Je tu niekto narodený v roku 1973?

babacik
10. júl 2009

su tu bambulky co su narodene v tomto roku

hasleerka
30. aug 2009

moja chodí do súboru ale moderného, ju dáko folklor nenadchol

babacik
autor
30. aug 2009

aj moja skoncila v ludovom,a chce ist do moderneho,ale ma dost vela ucenia tak neviem ako to spravi 😉 😉

hasleerka
30. aug 2009

a Lenku to ešte baví tancovať, a pubertu ako prechádza?

babacik
autor
30. aug 2009

tak teraz este chce tancovat 😉 😉 a mam kamosa 18rocneho,tak si mysli ze je uz dospela a ze vie vsetko najlepsie 😅 😅 tak ju necham vtom ved vsetky sme cez to presli 😀 😀

miroslava72
31. aug 2009

si myslim,ze deti,ktore sa venuju nejakym aktivitam,lahsie prejdu pubertou...teda aspon u nas to tak funguje 😵

hasleerka
1. sep 2009

jáj veru, ja ked si spomeniem na moju pubertu, som bola tá najmúdrejšia na svete, chudák moja mamina, ako to prežila so mnou ... mňa to čaká dvojmo, no snád to zvládnem

marianka79
1. sep 2009

a niekto má pubertu celý život 😀

hasleerka
2. sep 2009

jéj marianka a kdeže si ty zablúdila???

hasleerka
4. sep 2009

a čo kočky, tu už nikto nepríde?

gagusinka
5. sep 2009

no trošku predýchávam tie pubertálne stavy doma, jedno zuri pretože sa má vratit z disky uz o 2 ráno!!!!!! pretože je to akosi málo a druhé zuri lebo je sobota atreba priložit ruky k dielu. No a tretie behá od jedného k druhému a všetko komentuje. Pomoc dievčata , lebo zošaliem

hasleerka
5. sep 2009

no gagusinka máš doma veselo ...

danca.b
5. sep 2009

jej cafte
prave som objavila tuto temu a pripajam sa k vam 🙂 🙂 som tiez rocnik 1973 a znamenie panna.... volakedy aj panna na druhu 😀 😀
stale sa citim na takych 25 a je mi dobre 🙂 😉 😅 😕

hasleerka
5. sep 2009

danca ahoj, ešte napíš že si 22heho a budeme aj spolu oslavovať

hasleerka
15. sep 2009

a čože, žienky kde ste odtialto zmizli?

janula34
17. sep 2009

ja som tiez 73 - priamo na MDZ 😀 😀 😀

hasleerka
18. sep 2009

ahoj janula, tak sa nám táto debata hádam zase rozbehne

ka4
19. sep 2009

ahoj!babacik ja som až dnes zbadala túto tému .aj ja som ročník 1973./4.11/neprečítala som si ju celú tak neviem o čom je ale prídám sa

hasleerka
20. sep 2009

ka4 no ahoj ... tak sa tu hádam viaceré nazbierame ... čo ja viem, tak babačik hladala takto tuším niaku spolužiačku, ale pokecať tu môžeme viaceré

samkoaemmka
29. sep 2009

Ahoj aj ja som 1973 a vobec mi to tak nepride asi preto ze sme sa tak rozrastli 🙂

hasleerka
30. sep 2009

ahojte ja, že táto téma pomaly zanikne, ale super že sem stále niekto nakukne ... babacik založil a viac sa nám neozýva,ktovie čo je s ňou

babacik
autor
5. okt 2009

ahojte zenicky prepacte ze som sa neozyvala ale mala som mensie problemy a az teraz som si ich dala do poriadku 😉 😉

babacik
autor
11. okt 2009

haslerka:tak a teraz tu nechodis ti 😉 😉 tak co mas noveho a ako ju u vas tu prsi od vecera,to je nedela,a nechce sa mi vobec varit 😀 😀

hasleerka
11. okt 2009

babacik som tu, aj som čítala že už máš po problémoch, to je super ... len som nechcela vyzvedať, že čo a ako, som čakala že sama napíšeš ako s tým bývaním???

a do škôlky chodíte???

babacik
autor
12. okt 2009

ahoj hasleerka:ale kde byvanie este stale nemame,ale pritlacila som na starostu a ked mi neda vyjadrenie do konca mesiaca tak pojdeme do podnajmu do Bardejova
a co sa tyka sarky tak je doma vracia mi kazdy 4 den,este si ju necham ten tyzden doma a uvidim ci to neprestane 😉 😉
ale chlop ma zlosti,asi je v prechode 😀 😀 😀

babacik
autor
12. okt 2009

a zabudla som sa ta opytat ako sa mate vy,ste zdravucke? 😉 😉

hasleerka
12. okt 2009

moja my sme našťastie zdravý ... ale vy máte zase vracanie ... a čo dokyna na to hovorí??? .... a nebudeš mať ten podnájom v meste lepší ako to bývanie bez vody, tuším tak niak si to písala???

lilu18
12. okt 2009

a vy dve ste sa nam kde zatulali???? 😕 😉

babacik
autor
12. okt 2009

ahoj lilu:mali sme svoje dni 😀 😀 aspon ja ano

hasleerka:ale tu mame ten pozemok,kde chceme stavat dom a budeme musiet tu dochadzat a auto nemam,je to na porazenie 😠 😠

hasleerka
12. okt 2009

jáj tak to verím ... pri stavbe určite treba byť každý deň ... obdivujem že sa idete na to dať

babacik
autor
12. okt 2009

inaksie sa neda,ale stale este uvazujeme,tak neviem co stoho vijde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre