Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
25. feb 2009

peti .. na tie sikovne rucicky na kramare teda nebudes chodit s malou?

my sme dnes nesli, lebo samko vstal o 5h !!!! a o 9h sme boli obaja nepouzitelny 😅 😅

petaba
25. feb 2009

no este neviem, musim este porozmyslat 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

ja som sa konecne dnes dostala do skolky na Tabakovej pre prihlasku 🙂
potom sme presli peso az do centra, kde som na Obchodnej zbadala v sekaci, ze kup si a cenu si zvolis sam 😕

tak som nabehla, kupila 2 tricka na leto pre samka ... ale velkost 116/122 a 128/134 ... tak som si zvolila cenu za jedno tricko 1 euro ... mohla som aj menej, ale zase nech aj nieco zarobia 😀 a su pekne a kvalitne vyzeraju...

no a po ceste domov mi samo zaspal v trolejbuse, tak som ho niesla ... no ruky mam jak orangutan vytahane 😝
sak vstaval o 5h ... som vedela, ze zalomi cez den ...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

na Obchodnej ulici sekac Genesis ... ja len do Genesisu chodim ... najlepsi je vedla starej trznice na SNP 😎 ale aj "najdrahsi" 😀

... no teraz Samus chrapka, musim ho aspon o 17.30 zobudit, lebo zase budeme do polnoci hore 😖

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

no vsimla som si aj ten textil house .... len som nikdy nevstupila 🤐
teraz na Mytnej tusim jeden bol a na Mickiewiczovej, ze?
tak mam tam mrknut? su tam dobre veci? nie take handricky? 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

noooo, tak tam teda mrknem 😀 vdaka za tip 😀

no a kde su vsade v meste? kde chodis?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

ahaaaaaaa... ja som takto vzdy obiehala Genesise 😀

no raz tam skocim, ale najprv budem musiet bojovat so Samkom, lebo to je mimo nasu trasu 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
25. feb 2009

asi najprv pojdeme Dracik a tesco - hracky, nech sa tam vytesi a potom moje handry 😀 😀
alebo ho necham doma tatovi a pojdem sama 😀

som teraz tata vyslala do obchodu, prisiel skorej z prace, tak siel 😝 inak som to mala na plane, ked pojdeme z mesta, ale sak ked mi zaspal maly, tak co uz 😅

katka432
26. feb 2009

AHOJTE BABULE...DLLLHO SOM TU NEBOLA..TAK ZE VAS TROSKU KUK..STE SA ALE RIADNE ROZPISAL...AJ NOVI TVARE PRIBUDLI..TEDA NOVE ASPON PREMNA.. 😀 😀

zuzitka
26. feb 2009

ahoj katka 🙂

no fakt si tu dlho nebola ..... naposledy asi, ked si mala synceka v brusku 😉

mne sa dnes dosr.... pocitac, tak mi juro pozical notebook 😠 tak neviem, ako casto sem budem chodit ☹

qweedy
27. feb 2009

no tak ja sa hlasim z izolacie 🙂 baby, nas vsetkych doma skolila taka chripka, ze dovidopo, sme sa 3 dni nepohli z postele pomaly...inak hrozne, lebo sme mali vsetci vysoke horucky a veci s tym suvisiace..a k tomu este robit choremu dietatu servis, ked ledva stojite na nohach 😒

ale uz to vyzera nadejne, teda okrem nadchy a kasla, ale to je v porovnani s tym co bolo predtym prechadzka ruzovou zahradou 🙂

zuzi, cas na kupu notebooku aj pre teba ? ja inak preferujem notebook pred velkym kompom, lebo si ho mozem vziat kam chcem, plus ma vyrazne mensiu spotrebu ako velky komp..my prave zvazujeme, ze vymenime velky komp za dalsi notebook.....

ja odkedy frcim na mimibazare a mimiaukciach som v sekaci uz ani nebola myslim 🙂 mali sme jeden super v lamaci, ale zrusili ho :(

no a konecne som pohla s diplomovkou trochu, lebo uz mi termin odovzdania klopka na chrbat, tak mam zas trosku lepsi pocit zo seba 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
1. mar 2009

vsak si moze kupit notebook aj s velkou obrazovkou 😉 a pre mna este jedno velke plus pre NB, ze vyrazne menej huci ako velky komp....a jasne zabere menej miesta a je prenosny aj v ramci bytu, co mne vyhovuje max, kedze mame wifi net...a zvyknem na nom pozerat serialiky co si stahujem z netu 🙂 samozrejme ked ich kukam vravim, ze to je lekcia anglictiny, lebo si to stahujem v ang a plus nase titulky...aby mi doma nevycitali, ze vela cumim do bedne 🙂)))) ale inak fakt to dost pomaha....v tej ang myslim 🙂
...proste ja som fanusik NB 😀

angua27
1. mar 2009

add počítače versus notebooku: my sme mali vždy stolný PC až počas môjho tehu sme kúpili notebook a ten som si aj zobrala, bol to vlastne môj darček za pôrod. 🙂 a ja som oveľa spokojnejšia s notebookom. môžem si s ním sadnúť kam chcem, väčšinou robím na posteli v pohodke. iba som si dokúpila numerickú klávesnicu, lebo tá mi tu trošku dosť chýba pri práci. a môžem sa rozložiť kdekoľvek - v kuchyni, u mňa v izbe u segri. 😀 a ak idem na stretnutia s klientmi beriem ho zo sebou, u jednej kamoški ešte doľadujeme DPH priznania, tak to rovno zmením v programe. proste s mobilným netom úplna pohodka. 😉

qweedy skoré uzdravenie a nech Ti ide diplomovka od ruky.

my sme dnes mali oslavu Maťkových menín. celkom dobré. páčili sa mu všetky darčeky, ktoré dostal, aj keď hlavný ešte stále nemám. pekne postupne všetko rozbaľoval, vynadíval sa, pohral... 😎

zuzitka
1. mar 2009

no babky ... pocitac sa snazime opravit, juro vie, co sa tomu stalo, takze to riesi .... na novy urcite nebudem vyhadzovat prachy, sak mi prisla posledna materska uz ... fnuk ... a dalej som bez prijmu .... a juro nezaraba vela 😝
no a budem zatial na jeho notebooku ... a je to aj lepsie, aspon nebudem vysedavat tolko na compe 😀 😀

radsej setrim korunky na dovcu k moru 😉

zuzitka
1. mar 2009

ale prave minuly tyzden mi skoncilo setrenie v PSS /6 rokov uz ubehlo/, takze si to idem vybrat 😀 😀 no ale kedze nemam pracu, tak budem postupne zit z toho setrenia 😎

takze sa moc do prace nezeniem, kedze samko nastupi do skolky v septebri 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
1. mar 2009

manzel to neni, len druh 😀 😀
sak zaraba, len nie tolko, aby sme si mohli kupit vsetko, co nas napadne 😝 a do prace ja nejdem dobrovolne, cize musim mat nahradny plan 😉

no okna ... niesme rozhodnuti aku firmu este, ale iste je, ze to bude tento rok 😎

zuzitka
1. mar 2009

qweedy ... to si ty na tom facebooku? uz 3 dni dumam, ci prijat ci nie 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
qweedy
2. mar 2009

yo yo zuzi, to som ja, si ma nespoznala podla profil fotky ? 😀 😀 😝

qweedy
2. mar 2009

a inak kludne mozes prijat, ked si si nie ista, kuknes fotos, ci poznas dotycneho a ak nie, ze si sa pomylila, tak ho vymazes z priatelov a mas pokoj 🙂 nech ti necumi do profilu 😀

zuzitka
2. mar 2009

no ha ha ... ze podla profilovej fotky 😀 😀 😀
sak ja som ta prijala s tym, ze to vymazem potom 😀 .... som bola prilis zvedava..... 😅
potom som ti smirovala fotky a spoznala som ta 😀 😀

som dnes bola pre prihlasku do skolky, hned aj u lekarky pre potvrdenie a hned som odniesla nazad do skolky, konecne to mam hotovo .... uz len cakat, ci nas prijali 😎 ... inak potvrdenie u lekarky stalo 4 eura 🙂

zuky
2. mar 2009

... halo, halo petabaaa..
...dnes mi dorazil balicek z nextu z novej kolekcieee, tak sa vytesujeeem, krasne vecicky, Rajka najviac zaujali okuliarky, su perfiiis 😎 takze na leto sme vybavení...kratasy, klobuk, samdalky, zabky...atd ...no ved ked prides, tak ti vsetko poukazujeeem 😵

...zuzitka aj my uz mame podanu prihlasku na resetkovej, tak este na radlinskeho treba zajst, uvidime kedy nas zoberu...apropo aj nam odchadza notebook, dufam, ze pc pri mojich x-tych programoch este zvlada 😝

... a vy alex idete do skolky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre