Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuky
11. máj 2008

...alex tak vám gratulujem, ste na najlepšej ceste zbaviť sa plienok...aj my sme takto "začínali", tak držím palce

...angua, tak sme sa konečne zoznámili a teda dúfam, že sa čoskoro stretneme na plánovanej kávičke...

angua27
11. máj 2008

baby, len narýchlo zatiaľ. idem variť a asi vypadneme znova von.
noc bola ok (Maťo spal prvýkrát sám vo svojej izbe). aspoň s pohľadu Maťa. spal dobre, neviem či sa točil a budil, lebo som nepočula. hlasnejšie, ale nie plačom sa ozval o 1.15 a 3.00, takže vtedy papal. len ja som moc nespala, lebo som s toho bola moc nervózna a každú chvíľku som bola hore a kontrolovala ho. tak hádam táto noc bude s mojej strany lepšia. 😉

a všetko najlepšie k dňu matiek. 😀

zuky, ja som tiež rada, že sme sa konečne zoznámi. a Rajko je super. strašne sa mi páčilo, ako sa hneď Maťom hral. 😀

petaba
11. máj 2008

baby aj my zelame vsetko naj ku dnu matiek 😀

my sme dnes boli na navstevach u svokry u nasich, u babky.... no mali sme toho dost, ako kazdu nedelu 😀

...boli sme aj roznasat pozvanky na narodeninovu party, kedze za 10 dni budeme slaaaaaavit rocik 😉

kuknite sa aku pozvanku mame 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzitka
12. máj 2008

ahojte 😉

takze ste sa vsetky stretli na tej akcii "mila pre mamu" 🙂
jak to prebiehalo? kade viedla trasa?

mam pred sebou plagatik na dalsiu akciu: End Hunger - Walk the World
bude to 1.juna 08, BA o 9.00h do cca 14.00h
je to 6.celosvetovy Pochod TNT proti hladu

kazdy ucastnik prispeje 199sk/dospely/ a 99sk/dieta do 12rokov/ na konto Svetoveho potravinoveho programu OSN
na zachranu deti postihnutych hladom.
pri registracii kazdy ucastnik dostane tricko, siltovku a naramok s logom akcie 🙂

ked sme tam boli pred 2 rokmi, startovalo sa z Hviezdoslavovho namestia, isli sme okolo Michalskej brany, po Sturovej ulici, cez stary most a pri Auparku bol ciel. tam bolo obcerstvenie a vystupoval Jakub Petranik /superstar/
😉

zuzitka
12. máj 2008

.... moderoval to jeden chlapik z JOJky - neviem meno 😅 , zucastnili sa aj Maros Kramar s manzelkou, Adriana Bartosova s manzelom Buckom, ten Juraj co hlasi pocasie na JOJke 😀

zuky
12. máj 2008

...ni milu sme absolvovala spolu s petabou a anguou a ako som spravne pochopila boli tam majovky, ale presli sme spolu milu, vypili narychlo kavu a odisli...ale Rajko si pozrel detske vystupenia z ktorych bol nadseny a spravil mi aj pohladnicu so zemiakovymi peciatkami....bolo celkom fajn, slniecko nam prialo... vsak kym sme prisli domov, bolo aj 19.30....
...ja som na tom end hunger bola pred rokom, organizoval to nas znamy, bolo super...a este sme sa aj dobre najedli po tej "chodzi", co som nechapala, ze to jedlo bolo za ten poplatok,/jedlo+siltovka+tricko=200SKK?!/ ze ako na tom mozu potom zarobit...ale asi sponzori to istili

zuzitka
12. máj 2008

zuky .... to organizuje TNT expres, nie? Dino je sef... to je vas znamy? 😕

zuky
13. máj 2008

Ano poznam aj ty?

zuzitka
13. máj 2008

ja ho osobne nepoznam, ale moj Duro je zamestnany v TNT, cize ked som chodila s nim na firemne akcie, tak som ho parkrat videla 😉

alex777
13. máj 2008

hm, ta akcia end hunger bude asi riadna masovka, co? a navyse... je to den deti, tak mozno by sme radsej skusili nieco s programom pre deti. i ked zase... ak moze tato akcia pomoct a budu tam aj ine deti... mozno sa stavime 😉

ja som bola tiez na mile, ale kedze sme sli neskor, nestihla som stretko na SNP a potom som uz baby nemala ako spoznat 😅 . tak snad niekedy inokedy.

zuzitka
14. máj 2008

nejake info o minulorocnom pochode:

... milion ludi po celom svete zaspava kazdu noc s pocitom hladu.... kazdych 5 sekund zomrie jedno dieta od hladu alebo na dosledky suvisiace s hladom.... napriek tomu nasa planeta vyprodukuje viac ako dost potravin pre celu jej populaciu....

v roku 2007 sa do pochodu vo vyse 100 krajinach sveta zapojilo viac ako 550 000 ludi. nechybalo ani TNT na Slovensku. viac ako 260 zamestnancov, kurierov, partnerov a priatelov TNT prislo a vyjadrilo solidarnost a podporu projektu. cela akcia sa odohravala priamo v centre hlavneho mesta a na boj proti hladu sa nam podarilo
vyzbierat 121 537 sk 😀

zuzitka
15. máj 2008

😕 kde ste?

angua27
15. máj 2008

zuzitka, je vonku pekne, tak je tu mŕtvo. 😀 no a ja som sa dnes venovala celý deň malému, asi už konečne idú zuby, lebo je zlý ako čert. ☹

zuzitka
15. máj 2008

ja viem ze je vonku kraaasne, ale sak nie ste vonku snad 12 hodin vkuse 😀
ine temy funguju 🙂

zubky? nam vysiel prvy zubok v 8 mesiaci 😀 mali sme frmol vzdy len jeden den - teplota, soplik - dalsi den bol klud
🙂

alex777
16. máj 2008

zuzitka... jasne ze nie sme vonku vkuse, ale kedze kazdodenne povinnosti ostavaju plus sme vonku viac ako inokedy... niekde si ten cas na pobyt vonku musime ukradnut no a asi u viacerych padla volba prave na cas traveny na nete 😅
moj pripad to ale nie je. trcim pri pc tolko co inokedy len nie tu 😒 ideme do irska, do corku na 4 dni, tak som hladala info co je tam k videniu, hladala som nejaky maly golfacik aby sme do lietadla netahali nas, zhanala trojkolku pre emu a hlavne hladala co najviac info o hnisavej angine ktora malu postihla 4 dni pred odletom ☹ aby sme sa z toho co najrychlejsie dostali.
nastastie, ustupuje to, uz druhy den nemame teploty a hrdielko je skoro ciste, jupiiii 🙂

a este jedna novinka u nas... zaciname s redukciu na wc, aby sme do irska netahali nocnicek a ziaden problem 😀 . uz cikame aj kakame vylucne do zachoda 😵 hoci pre istotu este nosime plienku na spanie aj na von ak ideme dalej od domu. zda sa mi to pohodlnejsie ako nosit nahradne oblecenie 😅 . uz niekolko dni ale mame plienku vzdy cistu! dokonca aj v noci sa pyta cikat.
a vy zuzitka ako s nocnikom???

alex777
16. máj 2008

apropo... nepride vam ze zbavenie sa plienok je tak trochu krok spat co sa nocneho spanku tyka? 😅 konecne spava dieta celu noc bez vyrusenia a ked zacnete nocnikovat, zrazu zase musite uprostred noci vstavat a davat dieta na nocnik 😒 nastastie to nie je kazdu noc... ale par krat do tyzdna veru vstavat musim 😨

zuzitka
20. máj 2008

alex ... uz ste v tom irsku? a zohanla si vsetko co si hladala na nete? 🙂 golfac, trojkolku,.....

cikanie .... stale po starom 😖

baby a inak co mate nove? 😉

zuky
20. máj 2008

alexx ja som ešte nikdy v noci nevstávala kvoli cikaniu (to ju akože budíš, alebo sama chce?), My sa občas v noci pocikáme a občas máme suchú plienku...

zuzitka tak ja Dina poznám osobne, teda lepšie si rozumiem s jeho manželkou (ako inak)...no tak ešte uvidíme, čo podnikneme na MDD...stále mi vrtá v hlave Macko Pooh... 🤐

jaja25
autor
21. máj 2008

Tak konečne som sa dostala k internetu. Nejako stále nie je čas a doma internet nemáme. Neviete mi poradit ktorý internet je najlepší? Alebo aký máte vy? Ste s ním spokojné? 😉

angua27
21. máj 2008

babuľky, len narýchlo. balím veci, zajtra ideme na štyri dni s malým k mojim rodičom. tak neviem ako sa tam dostanem na net. chcela som sa však pochváliť. kuk: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... dnes prvýkrát Maťo prešiel popri nábytku vzdialenosť od stredu gauča po ventilátor na stolíku. trvalo mu to asi 4 minúty. pekný darček na 8. mesiac. 😀 😀 😀
a konečne máme potvrdené, že má vyvinuté kĺbiky na nožičkách, takže dnes úspešný deň.

zuzitka
21. máj 2008

jaja ... my mame internet Chello .... mesacne 1000sk, data neobmedzene, rychlost pripojenia je 4 Mbit/s, rychlost stahovania dat /download/ 459,6 kByte/s 🙂
jednu nevyhodu to ma, ze sa da oficialne pripojit len na jeden pocitac 😒 jedine doplatit par stoviek 😉
.... ale samozrejme ked mas doma sikulku ako ja, da sa to urobit aj bez toho aby o tom v UPC vedeli 😅 😅

zuzitka
21. máj 2008

angua ... a len teraz zacnu nahanacky za malym 🙂 ked sa rozbeha, budes mu stale v patach 😀
ale je to super!!!! 😵 gratulujem k prvym krocikom a k 8. mesiacom 🙂

zuzitka
22. máj 2008

zuky ... vidim dobre? 🙂 si 7 tt? 😕
gratulujeeeem!!!!

zuky
22. máj 2008

anooo

zuky
22. máj 2008

...dnes mi to gyn. potvrdil na UZV

zuzitka
22. máj 2008

moja kamoska ma termin 11 januara 🙂

zuky
22. máj 2008

...no vidíš to môžno sa stretneme na sále 😅
..ale ty si nejaká rýchla, len pred chvíľočkou som to tam dala....a termín mi ešte gyn. nepovedal /pre knižku idem až v utorok/, to mi koník vyrátal...

zuzitka
22. máj 2008

tak ja stale smirujem temu BA3 ci naaaahodou niekto nepise a zbadala som to 😀

zuky
22. máj 2008

... a ako teda, ty sa nechystáš byť tehu asi...
A čo si nakoniec so škôlkou vymyslela? Necháš to na budúci rok?

pipi1211
22. máj 2008

gratulujeeeeeeeeem k potvrdeniu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre