Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

alex777
17. okt 2008

jeeezis, emogeon, ani nehovor... dlho som si zvykala na vyraz "dneskam", rozculoval ma nekonecne 😀 moj muz este hovorieva obcas zo srandy "stem-nestem" namiesto chcem-nechcem. no a samozrejme "u" na konci slovies v minulom case, napr. "bou, išou, steu" a pod. ale to nepouziva bezne v reci, len zo srandy. ale "dneskam" pouziva vzdy, aj pri kontakte s klientami 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex777
17. okt 2008

no vidis, na mna sa zase nalepilo viac stem-nestem, to obcas pouzijem. dneskam by zo mna nevyliezlo asi v zivote 😀
prepacte ostatne dievcata za maly banovecky ulet, uz s tym koncime, vsak emogeon? 😅

teda zuzitka, vy ale zurujete.
my sme si s kamosmi, tiezrodicmi, nasli sposob ako si obcas malinko zazurovat aj v pritomnosti deti... vecer (okolo siedmej, ked uz je vonku tma) si na ihrisku otvorime flasu cerveneho a hned je nam teplejsie aj veselsie 😝

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

mne vobec nevadi, ze tu pisete o nejakom divnom nareci 😝 😝 😝 😀 😀

teda alex .... na ihrisku pred detmi pijete?? 😀 😀

ja myslim, ze si to uzijeme, budeme len mlady ludia .... bez deti, takze popijeme trochu viac 😎 😎 😀
sak urcite budu nejake fotecky.....

tento rok bol teda zaujimavy.... ja 30, moj juro 30, mama 50, ocino 55, bratranec 30, 3 sesternice 25 😀 😀
a samozrejme na kazdej oslave sme boli, pretoze my sa velmi dobre bavime spolu 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

alex, emogeon .... preco vlastne nemate fotoalbumy? a nemate aspon BLOG? 😉

emogeon .... vdaka, snad bude dobre v sobotu 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

jo, ja mam blog, aj Petaba, aj Zuky, aj Angua 😀 😀 😀

napriklad teraz mam kopec casu, Samko spinka...... predsa len ho dam obcas poobede spat, lebo cely tyzden by nezvladol.... takze blog robim ked maly spinka a po veceroch 😉 😉
inak teraz kukam VKV na nete 😉

http://zuzitka.blogspot.com/

tam najdes odkaz aj na ostatne blogy 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

emogeon .... nechapem, v prvom prispevky pises, ze uz hodne dlho sa chystas dat sem nejake foto a v druhom prispevku, ze nemas potrebu davat na konika foto...... 😅

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

ahaaaaaaaaaaaa...... uz chnapem 😀 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
17. okt 2008

ale foto by si si mohla dat, lepsie ta spoznam na ihrisku, ked budem revat na Samka, nech nehadze piesok po druhych detoch 😀 😀 😀

a fakt by sme mohli niekedy niekam spolu zbehnut vsetky z BA3 😀 😀 ale vsetky!!!!
ze?

angua27
18. okt 2008

ahojte, ja mám posledné dni trošku nabité. včera som väčšinu dňa strávila v kuchyni. zabezpečenie stravy pre 7 ľudí a ešte dve torty. a dnes znova varím a idem tie torty odviezť objednávateľke. 😀 večer sa hádam konečne ukážem.
inak, za stretko som aj ja. 😎

alex777
18. okt 2008

ja mam fotky na mimibazare, tak uz sa mi dalsi album nechce vyrabat. pre pripadnych zaujemcov, nech sa paci link: http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... 😀
na blog si zatial netrufam, az tak sa s tymi fotkami pohrat neviem. a je to myslim aj slusny zrut casu 😅

petaba
19. okt 2008

alex pekne fotecky 🙂

alex777
22. okt 2008

a toto uz co je??? kde ste vsetky???!!! 😅

zuzitka
22. okt 2008

alex ... ja som tu stale 😉 ale v pondelok som bola este vycerpana z vikendovej oslavy 😝
v utorok mal tatino volno - bol darovat krv - tak sme travili den spolu, boli sme v Avione sa pohrajkat a tak.....
no a dnes je streda...... upratujem cely byt 😝 😝

zuzitka
22. okt 2008

len tie slusne fotky z oslavy 😅 😅 😅

http://zuzitka.blogspot.com/

kyliefox271
23. okt 2008

Ahojte baby, mozem sa k Vam pridat? a rozsirit rady BAIII? 🙂
hladam kamaratov pre mojho maleho, kedze vacsina mojich znamych je zatial slobodnych a bezdetnych, a nove kamosky maminy na spolocne prechadzky,navstevy, pokec... 😉

zuzitka
23. okt 2008

ahoj kyliefox 😉

z ktorej casti presne si? 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kyliefox271
23. okt 2008

emogeon diky 😉
zuzitka,Vajnorska ul.... 🙂 Vy??

zuky
23. okt 2008

...Helou, helou babule, akurát som prišla z tehu cvičenia, fúú už mi dalo zabrať 😅
...to máme ale počko, čo? kossa !!!

zuzitka to ste teda žúrovali, čo? a ja mám dnes narodky a ani si nic nemôžem dať, hmm tak snáď o rok , hi ak nebudem pre zmenu kojiť...no ale nieco poriesime s petabou, sice aj ona koji, ale take detske sampano by neuskodilo, xi

čo máte new alex? malá už rozpráva ako najatá čo?

angua, tak kedy dáme ďalšie stretko, ozaj ako ti dopadlo rande ?

emongeon čakáme na fotky!

Vitaj Kyliefox!!! 😎

kyliefox271
23. okt 2008

vsetko najlepsie zuky!! zelame vela zdravia,stastia a laaasky.. 🙂
mna narodky cakaju o par dni,tiez nealko oslava,ale neva.... 🙂

zuzitka
23. okt 2008

zuky ...... prajem vsetko naj naj naj!!!!! 😀 😀 😀

na tej oslave sme pili tequillu a to mi naozaj nerobilo dobre...... fakt som bola este v pondelok mimo prevadzky 😝
traja sme popili 48 tequill 😝 😝

boli ste na palisadoch v kutiku? 🙂

zuky
23. okt 2008

dakujem babule za gratulejsn
...kylie ty ešte kojíš? to je supiš
.....nooo tequillu som dlllho nemala....no veď počkaj, keď ja budem žúrovať, tak ty budeš tehu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre