Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
3. dec 2008

😎

Zuzi Samko nema chybu na tej posteli, to mu sa ani verit nechce ze sa da aj tak zaspat 😀 ... pekne fotecky

Inak Emogeon som rozmyslala, ze keby bolo nejake cvicenie alebo tanecky pre take deti ako sme my u vas v DK tak by sme mohli ist...co ty na to?

...kedze zuky uz dlho nebude mobilna, tak si musime hladat partacku na tanecky 😀

No co baby kedy vyrazame na vianocne trhy?

emogeon
4. dec 2008

caute baby,
peta mozme veru aj ja som uz rozmyslala nad tym..

ja idem dnes do mesta na trhy ale mozme sa dohodnut a ist vsetky
omrknut vianocnu atmosferu 😵

angua27
4. dec 2008

ahojte,
tak za vianočné trhy som všetkými desiatimi. rada by som tam šla, len moc nemám s kým. čo tak pondelok, alebo utorok? 😉

zuzitka
5. dec 2008

my sme boli na trhoch tusim v pondelok, ale samka to nejak nezaujalo 😅 pozrel si vysvieteny stromcek a pakoval sa prec... do tesca furt chcel ist 😨 takze sme len presli popri stankoch a hajde prec...

a dnes som musela narychlo do auparku, sesternica je mimo BA a dala si odlozit v draciku klucenku s digitalnym ramikom 😕 zlacnenu z 500sk na 300sk, tak som upalovala pre to... nikde inde to vraj uz nemaju

no a skusili sme ten detsky kutik TimeOut 😀 boli sme 1h15min /66sk/, samko sa tesil, ani nechcel odist 😅
jak sme dosli domov, hned zaspal 😔

zuky, petaba ... vy idete dnes na toho mikulasa na palisady? potom napiste ako bolo 😉
emogeon, angua ... aj vy idete niekde vitat mikulasa? 😉

angua27
5. dec 2008

zuzitka, Maťko pôjde pozrieť Mikuláša zajtra. u exa v robote je akcia pre deti, tak ho tam berie. a ak príde malý načas domov, tak v Šamoríne je zvykom, že mladý požiarnici chodia od bytu k bytu, od domu k domu. jeden je prezlečený za Mikuláša, jeden za čerta a keď prehovoria aj nejakú ženskú, tak majú aj anjela. k tomu aj jeden starší požiarnik ako dozor. potichu zaklopú na dvere, zoberú od rodiča balíček, prispeje sa do pokladničky a potom čert začne robiť rachot, aby prilákal deti. deti povedia básničku, zaspievajú pesničku a dostanú balíček. tak ak malý stihne, tak ich chcem pustiť aj k nám. ale u nás teda ešte žiadna básnička, ani pesnička nebude. jedine, že poviem ja. 😀
malý asi pred hodinkou išiel s druhou babkou a dedkom, dnes spí u tata. už teraz mi strašne chýba. ☹ ale zato večer idem žiť a možno sa aj riadne vyspím. 🙂

zuky
6. dec 2008

...no boli sme na tych palisadach vcera s petabou...a veru zostali sme v soku....mal predstavenie kuzelnik, ktoremu sme aj my naleteli, ozaj nemal chybu, Rajko mal celý čas otvorené ústa....no a ked skoncil, tak akoze pricaroval vrece s darcekmi a deti si ich isli same vziat............no boli sme rozhorcene...vraj sa ten kuzelnik mal prezliect aj za Mikulasa, ale ze zabudol 😠 ....no hlavne ze som cely den Rajka "skusala" basnicku spadla hruska zelena...lebo vraj za basnicku-balicek a chudaka som ho cely den "sekirovala", ze musi byt dobry, inak neuvidi Mikulasa.........no ale vratili nam po 100,- SK...takze 2 hodky zabavy nas v podstate vysli menej ako inokedy 40,-SK+ kuzelnik+ balicek...lenze deti tam bolo nad ich kapacitu, takze sa nedalo vegetit a kavickovat, ale striehnut, kedy kde kto "obsiahne".....no co uz....budem vediet na buduce 😒

...no ale rano "prisiel" dalsi Mikulas, tak od rana riesi sladkosti...no najviac sa mu pacia ozdoby Macka Pooh z kinderiek, je z nich nadseny, momentalne s nimi aj spi.... 😀

petaba
7. dec 2008

Ahojte tak ako pise zuky bol to tam dost velky sok, ale aspon ze to vykompenzovali s tym vratenim penazi...

ako pise zuky nastastie dorazil "miki" aj k nam domov, takze radost bola 🙂 kuk foto

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Vcera som este hladala na nete ci je niekde Mikulas.. a nasla som hned medzi prvymi v poluse a v shopping palace... no bohuzial ked sme tam dorazili, tak sme aj so zuky tak sme zistili, ze to bolo minuly rok... len nechapem preco mi to vyhladalo ako prve...

kedze nebol ten mikulas ani v poluse ani v palace, tak som sa rozhodla ze sa pojdem pozriet este do auparku... tak tam bol konecne mikulas... boli tam vselijake predstavenia pre deticky, co sa malej velmi pacilo, len bolo strasne vela ludi... nakoniec sa nam podarilo pofitit sa aj s mikulasom, certom aj anjelom, ale fotky nam posle mailom fotograf co tam robil niaky zostrih... krstna sa s nim dala do reci kym sme mi cakali v rade... takze by sme mali mat dufam pekne fotky...

zuky
7. dec 2008

... veru petaba... Ivčo bol "veru rád", že som ho povliekla po nákupných centrách, ktoré tak "zbožňuje" a Miki nikde.....no a dnes čuduj sa svete ho nájdeme v kostole aj s čertom a ešte aj balíček sme dostali 😝

zuzitka
7. dec 2008

takze ste si "uzili" 😝

no nam tatko oznamil, ze v sobotu je "mikulasska jazda" na motorkach... ze pojdu na Hlavne namestie, budu rozdavat cukriky a potom pojdu na Kramare na detske oddelenie a vlastne do vsekych BA nemocnic 🙂 🙂
takze tato siel na motorke a my so Samkom sme ho cakali na namesti 😵 no veeeelmi vela ludi tam bolo...

http://zuzitka.blogspot.com/2008/12/mikul.html

zuzitka
7. dec 2008

angua ... ako si si uzila vikend bez Matka? 🙂

petaba
7. dec 2008

baby este jedno foto z mikulasa aj s certom aj anjelom 😀

zuky
8. dec 2008

.. a my nemame take 😢

angua27
8. dec 2008

ahojte,

zuzitka víkend super. nebola som celý víkend bez malého iba cca. 24 hodín. ale aj to je dosť. v piatok som sa poobede venovala sama sebe - vlasy, kúpeľ, skrášlovanie a večer som vyrazila s kamoškou do mesta. v sobotu som si parádne pospala, upratala a upiekla medovníky. a potom som sa už nevedela dočkať malého, strááááášne mi chýbal. ale užil si to s tatom a poslúchal, to je dobré. najbližšie nás to čaká zase asi o mesiac. ale odkedy sa vrátil je hrozný. asi zase zuby, furt mrnčí, slintá, všetko ho rozčuluje. dnes ideme k doktorke na preočkovanie, tak som zvedavá ako to zvládneme.
fotky sú všetky super. mne práve Maťov tato poslal fotky z ich firemnej mikulášskej akcie, ale sú s malým iba asi na troch. Maťko sa bál Mikuláša, čerta aj anjela, takže bol stále na rukách a tým pádom ex nemohol fotiť. nevadí, veď to nie je posledný Mikuláš v živote. 😉

zuzitka
8. dec 2008

peti ... a nebala sa natalka, ked sa fotila? 🙂

angua ... ti verim, ze ti maly velmi chybal 🙂 moj ma 3 roky a ja som tusim len raz v zivote bola bez neho asi 24hodin 😅 sme isli na chatu oslavovat kamoskinu 30ku..... je to taky blby pocit, ze som zrazu sama bez Samka 😨 ale zase treba tie deticky nechat, nech si zvykaju aj na inych ludi, na ine prostredie....

a ty si si trocha oddychla a zabavila sa 🙂 a bola si "len" s kamoskou? nebol v tom ziadny chlap? 😝 😝 😀

petaba
8. dec 2008

zuzi Nati sa celkom tesila a hlavne si ich vsetkych prezerala... len na fotka sa nestihla usmiat... 😀

Angua no super, ze si si uzila...ja si este neviem predstavit ze by mala v noci nespala so mnou v posteli 😅

zuzitka
8. dec 2008

ja myslim, ze my maminy mame s kratkym odlucenim od nasich deti vacsi problem ako tie deti 😀 😀

petaba
8. dec 2008

to je pravda 😉

zuzitka
8. dec 2008

ked ide Samko niekde s babkou alebo s tatkom k druhej babke, mne pripada, ze malemu ani nechybam, ze on by tam kludne ostal a na mna si uz ani nespomenie 😨 😨
deti si vedia velmi rychlo privyknut...

a premyslam, ze ked ho niekto bude chcet na vikend alebo na prazdniny..... tak ani neviem ci budem schopna ho pustit..... sak ja umrem bez neho 😝 😝 😀

ved len prvu noc ked som ho dala spinkat do svojej izby... tak ja som nemohla zaspat on nervozity 😝 😝
a on si spinkal pokojne az do rana 😀 😀 😀

petaba
8. dec 2008

no moja bambula je z ineho sudka asi to bude tym kojenim... ona aj ked sa hra tak kontroluje ci som na blizku 😀

petaba
8. dec 2008

este jedna foto ako je nati ocarena mikulasom

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzitka
8. dec 2008

pjekne 😵 😵
ale toto by samko nedokazal 😀 ked sme boli na hlavnom namesti, ti motorkari boli prezleceny za mikulasov aj za certov.... a samo ked zbadal toho certa, vzal nohy na plecia a upaloval prec 😀 😀
potom sme pozerali odparkovane motorky.... a niekto zacal startovat.... tak to bol koniec..... mohli sme ist domov 😒

angua27
8. dec 2008

zuzitka, nie, tentoraz v tom žiaden chlap nebol. iba kamoška, vytiahla som ju od dvoch detí. 😉
ja si presne myslím, že ťažšie je pre nás sa odtrhnúť od detí, ako deti od nás. ale chcem, aby bol malý zvyknutý aj na tata, takže preto to riešime už teraz.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
8. dec 2008

moja kamoska bola dnes prijata do porodnice na Antolskej, asi bude rodit cisarskym, takze cakam sms kazdu chvilu 😵 😵

emogeon ... o kolkej pojdes na tie palisady?

zuky
8. dec 2008

... HELO no zuzitka, tak to si mala skôr povedať, že sa niečo v meste chystá, nešli by sme po nákupných ce ntrách.... 😅
... angua, veru dieťa je taký "prívesok", ktorý keď nemáš so sebou, niečo ti stále chýba...cítiš sa taká "nekompletná", hi 😀
... emogeon, no konečne máš tu aspoň 1 foto..pridaj ešte
...... bruško rastie (kuk prezentácia v blogu- http://zuky-zuky.blogspot.com/)...no ale už mi začína byť nepríjemne, opúchajú mi a trpnú končatiny...hmm, tak ešte ten mesiac nejako vydržať.... 😉 takže neviem, či sa vyberiem na palisády, už sa mi peši nikam nechce...teda aj by sa mi chcelo, ale už mi to viac neprospieva ako prospieva 🤐

zuzitka
8. dec 2008

zuky .. ked nam to oznamil tatko v piatok vecer a este sme cakali, ci nebude nahodou v sobotu prsat.... a som myslela, ze ste mali uzasneho mikulasa v piatok na palisadoch 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. dec 2008

som aj premyslala, ze by som zasla na tie palisady, ale kamoska - policajtka mi dnes volala, ze v stredu bude nejaka policajna akcia v POLUSE od 14h do 18h .... budu tam mozno nieco rozdavat, deti sa mozu fotit s policajtami a tak 🙂 asi tam pojdem

co som spominala vcera tu kamosku... tak dnes porodila dievcatko Hanku 😵 doma ma jedneho skoro 2rocneho Jakubka, takze sa im podaril parik 😵

babky, v stvrtok idem zit 😀 pojdem na koncert Desmod 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre