008

..hmm, tak to je potom ťažko povedať, ale keď ráno pekne svieti slniečko tak ma to vyláka okolo 10.hodky...o 11.h. vsak ideme spinkat...a zase o 14. spite vy.....no keď budú teplé večery tak tam budeme aj okolo 18....
..takže sa možno raz stretneme 😎 /alebo mi ráno napíšeš, že tu idete.../

zuzitka
4. apr 2008

... je to hrozne s nami, ja viem...... 😅 😅 😀 😝

zuky
4. apr 2008

😝

ivjo
4. apr 2008

Tak v pondelok ak by bolo teplúčko tak by sme sa mohli stretnúť na tom račku okolo 10.00 hod. Tak uvidíme koľkým sa to podarí...................... 😀

zuzitka
4. apr 2008

... ja nic neslubujem, ale budeme sa snazit prist ak bude pekne pocasie 😀

ivjo
4. apr 2008

akurát som kukala správy v telke tak to vyzerá, že v pondelok bude pršať a iba 6 - 10 stupňov. Tak uvidíme v nedeľu aká bude predpoveď. Však aj Dr. Iľko sa občas mýli 😀

petaba
4. apr 2008

No mi by sme sa mozno tiez pridali a mozno aj fibi zlanarim 😀
a ivjo s tym Ilkom mas pravdu 😉

zuzitka
4. apr 2008

no ved hej, aj teraz od stredu slubovali dazd a moc to teda /nastastie/ nevyslo 😀

tak teda pockajme ako bude 😉

alex777
5. apr 2008

my to sice nemame po ruke, ale mozno by sme sa aj my dotrepali elinou. nase ihrisko uz mame hrozne okukane 😖

ivjo
6. apr 2008

No co baby, tak dojdete na to Račko? Ja určite prídem o tej 10.00 hod., však pediatri odporúčajú prechádzku za akéhokoľvek počasia aj za pršania 😀

petaba
6. apr 2008

ahoj ivjo ja uvidim podla toho kedy sa mi mala zobudi ale mala by som prist. Baby dame si zachytny bod o 10 pri fontane 🙂

ivjo
7. apr 2008

baby tak prídete niektorá , aj keď je tak nádherné vonku? 😀

petaba
7. apr 2008

Ok moze byt o pol 11?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre