Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

emogeon
8. jan 2009

ano tu na kramaroch 😵

ozaj vitam aj eriku...

petaba
8. jan 2009

tak uz sa tesime 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuky
8. jan 2009

...no vás sa tu teda hromadí, ani nestíham čítať...no my tak skoro na nejaké stretko nepôjdeme, snáď príde čoskoro jar a aj my vylezieme z ulity, hi 😅
...vidím teda, že sa chudne vo veľkom...sná sa aj mne podarí niečo kojením zhodiť 😝 / zatiaľ mám -9....ešte 12kg. a budem späť 😕 /

petaba
8. jan 2009

zuky tak to je super, uvidis ze kojenim budes mat za chvilku spat postavu 😉

no dufam, ze uz coskoro vas budeme moct prist kuk... sa uz nevieme dockat 😀

aj my sa pripajame k privitaniu eriky 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
8. jan 2009

hej, ale este som dost chodila peso... ale este mam asi 5 kg z pred otehotnenia 😠 a po vianocnom obdobi sa na vahu radsej nestaviam zatial 😅

erika107
8. jan 2009

dakujem za privitanie 🙂 ... tak vy sa mate ako chudnete :( ja som nekojila vobec a este mam 10 kg na sebe aby som sa dostala na povodnu vahu :( ... dufam ze do leta schudnem 🙂 nenahnevam sa keby som aj viacej schudla 😝

angua27
8. jan 2009

ahojte,

dávno som sa neozvala. ale čítam pravidelne. 😉

lilian, ja som chodila s malým na cvičenie pre ženy po pôrode, pri ktorom boli aj deti. a bolo to super. bolo to od 3. mesiacov. a väčšinou sme deti do cvičení zapájali, používali sme ich ako závažie, alebo robili nad nimi kliky a tak podobne. malý a vlastne všetky deti, čo tam boli si to užívali. a aj maminy, lebo sme sa nemuseli ponáhľať domov za deťúrencami, pekne sme ich nakojili, keď potrebovali a tak. ja to len môžem odporučiť. 😉

vítam eriku. 😀

ja som počas kojenia nezhodila nič. ☹ mne "pomohol" ten blbý rozchod. ale aspoň na niečo bol dobrý. 😎

lillian
8. jan 2009

zuky, malinká je nádherné babetko, veľmi sa vám vydarila. 🙂 Ty si pribrala v priebehu tehotenstva 21 kg? A 9kg si schudla pôrodom?
Baby, ma tak napadlo, kam chodíte s deťmi do materského centra? Ktoré sa Vám osvedčili?

petaba
8. jan 2009

baby ja som pribrala 21 kg a ked som odchadzala z porodnice tak som mala 13 dole... a potom to uz islo pomalsie, ale aspon nieco 🙂

Lillian my do materskeho centra nechodime lebo tu na blizsku ziadne nemame 😖 Ale vy tam blizsko mate tusim racika, tak mozno tam je fajn 🙂

Angua zober si to z tej lepsej stranky, je vam dobre a este mas aj nieco dole z kil... to sa nepodari kazdemu 😀

zuky
8. jan 2009

Ďakujem lillian...pribrala som tentokrát "iba" 22kg a pôrodom šlo dole 9kg....
... a chodievali sme všade možne Palisády, Aupark, Avion, Palace...

zuzitka
8. jan 2009

zuky ... kraaasne miminko 😵 😵

ja som v tehu pribrala 23kg, v porodnici som nechala 12kg ... uz som to tu pisala ..... inak sme tu vsetky take "velke" tehule 😀 😀

detske kutiky, kde sme boli:
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/detské...

angua27
8. jan 2009

peta, to máš pravdu. je mi celkom dobre bez chlapa. 😉 aj keď občas chýba mužská náruč plná lásky. ale tú by som v tom vzťahu už aj tak nenašla. 😉

ja som v tehu pribrala 23kg. cca. 10 zostalo v pôrodke. veľmi rýchlo potom doma zišli ďalšie 4kg. a zbytok bol vyžraný. a ten išiel dole veľmi, veľmi pomaly. posledných 6kg, práve pri strese s rozchodu. aj som myslela, že rýchlo sa zase vrátia, ale doteraz veru nič. aj keď cez Vianoce mi pribudli 2kg, ale už sú aj fuč. 😎

petaba
8. jan 2009

no tie vianoce su asi pre kazdu postrach co sa tyka kolacikov 😀

zuzitka
8. jan 2009

u mna nielen kolaciky .... vecera, potom este jedna vecera ... a je jedno ci je 23hodin vecer 😅 😅

petaba
8. jan 2009

noooo tak to ani mne niekedy nerobi problem ... no co uz ked je hlad, tak sa treba najest... no nie? 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. jan 2009

no pekne, ja som si davala velky pozor co jem ked som kojila minimalne do pol roka... nejedla som cokoladu... a pila som len lucku 😉

ja som sice s vahou nikdy nemala nejaky problem, akoze by som chcela stale chudnut alebo tak, ja som si vzdy vravela ze komu sa nepacim nech sa na mna nepozera... ale teraz by aspon to brusko mohlo zmiznut 😀

zuzitka
9. jan 2009

angua .. a ako si na tom? uz s tym rozchodom uplne vyrovnana? 🤐

ja som tiez nikdy nebola stihla ako prutik, proste som odjakziva ritoska 😅 ale tolko sadla a tuku som este nikdy nemala!!!! to musi zmiznut..... proste by som sa rada dostala na vahu, aku som mala pred tehu 😖 ziadam tak moc??? 😠 😀 😀 😀
ja sa vam priznam .... teraz mam 80 kg ☹ pred tehu som mala 69 kg .... takze si prosim odstranit aspon 10 kg ... dakujeeem 😵 😵

petaba
9. jan 2009

no tak to sme na tom rovnako zuzi...

zuzitka
9. jan 2009

takze si asi ordinujem k tomu cviceniu na veceru len ryzu 😀 lebo ta mi zabrala minule 😉 ale nebudem sa trapit cele dni len o ryzi ale dam si ju len na veceru ..... no a to cvicenie zatial dodrzujem - doobeda 60 cvikov a vecer 90 cvikov, neskor si pridam ....

co poviete? pre zaciatok dobre? 🙂

zuzitka
9. jan 2009

a to nase STRETKO 🙂

zeby sme isli do Auparku???
alebo zase Palisady?

😵

petaba
9. jan 2009

aj ten aupark nie je zly napad 😎

zuzitka
9. jan 2009

no tak babky piste, kotry den vam vyhovuje a o kolkej 😀

buduci tyzden okolo 13-14 hod ... hm? 🙂

petaba
9. jan 2009

ja nemozem utorok a v stredu 😒 ostatne dni mozem hocikedy

zuzitka
9. jan 2009

ja tiez nemozem v stredu 🙂

pockame aj na ostatne baby ...... 😎

angua27
9. jan 2009

ahojki,
zuzitka, už som s rozchodom úplne vyrovnaná. nedávno sme boli s exom na káve prebrať nejaké veci ohľadne malého, Vianoc, bytu a tak. a mi tak prebleslo hlavou: "Bože a toto čudo som ja milovala?" proste fuč láska, fuč nenávisť. tak som celkom rada. snažíme sa vychádzať aj občas zažartujeme. a ja sa snažím si zariadiť život podľa seba. 🙂
ja som za stretko, ale Maťko medzi 11.30-14.30 spí a kým sa dotrepeme do BA, tak by bolo hádam aj 16. takže my asi jedine doobeda. ☹
babuľky, ja viem, že ste tu hovorili, že moc na diéty nie ste. ani ja, ale mne super zabrala oddelená strava. behom 5 mesiacov 15kg dole a to som necvičila a nemusela si kontrolovať veľkosti porcie. čiže som sa najedla do sýta. 😉 držím palčeky pri chudnutí.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. jan 2009

angua ... a matko sa ti neprespi v aute?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre