Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

petaba
14. júl 2007

Halooo je tu niekto?

petaba
17. júl 2007

baby kde ste v takom teple?

petaba
20. júl 2007

halooooooo 😀

zuzanac
29. júl 2007

Ahojte babenky z Ba III.Som tu dnes prvy krat a velmi ma zaujalo ako sa tu navzajom poznate,co je super.Ja byvam na Riazanskej a niekedy mi je uz dost otupno sa len tak samej prechadzat s mojou babulkou,tak by som veeelmi rada spoznala mamicky z tohto okolia.Ak sa mi nejaka mamina ozve,alebo sa bude robit nejake vacsie stretko strasne rada sa pridam.

luuuu
1. aug 2007

Ak ste z Bratislavy a okolia alebo z Trenčína a okolia a máte záujem o profesionalne nafotene fotky svojho mimina napiste mi IP,poslem blizsie info 😎

anaba
13. aug 2007

Cavte maminy (alebo buduce maminy),
tiez sa pripojim k zastupom mamiciek zrejme koncom novembra. Samozrejme, ze mam velku hlavu z toho, ako sa to bude vsetko zvladat a velmi ma nelaka ani domaca samota. Rada by som sa preto zoznamila s podobne odetickovanymi alebo v buducnosti mamickami, ktore byvaju niekde v okoli (t.j. Raca, Vajnory, najlepsie vsak priamo Rybnicna ulica). My sme tu totiz akosi odrezani od sveta, takze spolocne prechadzky a kocikovacky by boli urcite spestrenim. Cavte.

petaba
13. aug 2007

Ahoj anaba ak by sa ti obcas chcelo, tak my sme dve, ale na Racianskom myte.

anaba
13. aug 2007

Ahojky Petaba,
tento tyzden mam trochu nabity navstevami, cvicenim a potom mam nejaku dovolenku mimo BA, ale buduci tyzden by som sa rada stretla na pokece, ak by vam to vyhovovalo.

jaja25
autor
19. aug 2007

Caute maminky aj buduce maminky. Viete ako vám závidím ze ste doma? Ja som musela už v juli nastúpit do roboty a tak sú teraz moji drobci v jasliach. 😖 😖 No snad to nejako zvladneme aj tak. Uzivajte si ak mozete byt doma.. 🙂

katka432
26. aug 2007

Ahoj jaja25,ja ti zasa zavidim,ze si v paci.....trochu medzi ludmi.Mne je uz taaak dlho byt doma...

katka432
26. aug 2007

Anaba,ahoj,mi sme z Race...teda sme sa sem len nedávno pristahovali,tiez mam je smutno samim,tak ak by sa ti dakedy chcelo,mozes ist na kocikovanie snami.

anaba
27. aug 2007

Ahoj Katka,
to je super, ze sa kocikuje aj priamo v Raci. Ja este sama nemam velmi co kocikovat, iba svoje brusko, ale rada si aspon dopredu nieco nacvicim, pokukam, ze ako to vsetko funguje a tak.
Urcite sa rada stretnem.
Blizsie v IP.
Caves

katka432
27. aug 2007

ahoj ani,tak sa tesim

jaja25
autor
30. aug 2007

Katka. Ta praca je dobra a clovek sa na nu tesi, ale po mesiaci by som opat zostala doma. Asi tak na striedacku. Mesiac doma a mesiac v praci. To by mi asi vyhovovalo... 😅

katka432
30. aug 2007

Jaja,to mas asi pravdu.Ja tiez uvazujem,ze zacnem pracovat,ale odradza ma to,ze mi bude smutno za malou a bojim sa ju nehat dakomu cudziemu.Ty si uz asi dala matuska do jasliciek,vsak??

jaja25
autor
31. aug 2007

Matusko ide od pondelka uz do skolky a Filipko je v sukromnych jasličkách, kde maju do 10 detí.

jaja25
autor
31. aug 2007

Inak Kati, mas peknu fotku. To si si dala teraz niekedy... Alebo zeby som uz zacínala strácat zrak ze som si ju predtým nevsimla??? 😨 😎 😎

katka432
31. aug 2007

dakujem,to som si dala vcera vecer.je z doby ked som bola tehotna 😀
Prepac,asi som tie mena trosku poplietla ☹

petaba
2. sep 2007

Baby mali by sme dat niake stretko niekedy 😎

katka432
2. sep 2007

ahoj Peta,ja som za 😀

petaba
2. sep 2007

To je super tak sme dve

katka432
2. sep 2007

he tak snad budu aj dalsie. 😉

jaja25
autor
3. sep 2007

No ja sa pridávam. Len ako to poriešime s našimi malými. Vaše aspon obsedia v kočíku. Ale ked ja vypustim mojich, tak kazdy sa rozbehne inou stranou 😅

jaja25
autor
3. sep 2007

Ozaj, Peta, to stretko co ste organizovali v júli bolo? Ako dopadlo? Kolko vas prislo???? Ale som zvedava, co???????? 😀

anaba
4. sep 2007

Ja by som sa ako mama cakatelka tiez pripojila ku stretku.
Ak by si Jaja mala nejaky problem s detmi, mozem svojimi volnymi dvoma rukami vypomoct.
Neviem, ci ja mozem navrhnut termin, ale co tak v pondelok 10.9. okolo 17:00 - 17:30? Je to pre mamicky s detmi neskoro? Ja to totiz z roboty o moc skor nestiham. Miesto by som mozno navrhovala niekde uprostred napriklad na Peknej ceste v nejakej kaviarni. Co vy na to?

emogeon
4. sep 2007

ahojte baby, ja sa k vam tiez rada pridam niekedy na stretko, ja som z vajnor a mam 5 mesacnu bambulku....

katka432
4. sep 2007

jaja,to asi atazko,he,neita neobsedi nikde,ani na rukach nevydrzi,je to take male sidlo,he
babule,ja neviem z ktorej casti ba ste,ja z race,ale ak by bolo pekne navrhujem sad janka krala...jaja,tam sa tie tvoje deti aspon vybehaju,hm??

katka432
4. sep 2007

aha teraz citam,je anka navrhla peknu cestu,vsak ved ja sa prisposobim,ale s tym casom mi to moc nevyhovuje bo neita je uz okolo 17-18 dost umrncana

katka432
4. sep 2007

ahoj emogeon,kludne sa pridaj

petaba
4. sep 2007

no baby ja az neverim kolko nas je?! Kde ste boli doteraz! Ja som uz myslela, ze som v BA 3 sama.
Stretko sme nakoniec zrusili lebo bolo 37 stupnov a nase babulky by vonku nevydrzali.
No stretavame sa tri co sme tam mali byt, ale len jedna je odtialto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre