Je tu niekto narodený v roku 1973?

babacik
10. júl 2009

su tu bambulky co su narodene v tomto roku

diddi
16. aug 2009

ja mam 20...16-tu sezonu 😉

hasleerka
16. aug 2009

didi tak si lepšia ako ja 😀

babacik
autor
16. aug 2009

saska:nepocitaj to radsej,ja sa citim ako 20,ale vidim ze aj synator ma 17 tak mi to akosi nevychadza, 😠 😠

malena
16. aug 2009

kuk som 1.10.1973 pekný dátum nie? teda až na to výsledné číslo, brala by som tak 25 😵

luise
16. aug 2009

ja som 74 a tiež sa mi zdá neskutočné, že to akosi príliš rýchlo letí... 😝 A tiež si myslím, že sú to moje najkrajšie roky, čo by som si pred 18 rokmi určite nebola ani pomyslela. 🙂 😉

sestri
16. aug 2009

ahojte, ja som a nikdy som sa necítila lepšie

doseti
16. aug 2009

babacik este si nenasla toho koho hladas?

pipka
16. aug 2009

aj ja som 73ka...a v com mi to pomoze? 😕 nejaky darcek pre nas chystate? 😀 😀 😀

babacik
autor
17. aug 2009

doseti:nie este som ju nenasla ☹ ☹

halienka
17. aug 2009

ja som september 73 🙂 a vravím si že som stále 25+ ako to zvyknú písať v kozmetických katalógoch 😀 😀

takyna
17. aug 2009

Aj ja som 73, oko pozerám mám tu aj najstaršie dieťa 🙂 😉 , Pipka pozdravujem, ani som nevedela ,ze sme v jednom roku 😵

antdem
17. aug 2009

Ahojte babenky. Ja som narodená 25.31973, až ma desí, ako rýchlo ten čas beží. Vravia mi však, že vyzerám na 25. Kamarátky majú už deti odrastené a ja som omladla narodením mojej bambuľky. 🙂.

adetka
17. aug 2009

ja som marec 74... rok rubikovej kocky (vtedy ju vraj vynasli), televiznej veze v Ba (postavili), Vinei, Celusti jednotky, na skle malovane 😀...
s hovorenim o svojom veku zatial problemy nemam... tazsie to bude asi po 37-ke (to uz znie takmer ako 40 ☹)... vydavala som sa v 30-tich... svoj vek si vsak uvedomujem len ked stretnem svojho o desat rokov mladsieho bratranca... neviem preco, ale stale v n om chcem vidiet male dieta 😀...

jalao
17. aug 2009

adet, ja som tiez marec, ale 71 😒 , ty s rybicka, alebo uz baranica? 🙂 🙂 ja sa citim mlada a mlada...ked si pomyslim, ze za 2 rocky mam slavit 40, nejde mi to skratka do hlavy!! niekedy az, ako pise antdem = az ma to desi...

diddi
17. aug 2009

bobacik...a koho vlastne hladas, mozes napisat???....ty len vies, ze dotycna sa narodila v 73?

alionuska
17. aug 2009

No ja som o rok neskor...cize 1974. 🙂 😀

babacik
autor
17. aug 2009

takyna:aj ja mam 17 rocneho chalana
diddi:hladam svoje spoluziacky a teraz maju inaksie priezviska,tak to skusam takou formou 😅 😅

adetka
17. aug 2009

babacik... a skusala si cez spoluziaci.sk a facebook?... ja som na facebooku nasla svoju strednu skolu...

jalao... ja uz baran... ale taky makky 😀... tri ascendenty mam v rybach... 🙂

miroslava72
17. aug 2009

Dievcence,ja sa tiez necitim na tie roky,ze 37 a odkedy mam malu,tak tym duplom nie. 😀

jalao
17. aug 2009

adet, presne ma to napadlo, ze jej poradim tuto stranku spoluziaci.sk 🙂 🙂 Mirka, ja sa tiez odmietam ztotoznit s mojim rodnym cislom! 😉 Male deti nas totalne omladili!!

bebicek11
17. aug 2009

caute aj ja som 1973 a minuly rok sa mi narodilo babetko -chlapcek a vsetci sme s neho namäkko

babacik
autor
17. aug 2009

bebicek:a aky si mala porod,tak to ti verim ze su vsetci nameko 😉 😉

dakujem za radu skusim to 😨 😨

hasleerka
17. aug 2009

halienka, kukám že sme jeden mesiac a ešte k tomu z jedného mesta, či sme sa my dokonca aj v porodnici nestretli 😀 😀 😀

monkri
17. aug 2009

ved 30 to je pekný vek ja mám 37 a teraz som si začala užívať život 😀 😀 😀 🙂

adetka
18. aug 2009

ja sa tesim na 40-ku 😉 ...budem posobit serioznejsim dojmom uz len kvoli veku 😀 .... (budu po nas saliet 20-rocni zajacikovia, teda ked sa mi podari schudnut)... 40-ka je kraaasne cislo... uz to nie je sebavedoma, drza 30-ka... ani stara 60-ka 😵... ale pokojnejsia, vyrovnanejsia, skusenejsia, ale stale mlada 😀
a najromantickejsi vek... aspon pre mna bol 24 az 28... 😵

babacik
autor
18. aug 2009

adetka:ked je to tak,ze budu saliet20rocni,tak zacnum chudnut aj ja 😀 😀

gagusinka
18. aug 2009

tak ja sa pridávam , tiež som júl 73 a myslim, že tiež som si len teraz začala užívať, deti mam uz velke a páči sa mi to čoraz viac 😝

anaret
18. aug 2009

aj ja som 73- jún, takže ako vidím, je nás tu viac, čo si užívajú pubertálne problémy starších detí a zároveň radosti predškolského veku...

babacik
autor
18. aug 2009

uz sa tesim ked zacne skola,lebo uz vystrajaju,a nevedia kedy maju prestat 😉 😉

monkri
18. aug 2009

adetka máš pravdu budú šalieť ani chudnuť moc nemusíš 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre