Je tu niekto narodený v roku 1973?

babacik
10. júl 2009

su tu bambulky co su narodene v tomto roku

hasleerka
24. aug 2009

babacik ako sa má Sárka, už je lepšie?

babacik
autor
25. aug 2009

haslerka.tak uz nezvracia,ale nechce mi nic papat,lebo sa boji a tak vidno ze mi pomaly chudne ☹ ☹

hasleerka
25. aug 2009

no hádam sa to upraví , snád aspoň niaky chlebík alebo zemiačik spapá .. a hlavne aby pila

babacik
autor
25. aug 2009

hasleerka:uz i zacala papkat ako tak,asi zacina byt hladna 😉 😉 taka dieta by pomohla aj mne,a velmi 😀 😀

monkri
28. aug 2009

Ahojte je tu niekto ? 🙂 🙂 🙂

hasleerka
28. aug 2009

monkri ja som tu každý deň ...

hasleerka
28. aug 2009

babacik to je dobre že malej je už lepšie 😉

monkri
28. aug 2009

no ja bohužial nie som tu každý den ale len občas 😉 😉 nijako mi neostáva moc času na toto 😀 😀 😀 😀

hasleerka
28. aug 2009

ja som zatial na materskej tak stíham ... ale to sa už tiež o chvíľu skončí ☹

monkri
28. aug 2009

ale aj okolo detí sa máš čo obracať 🙂 🙂 🙂

hasleerka
28. aug 2009

to je pravda, ale stihnem si porobiť aj doobeda .. jéj a dnes mi aj mm riady umyl, takže času je ešte viac ... ale ked budem chodiť do práce, tak asi budem robiť po večeroch, aspoň si myslím

babacik
autor
29. aug 2009

haslerka:ti si zena cinu,da sa to vseto stihat aj pri 4detoch,len si treba urobit taky plan prace a stiha a to,no nie? 😀 😀 😀

hasleerka
29. aug 2009

no babacik neviem či by som aj pri 4 tak stíhala ... ale zase ty už máš veľkých tak hádam čo to pomôžu či nie?

babacik
autor
29. aug 2009

haslerka:sem tam mi pomozu,ale teraz viac behaju po vseliakych diskotekach a rano ich nemozem zobudit,ale ked boli mali tak tiez boli od seba odstup o rok ale dalo sa to stihat,vsetok cas som venovala prevazne im,aj ked som mala muza alkoholika tak sa to dalo zvladnut,ale uz je to zamnou,a dufam ze bude uz len dobre 😅 😅

hasleerka
29. aug 2009

no alkohol je sviňa ... moja mamina si chudera užila pri otcovi a my s ňou ... mm to má zatial už 8rokov pod kontrolou, ale tiež sa občas bojím aby sa náhodou s niekým nespustil ... občas ma vytáča že má kopnuté, ale pokial nerobí nič zlé a netrpia moje deti, tak to tolerujem

a vy ako s tým bývaním, už sa zlepšuje?

babacik
autor
29. aug 2009

ale cakame za schodzou,ale nas starosta tiez niekedy potrebuje nakopnut 😠 😠

hasleerka
29. aug 2009

a nemôžete si zobrať s priateľom úver a kúpiť radšej vlastný byt ... už som nebola potom v tej téme, tak preto sa pýtam

babacik
autor
29. aug 2009

hasleerka:mi chceme tu u nas stavat dom,a ten byt je len preto aby sme boli spolu lebo nasi nam nechcu dovolit byvat spolocne,tak zijeme kazdy doma, ☹ ☹

hasleerka
29. aug 2009

fuha to je sila že rodičia rozkazujú dospelým, asi nechápu ... aha takže chcete domček ... a počítaš že ako dlho budete stavať?

babacik
autor
29. aug 2009

tak pozemok uz mame a davame si robit dom na kluc,tak pocitam mozno tak 5mesiacov,neviem za ako dlho to zvladnu,ale cim skor tym lepsie 😉 😉

hasleerka
29. aug 2009

no fíha to takú rýchlovku .. a máš aj obrázok ako to bude asi vyzerať?.. to bude asi montovaný z panelov?

marianka79
29. aug 2009

baby a ani jedna nevypadáme na tolko rokov babacik tolko by som ti nehádala
moja kolegyna mi pred nedavnom povedala že má 11ročného syna a ja som jej typovala 25 rokov a má 31

babacik
autor
30. aug 2009

hasleerka:mam vybrane asi 4domy ale este sme sa nedohodli ktory znich to bude,potom dam vediet 😉 😉

dakujem marianka:taka lichotka stale potesi, 😅 😅 ja viem skoro som sa vydavala,bola som mlada a hlupucka 😀 😀

hasleerka
30. aug 2009

marianka ak sa to týkalo aj mňa tak dakujem, ako píše babacik lichotka poteší ...

už sa teším babacik ked mi ten domček ukážeš 🙂

babacik
autor
30. aug 2009

ja sa uz tiez nemozem dockat,len dufam ze nam nic do toho nepride ☹ ☹ a uz ste poobede,co bolo dobreho? 😅 😅

miroslava72
30. aug 2009

Jaj babacik,ja tvrdim tiez to iste....tiez som sa vydavala skoro-mlada a hlupa.... 😀
Drzim palceky,nech sa vam to vsetko vydari 🙂 🙂 🙂

a haslerka,jasne ze vsetky dobre vyzerame,no preco si nepolichotit,vsak... 😉 😀

hasleerka
30. aug 2009

ja sa chystám do hajan s Miškou ... my sme mali rezancovú polievku a druhé ked sa vyspíme bude dusené mäsko a zemiačky

babacik
autor
30. aug 2009

mirka72:vidim ze mate asi radi prirodu,aspon podla fotiek a Filip,tancuje v nejakom subore? 🤐 🤐

hasleerka:tak pekne snicky mi uz budeme pomaly stavat 😉 😉

miroslava72
30. aug 2009

to mame...🙂
folklorny subor Druzba Trencin
aj my o chvilu budeme vstavat 🙂

babacik
autor
30. aug 2009

aj moja dcera chodila do suboru Raslavicanik 😉 😉
a aj mi kazdu volnu hodinu sedime v lese,a aj domcek si chceme postavit blizko pri lese 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre