Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
17. jún 2008

som si uvedomila, ze o tych historickych vlakoch som pisala v inej teme /malacky/ aj o tom ako sa samko bal, ked zacali rekontruovat prepad vlaku, cize nabehli vojaci a policajti a zacali strielat. takze skoro celu akciu samko preplakal a nosili sme ho na rukach... on chcel ist furt prec ☹ takze si to hlavne uzil nas tatinko 😀

alex777
18. jún 2008

ema sa raz takto bala klauna 😅 . vysiel na podium a hrozne zhukol, nieco ako "ahoj deti"! ema sa tak zlakla ze vzdy ked zacal rozpravat, spustila plac. inak sa jej ale vystupenie pacilo, tak sme ostali a vzdy pocas klaunovho vystupenia ju tisili 😅 .

petaba
18. jún 2008

kuknite baby bude stretko v Sade Janka Krala

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzitka
18. jún 2008

peti .... ja som tam uz pisala ale ked sa to prehodilo na 24 juna, to nemozem, idem na kravitza 🙂

petaba
19. jún 2008

a ten nema byt az o 20:00? 🙂

zuzitka
19. jún 2008

vies ze som sa musela ist pozret o kolkej vlastne ten koncert je?? 😅
ano, je o 20h. no ale aspon uz 19h musim byt tam aby sa mi uslo dobre miesto 😉 lebo predpokladam ze vsetci sa budu tlacit dopredu 😒
takze na stretku by som sa dlho nezdrzala.... a nechcem to robit tak na tesno.... ajtak budem v strese z toho Lennyho 😝 😝 😀

petaba
19. jún 2008

😀 😀 😀

zuky
20. jún 2008

...zuzitka tak sa mozno predsalen stretneme na tom Kravitzovi, ak mi este zozenu znami listky, lekar mi to odobril a ide tam aj partia, takze zhavo cakam ako sa to vyvinie, strasne chcem ist 😀

zuzitka
23. jún 2008

juuuuj..... zajtra to vypukne!!!! 😀
no co, zuky, mas listky? ja tam so sestrou budem uz asi o 19h, povezie nas tatinko so samkom 🙂
a ako prebieha tehotenstvo? nevolnosti su? 🙂

zuzitka
24. jún 2008

zuky ... vcera doniesol Juro z roboty CD s fotkami z pochodu proti hladu a si tam na par fotkach aj s Rajkom 😀
mas to CD? nahadzem tie fotky do mojho albuma, potom si to stiahni 🙂 🙂

zuky
24. jún 2008

... ahooj, listocek mam (kuk do albumu)....tak sa už strááášne teším 😀 (inak foťák na koncert brať sa asi nevyplatí, čo?)
...tehu je úplne iné ako s Rajkom, býva mi často zle, niekedy kvoli tomu nedokážem navariť obed a ani káva, moja každodenná- obľúbená mi nechutí resp. ma z nej... 🤐
...takže za tú krátku chvíľu čo sme tam boli nás stihol aj niekto odfotiť, no super, tak to nahádž !!!

zuky
24. jún 2008

...no fakt sme tam, akurát keď sme došli do cieľa... len Rajka drží za ruku známi a nie tato, škoda...

zuzitka
24. jún 2008

.... a este ako tlacis klobasu.... 😀

zuzitka
24. jún 2008

tu su moje foto z tej akcie, ale asi ste uz videli 😅

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/tnt-pochod-prot...

a to co mas za listok, ze 0,-sk 😕

zuky
24. jún 2008

...ježiš mňa tam vidno ako tlačím klobásu, no hroza 😕
...tvoje foto som pozerala, no aspoň nejaké fotky budem mať, lebo ako na potvoru baterky sa vyšťavili... 😝
...no ja mám nejaký nepredajný lístok od známeho, ktorý asi dostal zopár nepredajných lístkov do cestovky...ale veď je mi to fuk, hlavne že ho mám 😉

zuzitka
24. jún 2008

zuky ... tak klobas... v pohode 😀

inak vyzera to na dobry lejak 😠 koncert bude ajked bude prsat??? sak to je vonku, nie? 😕

zuky
24. jún 2008

...no už hádam aj prestalo, tak snáď to na dnes stačilo...a koncert bude a basta !!!
... len babám hádam stretko nevyšlo... 😕

jaja25
autor
24. jún 2008

Caute, caute. Zuky aj my sme boli na Istrii- v Lanterne. No to počasie prvé 3 dni bolo príšerné. Chalani ako otrhnutý z reťaze a potom v sobotu vyšlo slnko večer a odvtedy bolo nádherne. No škoda že ste museli práve vtedy odísť. My sme sa vrátili 21 večer. No a rozmýšlame, že by sme išli aj v septembri ak bude pekne....

zuky
25. jún 2008

Jaja fakt? no my sme boli tiež v Lanterne, no vidíš to...keby bolo teplo určite by sme sa stretli na pláži 😎

Tak ako zuzitka čo hovoríš na koncert? Lenny bol svetový podľa mňa, už aby mal ďalší koncert !!! 😅

alex777
25. jún 2008

zuzitka tak ako? zuky sa pacilo. a tebe?

zuzitka
25. jún 2008

no koncert..... jednoznacne to bol zazitok na cely zivot, strasne som sa tesila na tu chvilu, ked Lenny vkroci prvykrat na podium 😵 😵 bol uzasny 😀 strasne sexi chlap 😎
lenze tesila som sa, ze si so sestrou riadne zaskaceme a vyblaznime sa a...... on hral vacsinou pomale pesnicky co bolo dost "nezazivne".... aspon pre mna 😅
dal aj rychle songy ale malo 😝 viac ma boleli nohy zo statia ako z tancovania 😝

ale to ze som ho videla nazivo, tak to je fakt supeeeer 😵

zuzitka
25. jún 2008

zuky ... a kde si stala alebo sedela ty? to bolo skvele, ked zoskocil z podia a siel za ludmi, co sedeli po bokoch..... len sme videli ako sa tam vsetci zbiehaju 😵
my sme stali asi meter od zabradlia, co oddelovalo ludi "pod podiom" a ludi "na statie" 😀
tak sme dufali, ze sa pojde prejst pri nas... a nic ☹

inak to obcerstvenie.... sme tam dosli uz o 19h, ze ideme si kupit colu... a vsade stanky ze "zetony"
kukam na to, ze naco su tie zetony, som myslela ze na wc.... a bolo treba si kupit zeton = 50sk a s nim ist do dalsej rady pre pollitrovu flasu.... baba odkrutila vrchnak a zahodila 😕 tak sme chodili s otvorenou flasou..... aby som nahodou nezabila lennyho s tou plastovou flaskou.... 😝

zuzitka
25. jún 2008

a teda nevyhoda statia je, ze som lennyho videla len vtedy, ked ludia len stali, netlieskali a netancovali.... 😅
inak som musela natahovat krk a stat na spickach 😀 ... skoda ze nemal aspon 1 velku obrazovku.... cumela som ludom na mobily, ked si ho nahravali 😝
a este tie drze plostice!!!! niektory ludia su fakt divny..... stojim tam od 19h, drzim si miesto, ako tak sa tam zohras s ludmi okolo, nechas si okolo seba priestor asi 5 cm z kazdej strany na dychanie a na tancovanie..... a v polke koncertu sa ti tam natlaci taky maniiik s maaanickou a na drzo sa postavia pred teba a ostanu tam stat. nastastie nie predo mna ale pred dievca vedla mna, ktora bola chudinka este nizsia odomna a ten chlap bol o hlavu vyssi... a nic ho netankovalo.... by som ho kopla do kolena!!! potom sa tam navtirali dalsie 2 baby ale zase z inej strany.... neuveritelne..... jak su ti ludia bezohladny.... no ne?

no ale lenny bol "k sezraniiiii" 😀 strasne skvely muzikant a ked sa zacal vlnit... tak som odpadavala 😵

sorry, ze sa tak rozpisujem..... ale chapete 😀 😀

zuzitka
25. jún 2008

clanok o koncerte
http://www.aktuality.sk/kultura/kultura/spevak-...

zuky... zevraj TA3 davala nieco o koncerte.... a ze to bolo dost sklamanie pre niektorych...... 😅

zuky
25. jún 2008

...no ja som stále nevedela uveriť, že ho vidím naživo 😅 😅 😅 , bol to fantastický pocit....
...tiez som bola sklamaná z organizátorov, že mu nepripravili lepšiu scénu, ani obrazovka a aspoň to pódium keby bolo do T-čka, aby mal nejaký "výbeh", tak by ho všetci videli ...ja som stála asi v tvojej úrovni, ale na boku, aby som nebola v tlačenke, takže priestor okolo mňa bol 2m z každej strany...no a tiež som bola na špičkách a zdvíhala krk, ako ty hovoríš, vždy sa našiel niekto kto ti zabránil výhľadu...
...ale vadili mi tam nejakí ľudia, ktorý sa tam premávali hore-dole a chodili si kupovať pitie...mali ísť radšej na diskotéku blbci...no a tie žetóny a fľaše bez vrchnákov "no coment"...

...v každom prípade pre mňa to bol veľký zážitok, ale na budúce už určite chcem byť pod pôdiom!!! 😀
Lenny bol skvelý, sexi, nenahraditeľný...ako ovládal všetky tie nástroje a ten heho hlas a naživo...klobúk dolu, už aby mal ďalší koncert...

zuky
25. jún 2008

...a nič som na TA3 nevidela,... no len čo boli sklamaní, keď lenny sa niečo pýtal a naše publikup žiadna odozva, tak som sa hanbila, že ani tie anglické základy nevedia...to by som nemala ani ja chuť už viac hrať a ešte bol trapas, keď "akože" skončil a všetci hneď odchádzali domov a zrazu reflektory otočené na publikup a všetci chrbtom k nemu a on púokračoval no asi by som ich zaškrtila, načo tam vôbec šli, keď sa "ponáhľajú"....

zuzitka
25. jún 2008

to mi len kamoska pisala, ze kukala TA3 .... vraj zurkoval do 5h v cechach a na slovensko dosiel popoludni....
sak ale to by nemalo vobec vadit, sak priebeh koncertu a vyber pesniciek ma naplanovany dopredu, nie?
tak to dal na pomale pesnicky, co uz 🙂

a ja som myslela, ze podium mu robia jeho ludia, ze to cestuje v kamionoch po svete.... 😅
teda fakt bolo podium nic moc.... 😨

a kedy odchadzali ludia? po tom prvom pridavku?

zuzitka
26. jún 2008

cafte..... jak prezivate tie burky?? 😖

alex777
27. jún 2008

my uplne v pohode. ema ich prespi.
len ja som tu stredajsiu chytila vonku 😨 . po 100 rokoch som sa vybrala do kina a na pifko a cestou domov na kuchajde nas to draplo. jedna kvapka, dve kvapky a zrazu lietali slnecniky!!! nebolo mi vsetko jedno. premocene sme sa chulili s kamoskou pod strechou jedneho stanku s obcerstvenim kym pre nas neprisiel manzel. malu nechal samu doma ale o 15 min. sme boli spat a ema spala ako zarezana 😅

zuzitka
27. jún 2008

3 foto z koncertu - robene mobilom a bohuzial lennyho nemam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre