Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

jaja25
autor
20. okt 2007

No na striedačku mame sopliky. Potom týzden-dva nič a opat dookola. Ale na štastie nič vážnejšie. Len uz aj mna začína škriabat v krku. Tak dufam ze niečo nechytím...

zuky
20. okt 2007

Ach baby, čo sa dá podniknúť v takom počku, hm...

jaja25....náš malý zasa kašle a nie a nie sa toho zbaviť....

jaja25
autor
20. okt 2007

No naši drobci dnes nechceli vobec poobede spat. Tak sme s nimi išli do Parndorfu. Filip hned zaspal ako sme sa pohli. Tak len my sme si neoddýchli. Deti si aspon trochu pospali. 😅

katka432
20. okt 2007

jaji,no tak to asi pride na kazeho drobca v takomto pocasi,mi sme mali kasel a kychali sme,ale nastastie ziadna teplota ani nic ine..klop klop
zuzi,ved dame stretko a daco vymyslime daky vylet alebo nieco,hm??a ako bolo v trnave???
jaji,a co ste kupili??aky tam bol vyber??bop mi dakedy nakupime,no inokedy je to onicom...a inak s tym spanim je to unas podobne,neita niekedy iez cely den nehaja,ale tak co s nou 😖

jaja25
autor
21. okt 2007

Nic moc. Musime tam ist niekedy sami bez detí. Takto stale niekto z nich mrncal. Dobri boli len ked nieco jedli. Tak sme ich stale niečim tlacili. 😅 Ale bola strasna zima. Skoro mi ruky odpadli ked som tlacila kocik. Moj muzicek si našiel super oblek, len nemali na neho velkost. Inak bol velmi pekny a za super cenu.. 😉

katka432
23. okt 2007

tk to asi je u vsetkych,aj mi ju fort dacim napchavame,no dakedy ani to nepomoze 😖

jaja25
autor
23. okt 2007

Caute. Dnes som prvý krát v nočnej a malí sú s mojim mužíčkom. Zdá sa že to zvláda úplne super. Ked som mu volala, deti už spali a on sa tiež chystal na spanie. No a to este nebolo 9. Asi to len ja som si myslela že som nenahraditelná... 😅

petaba
23. okt 2007

Neboj to este urcite pride...

katka432
23. okt 2007

jaji,no moj mnzel uspavanie zvlada lepsie ako ja... 😀

jaja25
autor
23. okt 2007

Moj manzel má super autoritu u deti. Neviem ako to robi, ale jeho vzdy posluchnu na prvý krát, pričom so mnou vyjednávajú a vymyslajú. Teda niekedy ma to poriadne stve.. 😖

petaba
23. okt 2007

to bude tym ze on je im vzacnejsi tym ze ty si s nimi viac

jaja25
autor
23. okt 2007

To akoze uz navzdy budem na tom horsie ako môj mužíček? Tak to sa tesím 😅

jaja25
autor
27. okt 2007

Halooooooooo. Je tu niekto? Nebola som na internete skoro týzden a vidím, ze ani tu sa toho vela nezmenilo...

netmona
28. okt 2007

ahojte, sú tu niejake baby aj z Vrakune

jaja25
autor
6. nov 2007

Asi nie. Aspon myslim, ze to sme len okolie Račianskeho mýta. Ale kludne sa pridaj netmona, vítame Ťa... 😀

zuky
6. nov 2007

...no Petaba, tak už som prišla na to vrstvenie, mala som to iba zväčšené a toľká dilema 😕

petaba
10. nov 2007

Ahojte maminy vsimli ste si ze sa bude konat predvianocne mikulasske stretnutie, ak nie tak kuk sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Ako sa inak mate? My sa mame fajn nastastie sme zdrave, to asi preto ze moc nechodime von ked stale iba prsi 😢

funny
15. nov 2007

ahojte babenky z ba3, aj my sme povodne, ale uz tu velmi nie sme. ale mam na vas otazku, ziadali ste od frimela prispevok pri narodeni dietata? ak ano, odovzdava sa to len slavnostne, ci sa da aj inokedy tam zbehnut? dik za info, ak mate. pekny usnezeny den prajem 🙂

jaja25
autor
15. nov 2007

Ten prispevok sa dáva automaticky. Aspon nám prišiel papier o tom, ze si máme príst slávnostne pre to. Len musíš mať trvalé bydlisko v Novom meste. Neviem ako to funguje ked si pre to nemôžeš prist. Nášmu Filipovi to dali na vkladnej knižke... 😉

katka432
15. nov 2007

funny dobra otazka bo ja som si neni ista co som ten prispevok mala,kde si ho mam vyziadat??nam jaji ziadny papier nedosiel,
alebo som ho mala,no neviem..ale mi patrime do race asi

funny
16. nov 2007

ahoj katka, ja som on ziadala na miestnom urade. tam ti povedia viac. potrebujes rodny list malej a op. musis mat tp v ba 3. vela stastia. len musim zistit, kde inde sa da prebrat, lebo to slavnostne nestihame.

katka432
16. nov 2007

ja som otom inak ani nevedela,az teraz vdaka tebe som sa dopocula,ze takedaco je
dik za radu 😉

jaja25
autor
21. nov 2007

Anaba a ty ako. Ešte si 2 v jednom? Ako sa vlastne mávaš? Uz si sa dávno neozvala.

katka432
21. nov 2007

tu zdochol pes 😅

jaja25
autor
27. nov 2007

Baby nás doma vykradli a ukradli nám notebook a foták, takze sa dostanem sa na internet len v robote. ☹

katka432
27. nov 2007

juj,tak to je dost blbe..a mate bezpecnostne dvere??

jaja25
autor
28. nov 2007

Nie nemáme. Ani by sme na to neprišli, lebo nebolo nič rozhádzané ani vyhádzané. Skrátka zobrali len to čo prvé našli. Ja som prišla domov a zistila som že dvere sú síce zavreté, ale odomknuté. Ako si odomkli netuším. Je to záhada 😒

katka432
28. nov 2007

no tak to je normalka.a predpokladam,ze mas iba jeden zamok..alebo iba jeden bol zamknuty...mne pred dvoma rokmi vykradli auto,a tiez by som nato neprisla,keby nechybali dake veci..normalne ho dokonca aj naspet zamli.a policajti sa mi este vysmiali do xichtu..

jaja25
autor
29. nov 2007

No s tým autom... Nám tiež pred časom ukradli rádio z auta a tiez sme na to neprišli ako sa dostali do auta. A nebolo to ani vytrhnuté. Všetko pekne poodpájané. Už čakalo len na to aby sme tam zapojili nové rádio.

katka432
30. nov 2007

no dali si zalezat..he vraj na skodovacke a volswagenacke auta staci iba srobovak..a potom ho zvnutra iba pekne zamknu a zdrhnu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre