Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
2. feb 2009

no peti ... nasi policajti su naozaj rychly, da sa na nich fakt spolahnut 😉
a co vam to vykradli?

ten liecitel ... ja som unho bola uz ked mal samko rok aj nieco 🙂
pretoze ma od 4 mesiaca atopicky ekzem, lezali sme aj na koznom tyzden - natierali ho a obvazovali faskom od hlavy po paty ☹ ☹ ale ono to nejako neustupovalo, furt bol cerveny flakaty, ruky doskriabane do krvi ... no hruuuza. na koznom vzdy plno pacientov, ze sme sa ani na radu niekedy nedostali.... ☹

som sa dozvedela o ludovom liecitelovi - p.Dedik sa vola ..... tak sme sli k nemu, dal nam nejake kvapky, mast a asi 3 mesiace sme sa liecili, potom sme sli k moru ..... a ekzem zmizol 😉 😉

moja sestra tam bola s nami, lebo ma celiakiu a telo jej reagovalo tak, ze mala hrozne vyrazky na hrudi. lekari jej to vypalovali dusikom 😠 ujo Dedik jej dal kvapky a hrud sa jej znacne zlepsila .... o 90percent urcite 😉

a vzdy ma plnu cakaren ten liecitel, ludia z celeho okolia k nemu chodia, vraj kozne choroby na 99percent dokaze vyliecit 😎 on je z Trenciansky Teplic, v Blave je vzdy prvu stredu a prvy stvrtok v mesiaci v Prievoze 😉

zuzitka
2. feb 2009

bol o nom clanok v casopise Zdravie ... Lenka Hriadelova tam hovorila, ze ako pubertiacka mala atopicky ekzem - ale uz v takom stadiu, ze jej to mokvalo, hanbila sa .... skusali vsetko, lieky, bylinky .... az natrafili na p.Dedika a ten ju vraj z toho dostal 🙂 tak som si povedala, ze preco to nevyskusat 😀

my sme s nim len spokojny 😀 mozno to more tiez zaposobilo 😀

no a v tom clanku boli este pripady, co sa mu podarilo vyliecit ..... onkologicke ochorenie, neplodnost, rozne gynekologicke ochorenia, silne migreny, vylieci astmu, pomoze pri narusenom metabolizme, cukrovku, dokonca lekari ho vyhladavaju ...

teraz som si vsimla, ze ma samko zase tie suche cervene flaky na nohach... tak si ideme pre novu mast a kvapky 😉 a nahovorila som aj sesternicu, pretoze ta ma 31 rokov, stale ma problemy s vajecnikmi, nedari sa im bejby splodit, ma aj Tetaniu - nejaka novodoba choroba, lekari ju stale len testuju, asi sami nevedia, co s nou, dalej ma chuderka problemy s chrbticou .... tak jej vravim, nech skusi liecitela 😎

petaba
2. feb 2009

co to stoji? mozno by som sa aj ja presla s malou... vsak ma uz z tych zachvatov trafi slak... zasa dnes cely den prerevala 😠

zuzitka
2. feb 2009

peti ... za vstup som platila tusim 200sk a za tie kvapky snad 150sk ... potom uz len za ti medikamenty platis, ked ides znova 😉 jasne, skus, nic tym nepokazis 😉

a deticky maju prednost, cize nebudes dlho cakat 🙂

p.Dedik sedi za stolom, ides si sadnet k nemu, choremu pozera do oka, vraj tam vidi, co choremu je 😕
samkovi videl ekzem na ruke aj na tvaricke ..... ale sestre pozrel do oka a povedal, ze ma problem so stitnou zlazou, co je pravda ☹ dozivotne uziva liek na stitnu zlazu 😒

a asi aj ja sa dam pozret, lebo mam problem s pokozkou, furt mam hnusne vyrazky, ktore sa mi hoja aj 2 tyzdne ☹ tak urcite mam nieco v sebe "pokazene" ☹

petaba
2. feb 2009

a kedy to je? Mozno by som naozaj dala kuknut tu malu ...predsa je to lepsie ako pchat do nej sirupy co vobec nezaberaju

zuzitka
2. feb 2009

je to vzdy prvu stredu a stvrtok v mesiaci od 8h do 16h ... cize teraz 4.2 s 5.2 a potom az v marci,
Kastielska 30, kulturny dom

poslem ti v IP tel.cislo na asistentku p.Hlinkovu 😉

petaba
3. feb 2009

dakujem za kontakt v priebehu dna jej zavolam 🙂

zuzitka
3. feb 2009

potom daj vediet .... ci budu vlastne v blave, ci sa to nezmenilo .... 😉

petaba
3. feb 2009

no volala som jej ze mame prist zajta okolo 14... a ze nas hned vezme 🙂 tak som zvedava 😅

zuzitka
3. feb 2009

no super 😀 tak ani nebudes cakat ... a snad vam pomozu 😉

ja ani neviem, kedy tam prideme, lebo ja idem rano este ku gynde 🙂

petaba
3. feb 2009

a su tam az do 17 🙂

zuzitka
3. feb 2009

jo jo, mam napisane, ze v stredu do 17h a v stvrtok do 16h ..... len som si nebola ista, ci to tak stale plati 😉

ta moja sesternica, co tam ide so mnou, sa uz chysta pomaly, ona je z Holica 😀
2 hodiny autobusom 😅

zuzitka
3. feb 2009

peti .. a co policajti? prisli nakoniec? nieco aj riesili? 😎

petaba
3. feb 2009

hej o 4 poobede a do pol 8 vecer bol este muz spinovat trestne oznamenie... no hotova katastrofa 😠

zuzitka
3. feb 2009

som na blog vypisala clanok o tom liecitelovi p.Dedikovi, ak chcete, mrknite 😉

http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/pdedik-ludo...

zuky
3. feb 2009

...emogeon ako sa máme? my s Rajkom už sme ako tak ozdraveli, z najhoršieho sme von
a Laurinka? cez deň o nej nevieme a v noci sa striedame s tatom na nočnej smene, plače nám so zatvorenými očami, hmm 😒 ...takže zatial som viac ako 3 hodky vkuse v noci nespala...snáď sa to časom upraví...ináč nám rastie a priberá... 😀
Tak aj vy sa skoro uzdravte!!!

qweedy
3. feb 2009

caute babizne 😀 no my stale sme doma so soplami a s kaslom, zacala som malemu zamienat kravske mlieko za pohankove, lebo sa mi zda, ze ma potom menej soplov, ale nijak extra mu nechuti...len ked mu poviem, ze je lepsie a bude skorej zdravy , tak povoli, ze ho vypije 😅 matej totiz pije tak liter mlieka za den.... 😅
ten liecitel - verim, aj my chodime k jednej pani, ked je potreba, alebo sa snazime si pomoct sami 🙂 pozitivnou autoregulaciou, ale kedze to funguje tak, ze si tvoris sam svoju realitu, tak my sa snazime a celkom nam to ide 😀 🙂 🙂
a ako ste dopadli? peti, zuzi....

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
4. feb 2009

emogeon, mas pravdu, cim menej organizmu naviac nakladas vo forme zlej vyzivy, tym lepsie...ale ja som ten typ, ze ziadny extrem ani na jednu ani na druhu stranu...lebo povedzme si uprimne, neviem, ci v nasej dobe existuje este nieco naozaj zdrave...niekedy mi to pripada ako skor moznost viac a menej skodlive 🙂 aj ked my sa zas vieme super adaptovat 😀
ja som velky zavislak na kravskom mlieku a na vyrobkoch, aj ked teda uprednostnujem zakysane mliecne vyrobky , aj kvoli osteoporoze 😀 , ale zas viem, ze aj tie kravy sa teraz zivia inymi vecami za inych podmienok vo vonkajsom prostredi ako to bolo povedzme pred 20 rokmi....ja som pisala bc diplomovku na temu Vonkajsie prostredie a zdravie a teeeeda radsej nevychadzat z domu, nic nejest a nepit 😀 😝 ... preto sa snazim uplatnovat v celom mojom byti metodu z kazdeho rozku trosku 😀
pamatate si heslo ? " jedno vajce denne" , potom panika suvisiaca so zvysenym cholesterolom, ze teda radsej ziadne vajcia ... a teraz som citala jednu medzinarodnu epidemiologicku studiu, kde specificky vyskum prebiehal 15 rokov a nakoniec to vyzera tak, ze tie vajcia ten cholesterol zdaleka az tak nezvysuju ako sme sa domnievali.....takze tak 🙂
ale fakt je, ze zivotny styl ( kde teda patri aj vyziva) je rizikovym faktorom celej skaly ochoreni ( cukrovka, rakovina, kardiovaskularne choroby....) az v 60% 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
4. feb 2009

tak boli sme dnes u toho liecitela a povedal, ze vraj ma Nati alergiu, ale nevedel mi povedat aku... tak ja neviem...

qweedy
4. feb 2009

petaba: tak potom tak ako my...na koznom najprv krvne odbery, tam zistia celkovu vysku IgE, co ked je zvysene, potvrdzuje to, ze v organizme prebieha alergicka reakcia, nam hned dali spravit aj kravske mlieko, vajecny bielok a este nieco, uz si nepamatam....vysiel nam pozitivny vajecny bielok....takze nepapame biela, ale len slabo pozitivny, tak ziadna tragedia...ale zas ked ma dieta nabeh na atopicky ekzem ako mato, co ide ruka v ruke s tymi alergiami....tak aj tak mu nedavam ziadne alergeny, aspon sa snazim 😉 no a potom ak by to mala Nati pozitivne to IgEposle ta dermatovenerolog k alergologovi a tam vedia spravit dietatu specifickejsie testy na rozne travy, prach, zvierata, no vsetko mozne, vratane potravin....ale kedze to robili me ako malej, a pamatam si ako mi pichali do ruk asi 20 ihliciek, tak zatial to s matom neriesim, aj ked podla rodinnej anamnezy ma vysoku sancu na rozne alergie, ale kym nema prejavy, nejak to neriesim...ani si vlastne neviem predstavit ten horror, lebo matej si radsej necha triesku vyhnisat ako vybrat ihlou 😅

emogeon: ta bio kvalita je super, ale ani pri nej clovek nema super zaruku, najlepsie asi od overeneho dodavatela, aj ked ani ten ti nezaruci co je v pode v okoli alebo v dazdovej a inej vode..ale to zas prehanam , vsak to by sme nemohli nic jest 😀 ..aj ked mne sa 70sk za kg bio mrkvy v bio obchode zda prilis vela vzhladom k nasim prijmom 😀

no a ja neviem zohnat nikde ten pohankovy napoj od Zajica ☹ ako nahrazku kravskeho mlieka....

angua27
4. feb 2009

qweedy, ten pohánkový nápoj som ja kupovala v sklenenej Tržnici, keď vojdeš vchodom od zastávky zo Šancovej, tak stále rovno a na konci naľavo je obchodík s rôznymi zdravými špecialitkami a tam ho mávali. 😉

petaba
4. feb 2009

qweedy len ja nejako neviem ci ma ten liecitel pravdu.... vsak mala si do tych oci ani kuknut nedala lebo jej tam svietil...tak zacala revat 😒

zuzitka
4. feb 2009

peti ... s tou alergiou ani ja neviem ako na to prisiel 😕 ale tie kvapky by som jej davala, nic tym nepokazis, len sa jej precisti organizmus

ale mne kukol do oka a povedal, ze mam problemy s travenim .... no ja to nijako nepocitujem, ale uz mi to povedala znama, ze tie vyrazky co mam na chrbte, na ramenach a na tvari, ze to je reakcia na problemy so zaludkom ... tak som si kupila kvapky /flasticka za 5 eur/

a kamoske kukol do oka a hned jej povedal, ze ma problemy s krcnou a bedrovou chrbticou - a to je pravda, ma odmalicka zle zrasteny stavec 😕
a ona tam isla hlavne preto, lebo sa im nedari 4 roky babenko, tak si kupila kvapky na lepsie plodenie 😀 😀
vraj v tom maju 90% uspesnost 😉
u lekara ma zistene 2 bacily, tak aj na to jej dali kvapky ... tak teraz treba uzivat a cakat 😀

inak stvrdli sme tam od 13.30 do 15.30h 😨

petaba
4. feb 2009

boooooze to vazne.... a to som si myslela ze ste isli chvilku po mne 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. feb 2009

Označuje sa za naturoterapeuta, čiže za prírodného liečiteľa. Lieči pomocou byliniek a homeopatických preparátov, sám si pestuje vyše 50 druhov bylín vo svojej záhrade.

Ján Dedík nemá žiadne zázračné danosti, neprikladá ruky, nedáva energiu, on len dlhoročnou praxou a sústavným štúdiom dokáže nájsť najvhodnejší prírodný liek na Vašu chorobu.

... vystrihnute z clanku o nom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre