Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

lillian
9. jan 2009

Tak baby ja neviem, co ma ten moj lekar strasi. Pribrala som doteraz 10 kg a on mi vravi, aby som si davala pozor na to co jem, aby som sa neprejedala, lebo si mam ustrazit, ze by som mala pribrat max. 12kg. 😠 nech si vravi co chce, priberiem, kolko priberiem. A just!!!

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. jan 2009

emogeon vsak ale keby aspon ta clapkanica nebola na chodnikoch... dlhe prechadzky to ja mozem 😉

zuzitka
9. jan 2009

lillian ... moja lekarka zacala byt hystericka, ked mi do tehu knizky pisala v 27tt + 11kg ...... v 32tt + 15kg ..... v 38tt + 19kg 🙂 dokonca som priberala este 40tt 😅
uz ma posielala na rizikove lezat do nemocnice, lebo som bola ako prasiatko vyzrana 😀

zuzitka
9. jan 2009

emogeon ... sak na zastavku SAV prides peso 🙂 a tam uz len na autobus do auparku .... ci radsej nie?

mohli by sme teda v stvrtok

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. jan 2009

emogeon ... ale da sa peso az do auparku 😀 😀 😀 ale to uz by bolo moc 😝

tak teda ako to urobime?? 😨

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. jan 2009

emogeon vsak mozme ist aj peso do auparku... ja chodievam pravidelne... je to pekna prechadzka 🙂

a bez kocika ani na krok... nati to hned vie vyuzit na nosenie na rukach 😀

petaba
9. jan 2009

je to asi pol az trictvrte hodka z racka 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
9. jan 2009

no idem popri tescu cez stary most a sad janka krala... je to super prechadzka... paulinka ti spi aj v kociku? ...kedze musime vyrazit skor?

zuzitka
9. jan 2009

no vidite, jak ste si to pekne vymysleli 😀 😀 😀

ja sa ale k vam nepridam peso, lebo samko by asi zaspal v tom kutiku od unavy 😝 😝

ale na ten bus 50 by som mohla ist s vami 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. jan 2009

jasne, pridajte sa na stretko aj nove mamicky 🙂 /myslim nove mamicky v tejto teme 😀 /

tiez idem von, do potravin....

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
9. jan 2009

emogeon ... a zohnala si, co si potrebovala? 🙂
ozaj, co znamena tvoja prezyvka? ... ak to neni tajne 😅 😅 🤐

mne furt blbne net .... dnes mi vypadol na 2 hodiny, potom naskocil, potom zase na 10 minut..... sibe mu 😠

angua27
9. jan 2009

zuzitka, Maťko sa v aute prespí, len to je málo spánku. spáva na obed cca. 2,5-3 hoďky. a keby aj spal cestou tam aj späť, tak to je dokopy hoďka. a potom je večer strašne mrzutý. 😒 ale tak nabudúce možno dobehneme. 😉 no a možno nakoniec bude spať menej, tak to by sme dobehli. raz za mesiac totižto pospí iba tak hoďku a pol na obed a to by sme stihli. tak potom hoďte, kde budete presne, aby sme vás v prípade výjazdu našli. 😀

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anaba
10. jan 2009

Ahojte baby.
My sa asi na stretnuti nezucastnime, lebo mala ma uz niekolko dni zaludocne problemy a mame este nejake hnacky.
My sme chodili s malou do Bfitu od 6. mesiacov do 9. mesiacov aj na cvicenie Pilates pre mamicky a dedicky sa spolu hraju. Prva hodina bola dost narocna, kedze sa este neplazila a nevedela sa zabavit. Postupne sa to zlepsovalo, az sa dala precvicit pekne cela hodina a deticky sa spolu pekne zhrali. Obcas sa samozrejme potahovali o hracky a niekedy bolo treba nejake babo prebalit, nakojit a tak, ale bolo to prijemne cvicenie. Teraz od januara by mali opat cvicit. Myslim, ze je to celkom dobre cvicenie na znovuziskanie stihlej linie.
Ja tam teraz chodim na tehotenske cvicenie a s malou chodime na cvicenie Babyfit (to je cvicenie deticiek, ale tam je velky zaujem a tazke je tam sa dostat, ale inak super, odporucam).
Nazdarte.

zuzitka
11. jan 2009

no ako po vikende?

samko sa prvykrat v zivote boboval 😀

zuzitka
12. jan 2009

vy, kotre mate plastove okna, ste spokojne? aka firma vam to robila?

lebo je tu tema o plastovych oknach a teda su tam same negativne veci...... chceme menit na jar a nerada by som isla z kaluze do blata 😝

petaba
12. jan 2009

my mame plastove a robil to slovaktul a sme spokojny... urcite lepsie ako drevene 😉

som tak rozmyslala ze by sme mohli chodit napr. na aerobik podvecer niektory den, co vy na to? som na sla ze na kramaroch je posilka

zuzitka
12. jan 2009

ano je tu posilka, ale nechodim tam 😝
a ked sme sa prechadzali v lete, tak som videla cez okno, ze tam nejake baby hopsaju na hudbu 😀 😀

peti, nerosia sa vam, nefuka cez ne?

petaba
12. jan 2009

nefuka ale rosia sa... ale to znamena ze vnutri je teplejsie ako vonku a ze neprepustaju vzduch

ja by som bola za dance move alebo za dancestep

zuzitka
12. jan 2009

peti ... no ja neviem s tym cvicenim .... nemam kam dat samka, juro chodi z prace neskoro... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre