Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
15. apr 2008

lebo som si tu precitala, ze si tam pracovala a premyslala som, ci som ta tam videla 🙂

alex777
15. apr 2008

zuzitka... veru, velmi som si tu svadbu neuzila ale divne je, ze ma to ani tak velmi nemrzelo. len kvoli sestre. ale zeby mi bolo luto ze som si nezatancovala alebo neochutnala zo svadobnej torty, to ani nie. neviem ci uz starnem alebo som taka unavena z toho materstva, ze uz ma taketo veci nelakaju 😅 . ale pravdupovediac, nikdy som nebola velmi svadobny typ... este som nezazila dobreho DJ, na vsetkych svadbach je rovnaka hudba, tie stare odrhovacky typu repete fakt nemusim. na svadbach je super to, ze clovek postreta ludi, ktorych dlho nevidel. ale tu bolo viac ludi z zenichovej strany a segrine kamosky tiez velmi nepoznam, tak ani velmi nebolo s kym pokecat. takze .... aby som to skratila 😅 nelutujem. a sestra to uz, zda sa, tiez rozchodila 😉

zuky
15. apr 2008

...jeeej zuzitka ty ides na Kravitza??? ja ho zboznujem, ale listok este kupeny nemam a to z toho dovodu, ze nemam s kym ist a po druhe, co ak budem tehu a tam ta tlacenica...ci to este by sa dalo?
...jaja ani som na to nemyslela, tak si to tam idem dať...aj ty by si chcela 3. asi babu, čo?

zuzitka
15. apr 2008

pred hodinou som prisla domov z koncertu Desmod .... bolo uplne uuuuzasne 😎 😎 😀 😀 😵

zuky ... to ma nenapadlo, ze ak budem tehu, ze si budem musiet davat bacha na ten dav na Kravitzovi 😅
skor som premyslala, ze so snazilkovanim pockam, pretoze vzdy v juni chodime na zraz motoriek na Tomky, to je vzdy dvojdnova zalezitost 😎 ... a tam je hluk, smrad, alkohol ..... 😀 😀 😝

takze mi z toho vychadza, ze snz zacneme v lete 😵

zuzitka
16. apr 2008

fiiiiha zuky, takze ty to myslis vazne s tym snz 😵 to je super 😉

zuky
16. apr 2008

😀

jaja25
autor
17. apr 2008

Áno, dievča by sa hodilo 😀 . Ale ak by sol chlapec, tak to bude mať aspoň výhody s oblečením. Že by som si aj ja dala snž????

jaja25
autor
17. apr 2008

Baby, a kde nám zmizla Katka ? Viem že čaká chlapčeka, ale už dávno sa neobjavila v BA III. Nemáte niekto o nej infošky?

zuzitka
17. apr 2008

... mne sa vcera zdalo, ze ste zmizli vsetky z temy BA3 😒
ved bolo uprsane pocasie a vas nikde.....

ja idem dnes do sadu janka krala k Auparku, idem sa stretnut s Kattom. stretko mame o 15.30h.
kedze maly mi spinka od 14h do 16.30h, rozhodla som sa ze ho spinkat nedam vobec, tak uvidim, ako to tam prezijeme 😅

vy mate ake plany dnes? 😉

jaja25
autor
17. apr 2008

Tak predsa je tu niekto. Už som si myslela, že si píšem sama so sebou 😉. Ja som mala dnes v pláne, že pôjdem s deckami na ihrisko. No to počasie sa zbláznilo- však apríl...

zuzitka
17. apr 2008

jaji, ja som tu furt 😅 len casto nemam s kym pisat.... 😨

vcera okolo 19h sme boli uplne sami na ihrisku, bolo mokro, zima a samko chcel ist proste na piesok a na smyklavku.
doma nam to uz leze na nervy.... 🙄

zuzitka
17. apr 2008

myslis katku432? tu som zazrela v teme raca 😉

jaja25
autor
17. apr 2008

Áno, Katku 432. A čo sa odsťahovala? Ja mám skôr s Matúškom problém aby mi zostal dlhšie vonku. Skrátka ho to po chvíli prestane baviť a už sa ťahá domov. ☹

zuzitka
17. apr 2008

samko presne naopak, placeme ked ideme domov 😅
alebo ho musim presviedcat a vymyslat si, len aby sme uz sli 😀

jaja25
autor
17. apr 2008

Tak taký je náš Filip. Ten by zostal na ihrisku aj nocovať. Minule sme išli domov už potme a aj to so strašným revom a kopaním. Nič nepomáhalo.

angua27
17. apr 2008

zuzitka, my sme boli včera vonku 3 hoďky. síce pršalo, ale Maťovi som potrebovala zúfalo doplniť garderóbu a prevetrať si hlavu. takže sme nakúpili, on zaspal v kočíku a ja som sa trajdala. no a dnes sme tu mali pána na zameranie skríň, som s malým plávala vo vani, hrali sme sa a teraz som ho vychystala na prechádzku. idem sa najesť a upratať. a asi spať, alebo čítať. a ešte musím variť a už bude doma drahý. takže tak. 😀

zuzitka
17. apr 2008

... tak a uz je vecer 🙂
boli sme na tych preliezkach pri auparku, bolo tam super, akurat ze na smyklavkach stala voda, tak samko bol hned mokry... ale nijako ho to neobmedzovalo 🙂
potom sme sa sli trochu presusit k mojej sestre do predajne, potom sme sa napapali .... a o pol 8 sme sa dovliekli domov. tym ze samko cez den nespal, vecer zaspal o 21.15h 😀 😀 😀

petaba
17. apr 2008

Ahojte tak vidim ze tema ide a ja ako vzdy nestiham pisat... este citat sa da ale pisat, to by bol az privelky luxus pri nasej certici.

Jaja Zuky bude vediet co je s Katkou, oni su kamosky a navstevuju sa

Jaji kedy sa zacal Filipko hrat v piesku s lopatkou a tak, rozmyslam ze uz by som aj mala nieco kupit, nech nezaostavame 😉

uz konecne na racku v parku otvorili aj bufet, im to ale trvalo 😀

zuzitka
17. apr 2008

petaba ... ahoj 😉 ja myslim, ze toto leto uz sa kludne moze hrabkat v piesku 😀
my sme zacali, ked mal Samo rok a 3 mesiace, asi tak v aprili, ked bolo teplo 😉
vie uz chodit Natali?

petaba
18. apr 2008

este nie sama ale uz sa pusta takze do leta urcite bude 😀 ale myslim ze max do mesiaca, akurat na narodeniny

zuky
18. apr 2008

...no s Kačenou sme boli naposledy asi pred dvoma týždňami v Čechách v Ledniciach....no a má fofry s Neituškou, stále za ňou behá, však to každá poznáme...no ako sa má by mohla aj sama napísať... 😵

jaja25
autor
18. apr 2008

Peti. Filip mal rok, ešte nechodil, ale už sedel v piesku, príp. chodil po štyroch a miloval lopatku a kýblik. Je pravda že bol zakaždým celý od piesku. A doma sme si mohli spraviť pieskovisko ked som im vysypávala piesok z topánok. 😅

alex777
18. apr 2008

s tym pobytom vonku my to mame v podstate vyvazene... este sa mi nestalo, ze by sa pytala domov a tiez mi este nikdy nevrestala, ze domov ist nechce 🙂 . mozno preto, ze ma toho pobytu mimo dom tak akurat 😀 .
doobeda chodime tak na hodinku len tu pri dome, ak je pekne. a poobede kade-tade, najcastejsie na "ludak". poznate to niekto? ohradene ihrisko na ludovom namesti, kusok od slimaku. vam je to vsetkym asi dost od ruky, co? no a potom ked pride tata z prace, tak hura do shoppingov 😅 . niezeby sme boli taki zavislaci od nakupov... ale co s emou doma ked sme doma cely den az do 15-16 h. (s vynimkou tej hodinky doobeda)??? takze ideme najcastejsie este do avionu nech sa vyskace a vyblazni v gulickach alebo do ikey 😀 . a domov chodime az okolo 20 h. 😅 . ak sa da, sme az dovtedy vonku samozrejme, ale zatial to stale pocasie nedovoluje.

alex777
18. apr 2008

peti, s emou som uz od 9-tich mesiacov chodila na ihriska, kde sa smykala dolu hlavou po bruchu 😀 a hravala v piesku. bavilo ju sledovat ako mama robi kolaciky a burat ich 🙂.

zuzitka
18. apr 2008

my sa tiez snazime byt vonku aj doobeda - aspon tu hodinku, poobede ideme von aj na 3 hodiny, ale samko reve skoro vzdy.... zda sa, ze on by bol vonku najradsej od rana do vecera 😝

anaxamon
20. apr 2008

moncicici • 10tt • Dnes o 08:32

caute koceny... najde sa tu nejaka mlada tehulka z BaIII???rada by som pokecala

moncicici • 10tt • Dnes o 09:55

nikto tu taky nie je???

angua27
21. apr 2008

moncici, tu smeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. a odkiaľ presnejšie si?

jaja25
autor
21. apr 2008

Moncici, pridaj sa, nech nás je viac. Napíš kde približne bývaš. Ako vidím, bude nás o dvoch viac... 😉

zuzitka
21. apr 2008

ahojte 😉 ako sa mate? samko mi spinka tak chvilku pozeram mailiky a modreho konika 😀

moncicici
21. apr 2008

angua27 ja som zo Sibirskej,ale ako vidim vy uz deticky mate 🙂 ja este len cakam,ale snad sa aj dockam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre