Je tu niekto narodený v roku 1973?

babacik
10. júl 2009

su tu bambulky co su narodene v tomto roku

hasleerka
18. aug 2009

baby ja už som začala chudnúť, tak môžu začať šalieť 😀 😀 😀

gagusinka
19. aug 2009

dievcata tak ja to mám pestré jedna z puberty je už von, druhá do nej vbehla a tretia je predškoláčka pomoc!!!!!!! A chudnem,z behania po obchodoch pretoze akože si nemajú čo obliecť len skrine praskajú vo švíkoch. Najnovšie ma tá malá problém lebo chce presne to , čo najstaršia

monkri
19. aug 2009

gagusinka tak sa nabeháš ani diétu nepotrebuješ čím viacej vecí nakúpiš tým viacej chcú 😀 😀 😀 😀

našťastie ja chudnúť nemusím môjmu manželovi aj ked je o 7 rokov mladší ako ja sa páčim taká aká som 😀 😀 😀
ale aj tak som sa aj ja rozhodla troška chudnúť kvôli sebe 😀 😀 😀 😀

adetka
19. aug 2009

aj ja sa manzelovi pacim aj s nadvahou... 😀 ... ale spocitala som si, ze ked budem priberat pat kil rocne... tak ako posledne dva a pol roka... budem mat v 40-ke rovnu stovku 😅 ...
to je jedna z mala nepeknych veci po 30-ke... ze sa tie kila akosi lahsie lepia a tazsie zhadzuju 😔

monkri
19. aug 2009

ved ano kilá hore idú ľahko ale dole idú ťažko 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
19. aug 2009

monkri, ja mám tiež mladšieho o 6 rokov, zatiaľ sa mu tiež páčim aj s kilámi navyše ... ale presne tak, trochu chudnem kvôli sebe

babacik
autor
19. aug 2009

zeny aj ja mam mladsieho o 5rokov a tiez mi hovori ze vyzeram ako 20,ale mne sa to moje brucho nepaci,a zacinam behat a cvicit kazdy den l 😀 😀 len nikdy mi to nevijde ☹ ☹

hasleerka
19. aug 2009

babacik, ja sa doma sama neprinútim cvičiť ... už čakám aby začal na škole aerobic, tam aspon chodím

babacik
autor
19. aug 2009

haslerka:ja zase mam doma stroje 4kusy su na vsetko co sa cvicit da ale nemame ich kam postavit 😠 😠 ale kazde leto si hovorime ze si postavime stan a tam to dame,ale kedy to bude tak to neviem 😢 😢

hasleerka
19. aug 2009

babacik a bývaš na byte či v dome ked chceš stan stavať

monkri
19. aug 2009

ja si vždy poviem že už sa chudnutiu budem venovať vážne ale nijako ten deň ubehne som uťahaná ale vôbec som nič neurobila pre svoju diétu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fifik
20. aug 2009

Aj ja som 1973 😉

adetka
20. aug 2009

moj je mladsi iba o 20 mesiacov...a to som pred nim mala aj o 25 rokov starsieho 😀 ...
my sme si s muzikom vcera objednali orbitrek (ecliptical)... ked dojde, budeme na nom cvicit... obidvaja... tak sa snad navzajom potiahneme 😀

luise
20. aug 2009

babi, ja som sa pred rokom zasekla a začala som cvičiť každý deň v spálni na koberci. Najprv strašný hnus 😝 ,ale sa mi podarilo zo 107 cm pása schudnúť na 83cm a z bokov zo 117 na 102. 😀 Je to ešte dosť,ale sa vytešujem! 😉

hasleerka
20. aug 2009

no luise to si dobrá ... ja sa vôbec nemôžem donútiť cvičiť ... ale chodim tu teraz do temy chudnúť a už sa mi podarilo dať dole 3kg ... ale žiadne cvičenie, len som prestala žrať a trochu jem s mierou a hlavne som vyradila horalky ... ja som bola schopná zjesť aj 2-3 za deň

adetka aký orbitrek ste kúpili, ja by som tiež chcela, len tomu nerozumiem, neposlala by si niaky obrázok a údaje

ingra73
20. aug 2009

luise: no klobuk dole.... gratulujem k tak uzasnemu vykonu ...mne sa to nejako nedari, uz mesiac sa obmadzujem v jedeni, pohybu mam vela, ale cvicit? to sa neviem prinutit..vecer som tak unavena ze sa mi nechce cvicit ☹ a to som si dala predsavzatie, ze do buduceho leta zhodim 20kg ☹ o chvilu mam 36. presne 1.9. takze vyzera to tak, ze 37. rok mojho zivota bude o odriekani a premahani samej seba...teda ked to prezijem 😀 😀 😀

hasleerka
20. aug 2009

ingra ja som myslela že už tento rok aspoň 10kg zhodím a nič ... ale ja sa teším na šk.rok, bo začnem aspoň na ten aerobic chodiť ... pridaj sa k nám v chudnutí, možno to spoločne pôjde lepšie

babacik
autor
21. aug 2009

hasleerka:mame domcek,a dnes mame narodky tak mozem chudnut ☹ ☹

jalao
21. aug 2009

baby a kedze sa tu prebera aj to obmedzenie v stravovani (ja sa tiez uz vecer neprinutim cvicit, padam dole nosom), mate niektora skusenost s delenou stravou?

hasleerka
21. aug 2009

babacik - Sárke želáme všetko najlepšie, veľa lásky, zdravíčka a všetko čo si želá

jalao, delenú ked budeš držať tak schudneš, ale to aby si ju držala už stále, bo ked nabehneš zas na normálnu stravu, tak vraj zase priberieš ... ale osobne skúsenosti nemám

jalao
21. aug 2009

musim si to niekde nastudovat, co vlastne mozeme a co nie a kedy...skusim to mozno. Lenze ja nie som velmi na ovocie a su tam vraj aj ovocne dni, to by ma vobec nebavilo,zelenina moze byt donekonecna. 🙂

hasleerka
21. aug 2009

jalao myslím že v delenej nie je povinny ovocný deň ... tam išlo tuším o to rozdeliť stravu, napr. mäso so zeleninou a nie s ryžou alebo chlebom .... tuším ked bolo mäso vtedy sa nemohlo ovocie ... a ked si mala ovocie,nemohla si zeleninu ... určite v niektorej téme o chudnutí ti baby poradia

gagusinka
21. aug 2009

dievcata ja som pred 2 rokmi drzala 90- dnovku , schudla som 17 kg, ale znova to ide hore pomoc a na cvicenie som lenivá

monkri
21. aug 2009

no moja mama raz skúšala tú delenú stravu ale ked skončila kilá sa jej vrátili ja som vyskúšala ale po svojom delila som zemiaky na jeden tanier a mäso na druhý xixixi 😀 😀 😀 😀 😀
no osobne sa dietam moc neviem donútiť a ani k cvičeniu 😀 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

monkri 😀 😀 😀 ja som zas delila, že zeleninu v kuchyni a mäso v obývačke

babacik
autor
21. aug 2009

hasleerka:sarka vam dakuje za prianie a ppridala som vam tam fotky 🙂 🙂 🙂

monkri
21. aug 2009

hasleerka no aj to je delená strava nie 😀 😀 😀 😀 😀

babacik
autor
21. aug 2009

aj ja som delila,ale teraz to miesam v zaludku 😀 😀

monkri
21. aug 2009

no tam sa toho veľa pomiešá nie 😀 😀 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

babacik - krásna Sárka - krásna torta ... tá bola hádam aj dobrá, neostal by ešte kúsok???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre