Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

dudri
26. jan 2009

to ista firma je aj pri Slimaku...

angua27
26. jan 2009

ahoj dudri,

skús pri Nivách Orbána, mávajú teľacie aj divinu. aspoň tak mi hovoril bývalý švagor. 😉

zuzitka
26. jan 2009

ahojte 🙂 🙂

velmi pekne dakujeme za gratulacie 😎 😎
obidve oslavy boli super .... najvacsiu radost mal samko z darcekov a z fukania sviecok 😀 a hlavne z torty!!!!!!!

http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/mm-3-roky_2...

oslava doma:
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/mm-3-roky.html

petaba
26. jan 2009

emogeon zajtra sa stretavame zasa 9:45? zuzitka pojdes do cukrosky? 😎

petaba
26. jan 2009

zuzi samko musel vo svojom zivle ked sa vsetci venovali iba jemu a este aj darceky podostaval.... fotecky sa vydarili na jednotku 😉

dudri
26. jan 2009

angua27. nepoznam Orban? tuším oproti autobus.zastavky? inak dakujem

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
26. jan 2009

ma tu zdrzujete a mne hori palacinka na sporaku 😀 😀

ta torta ... mama ju dala robit tete cukrarke v nedalekej dedinke a stala len 1200sk /pamatate tie torticky v cukrarni na kramaroch? tam stali 1500sk a vyzerali velmi male/
tato torta bola velka cez cely somlik.... sak vidite na tej fotke, kde sa samko okolo nej vala po zemi 😀 😀

do cukrosky asi nepojdem zajtra 🤐

petaba
26. jan 2009

a preco nepojdes?

zuky
26. jan 2009

..fíha veru krásna torta, obrovitááá 😝

zuzitka
26. jan 2009

neviem ako budem stihat, lebo som sa dozvedela, ze uz davaju prihlasky do skolky Na Revine ... pritom ked som tam volala, tak mi povedali, ze az v MARCI!!!! a Jurov kolega vravel, ze oni si uz dali prihlasku....

tak to chcem zajtra vybavit ... pre prihlasku, k lekarke a odniest prihlasku do skolky 🙂
aby sme to neprepasli 🤐

petaba
26. jan 2009

aha tak to je dolezite 🙂

qweedy
26. jan 2009

caute holky 🙂 tak uz sme doma......bolo super, sme cely nazhaveni na dalsiu lyzovacku 🙂 matejovi sa veeeeeeelmi pacilo....
tento tyzden neviem ako budeme stihat stretko, skor nie ako ano, lebo sa mi to nakopilo v robote a este musim do skoly robit nejaku trapnu financnu analyzu a v sobotu ma svokra narodky, ideme na rodinny zur 😀 , takze este idem pozhanat nejake darceky a taaaaak.....

zuzi: to s tou skolkou neviem ci nie je protizakonne, lebo skolka musi vyhlasit oficialny termin odkedy sa podavaju prihlasky a ten samozrejme dodrzat...ale drzim palce a bez tam co najskor.....a spytaj sa aj, ze kolkata si na zozname potom....

zuzitka
26. jan 2009

ved prave!! mne do telefonu povedia, ze az v marci a takto sa dozviem, ze uz sa prihlasky nosia potvrdene 😠
nechapem to 😨

no tak ste si uzili qweedy 😉 matej aj lyzoval?

qweedy
27. jan 2009

no jasne, ze lyzoval 🙂 ale len tak, ze som ho viezla medzi nohami a hore na pome ho zas viezol manzel, lebo mne uz odchadzali krize.....ked sme sli dole, tak cely cas krical: rychlejsie maminka rychlejsie 🙂
ale este chvilu potrva, kym bude moct ist dolu kopcom sam, lebo nechape este ako ma prenasat vahu, aby ho tocilo....ale to spravi trening 😉

ako si dopadla v skolke ?

zuzitka
27. jan 2009

zbytocna panika 😨

som dofucala do skolky a tam nikto o nijakych prihlaskach nevedel, ziadne este totiz nemaju!!! tak hovorim, ze znama si vraj podala prihlasku a oni, ze o nicom nevedia 😕 ... ta znama si asi stiahla nejaku prihlasku z netu....
ucitelka ma ubezpecila, ze budu az od 1.3.2009, a ze to urcite uvidim, lebo lepia oznamy o zapise po okoli 🙂
este mi povedala, ze samka by mali prijat, kedze uz ma 3 roky, ale ajtak tam pojdem hned 2 marca pre istotu 🙂

no a samko si asi chudatko myslel, ze uz konecne ide do skolky, ked sme odchadzali, tak spustil plac, ze on chce byt s detmi..... 😨 tak som rychlo musela zachranit situaciu, tak sme hned odtial isli na palisady do klubu, nastastie tam bolo asi 5 deti, tak sa s nimi vyblaznil 😀 😀

a co vy tanecnicky? ... petaba, emogeon 😀 😀

qweedy
27. jan 2009

baby tak som prave dokoncila tu financnu analyzu do skoly a som HOTOVSON 🙂 rovno palim do postele, lebo sa mi asi zavaril aj mozog.....

petaba
27. jan 2009

Ahojte no my sme dnes boli na tom cviceni, a boli sme prekvapene ze sa dnes aj deticky zapajali... dnes sa mi to aj viac pacilo... asi preto ze som necakala nic extra a bola som uz zmierena s precvicovatelkou babickou 😀 Uz som sa aj rozhodla si zaplatit pernamentku...nastastie je to len 5 vstupov a treba si ich vymynut do juna, tak to urcite stihneme

potom sme sa boli este chvilku pohrat v cukroske a potom sme uz isli...

No co baby kedy ten aupark... ja a emogeon sme sa bavili, ze to je asi uz realne az na buduci tyzden 🙂

petaba
28. jan 2009

kde ste kto v takomto pocasi.... 😖

zuzitka
28. jan 2009

ja som tuuuu 😉

od nedele som nejaka nachcipana, v hrdle ma skrabalo ☹ uz sa to zlepsovalo a dnes rano mi je zase blbje, ani na kruzku sme neboli 😖 teplotu nemam, ani som nemala, ale som taka..... ani obraz, ani zvuk 🙄

tak varim polievku slepaciu, dam prat... cakam sestru, ma sa tu zastavit...

takze to stretko asi fakt az buduci tyzden, hm?

petaba
28. jan 2009

tak sa doma liec nech to cim skor mas za sebou

no ani ja ani emogeon uz tento tyzden nemozme 😒

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. jan 2009

akoze cibulu surovu jest? 😝 😝 😝

emogeon ... uz ta mam v priateloch na azete .... ja som zuzot 😉

a ja chcem vidiet fotecky z taneckov 😀 😀 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzitka
28. jan 2009

ale zjem aj surovu cibulu, ale v malom mnozstve 😅

ste sa fotili vcera v cukroske? a minule sme sa nefotili? 😕

petaba
28. jan 2009

Ahojte babule.... fotky som vam uz poslala 😉

Emogeon v lamaci bolo super boli sme styri baby a styri deturence... sme dosli domov az o 19.

zuzitka
28. jan 2009

mam 🙂 dakujem 🙂

mozem pouzit na moj blog? 😉

kde si bola v lamaci?

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petaba
28. jan 2009

baby nie je zac....
zuzi samozrejme ze mozes pouzit

no decka tancovali, hrali sa a jedli... co viac si mozu priat 😀

mali sme ist dnes na sikovne rucicky pre deti od 18 mesiacov ale tak hnustne fuka a prsi, ze som sa na to... a aj mal zaspala az o 14 a este stale spi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre