Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

qweedy
4. mar 2009

zuzi ty si bola akoze sama so samkom autom v chorvatsku? 😲 😲 😲

zuzitka
4. mar 2009

neee 😀 so znamymi ... boli sme 3 autami 😀 len som bola bez juraja 😎

http://zuzitka.blogspot.com/2008/07/croatia_350...

sama by som ani na SK hranice netrafila 😀 😀 😀 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
4. mar 2009

rekapitulacia:

zajtra o 14h v klube na palisadoch 😀

pridte vsetky 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
5. mar 2009

Baby my dnes nedojdeme... mala asi dostala chudatko nejaku crevnu chripku... vracka a ma hnacku... a aj trosku zvysenu teplotu, takze my sme teraz marodi ☹ snad na buduce... zabavte sa 😉

zuzitka
5. mar 2009

ojeeeej peti ☹ a nezjedla len nieco pokazene? chudinka mala, nech sa z toho rychlo dostane 😉

to mi pripomina, ze mi dnes volala mamina, ci nepojdem ja a samko so samkovim krstnym do egypta teraz v aprili 😀 ale odmietla som, lebo samka do lietadla nedostanem a taktiez sa bojim tej faraonovej pomsty 😀 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. mar 2009

mne sa tiez egypt nepaci, nikdy som tam ani nebola, ani nepojdem 😖
ja radsej pojdem 100krat do chorvatska alebo do grecka 😀 😀
alebo raz v zivote na cubu alebo do brazilie a portgalska 😀 😀

emog ... no ja pojdem, sak pojdeme trolejbusom, peso pojdeme len chvilku, takze tolko zase nezmokneme 😉
ty ides celu cestu peso? das si prsiplast? 🙂

zuzitka
5. mar 2009

angua ... si po dlhej dobe dala na blog fotecky 😎 😎 matej je zlatucky chlapcek 🙂
a poslucha? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. mar 2009

konecne sme doma 😎 v tom dazdi je to kraaaasa 😠
snad neochorieme.... ale bolo dobre, vsak emog? 😀 😀 okrem nas dvoch nebol nikto, az na 16h sa zbiehali na oslavu

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angua27
5. mar 2009

zuzitka, emog - dúfam, že ste si užili stretko. ja som sa radšej ani nesľubovala. Maťko spal do 14.30, tak kým by sme sa zase vytrepali, boli by hádam aj štyri hodiny. 🙂

a veru, po dlhej dobe, som znova hodila niečo na blog, akosi na to nemám čas. a ďakujem za pochvalu. je to malé šidlo, väčšinou poslúcha, iba občas je nervný, ako napr. dnes. ale boli sme celý deň doma, tak sa nudil. nakoniec sme o 17.30 vyrazili na 20 minút von, hneď sa ukľudnil, síce domov prišiel mokrý až po kolená, ale našťastie sa takto zamočil až v mláke pred domom, takže v tom bol len minútku. a potom už do večerníčka iba polihoval - na mne, na babine, na dedovi, pekne to striedal, aby nebolo nikomu ľúto. 😀

zuzitka
5. mar 2009

angua ... ty pracujes uz?

samko tiez vacsinou poslucha, ale v poslednej dobe je nekontrolovatelny ☹ sa mi zda, ze viac vyvadza, ze je viac nervozny, ze ma castejsie zachvaty nervov .... neviem, ci to je tym, za sme neboli dlho medzi detmi, ci je znudeny, ze uz asi mal byt davno v kolektive, v skolke ☹

zuzitka
5. mar 2009

tu je recept na domacu plastelinu:

http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

😎 😎

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
5. mar 2009

emog, pocuj, ten moj maly nervacik zaspal o 18 hodke a zobudil sa teraz 🙄

takze ja taham do takej 3-4h dnes 😨

zajtra ma nehladajte, spiiiim cely den 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. mar 2009

no diky emog 🙂 este som furt tu, samko parkuje auticka v izbe 😀

angua27
6. mar 2009

zuzitka, pracujem, pracujem. ale našťastie doma - zriadila som si živnosť na účtovníctvo a už mám aj prvých pár klientov. teraz je toho veľa, blíži sa koniec marca - daňové priznania, tak hádam zarobím na letnú dovču. 😉 len zrovna včera som chcela makať do 1-2 a Maťko sa rozhodol, že o 21 je už vyspatý a bude spať iba keď s ním niekto bude vo veľkej posteli, tak som dokončila iba čo bolo nutné a o 22 som vystriedala chrápajúceho dedka. 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. mar 2009

o 3 h sme isli spat 🙄

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
6. mar 2009

idem stiahnut fotky a pokusim sa poslat aj ja tebe 😀

ja som vstala o 11h rano 🙄 juro bol doobeda doma, cize sa o samka postaral 🙂

zuzitka
6. mar 2009

uz som poslala 6 foto ..... dosli ti? 😎

zuzitka
6. mar 2009

angua ... tak nech sa dari s tym uctovnictvom 😉

petaba ... co natali? uz je lepsie?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
7. mar 2009

Ahojte ... no my sme na tom uz trosku lepsie... mala uz nema horucku ani nevracia, ale hnacky ma stale... ale vyzera to uz lepsie 🙂 vcera sme boli preistotu aj u lekarky, brali sme aj moc... a ukazalo sa ze mocovu infekciu nema... takze to je dobre, asi jej len nieco pokazilo zaludok, alebo to je viroza

moc nie som teraz na nete, pretoze tym ze sme cele dni doma tak musim Nati zabavat, aby nenervacila 😀

alex777
7. mar 2009

zuzitka, emog... nie ste prve co sa pytaju preco ten striktny rezim, ale ja mam pocit ze to vyhovuje nam obom. ja viem na kedy si mozem dohadovat stretka, lebo viem, kedy bude ema vyspinkana a aj ema je lepsia, ked je vsetko tak ako je zvyknuta. ked sa nahodou vyskytne situacia ze nejde poobede spat, uz o 16 sa s nou neda vydrzat, hrozne vymysla, ma divne poziadavky a vsetko ju rozplace, je vyslovene protivna. po par takychto zazitkoch som zistila ze mi je lahsie sa prisposobit jej spanku ako ju potom taku protivnu krotit a fungovat s nou. kamkolvek by sme namiesto jej spanku sli, neuzili by sme si to ani jedna prave preto ze by bola taka nesvoja a zla.
tak verim, ze chapete ze ani tuzba konecne vas vidiet nie je silnejsia ako tuzba po spokojnom do ruzova vyspinkanom dietati 😀
ale vzdy po par mesiacoch jeden taky pokus robim, ci uz nahodou nie je zrelsia na den bez poobednajsieho spanku, takze mozno na najblizsie stretko dorazime a uvidime ako to ema zvladne 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre