Je tu niekto narodený v roku 1973?

babacik
10. júl 2009

su tu bambulky co su narodene v tomto roku

babacik
autor
21. aug 2009

hasleerka:zostal este vetsi kusok,ale je v mrazaku,lenze pri tych starsich pubertiakoch,no neviem ci ostane do rana 😨 😨 tak aby si uz vyrazila z domova ked chces este kusocek 😉 😉

hasleerka
21. aug 2009

júj to by som mala strááááááášne daleko ... to len akože ponukni ... ja už tak teraz pijem s kámoškami červené vínko, to zase ja núkam ... ak si dáš aj ty za pohárik, ešte je 🙂

babacik
autor
21. aug 2009

ked ja nejako nepijem,lebo potom mam bojovu naladu a mam chut na sexik,ale dakujem za ponuku a nazdravie 😅 😅 😅

hasleerka
21. aug 2009

no moja tak z tohoto netového pitia isto nebudeš mať bojovú náladu 😀

babacik
autor
21. aug 2009

tak to mas pravdu ale co ked dostanem chut,a otvorim si vino tiez,co potom a chlapa doma nemam 😔 😔

hasleerka
21. aug 2009

hm tak to je potom horšie, to sa ťažko predýchava taká chuť ... len teraz neviem či by si ho chcela zbiť alebo potešiť 😀 😀 😀

babacik
autor
21. aug 2009

tak po dnesnom dni ,asi zbit 😠 😠 mam od rana vsebe zlost aneviem sa jej zbavit,tak asi bi som si ju vybila nanom 😒 😒 ale neviem ci bi som pochodila a ci bysa dal zbit 🙄 🙄

hasleerka
21. aug 2009

no oni by tí chlapi potrebovali dostať občas pár na zadok

babacik
autor
21. aug 2009

ale aspon raz bi nam mohli urobit radost a dat sa nam trosku ,no trosku viac zbit nie? 😉 ja uz idem spinkat lebo uz pomaly driemem 😔 😔 tak peknu nicim nerusenu noc

hasleerka
21. aug 2009

aj tebe prajem dobrú nôcku ... mne sa ešte nechce aj ked by som tiež mala ísť

babacik
autor
22. aug 2009

pekny den prajem vsetkym

hasleerka:tak kedy si zaspala?ja hned ale o pol 2ma mala zobudila a zase mi vrackala,tak spanie nic moc ☹ ☹

hasleerka
22. aug 2009

fuha babacik a čo je maličkej ... no my sme spali dobre ... síce som sa bála ako malá, lebo mi včera spadla na hlavu, teda skôr si obrazila ucho ... ale všetko je OK

babacik
autor
22. aug 2009

zevraj ma nejaky virus,ale vracia kazdy druhy den auz sa boji papkat ☹ ☹

hasleerka
22. aug 2009

no to je trochu moc aby vracala každý druhý deň a ako dlho už?

babacik
autor
22. aug 2009

od utorka,asi zmenim lekara 😖

hasleerka
22. aug 2009

a vracia po každom jedle či len raz za deň?

babacik
autor
22. aug 2009

zacne to vzdy v noci a potom jej dam lieky a prestane to

hasleerka
22. aug 2009

a čo jej nasadila doktorka?

babacik
autor
22. aug 2009

costi,ale mam to davat rano aj vecer po polovici,ale len ked zvracia

hasleerka
22. aug 2009

no chúdatko malé, dúfam, že jej to čo najskôr prejde ... tak papáte len sucháriky?

babacik
autor
22. aug 2009

dnes len polievocky,cajik,kukuricne chrumky a slane tycinky,tak uvidime co to bude v noci,tak ja sa lucim,lebo asi ide burka lebo pocitace zmetkuju.dobru nocku 😔 😔 😔

hasleerka
22. aug 2009

dobrú noc a pekne sa vyspinkajte 😉

takyna
23. aug 2009

Bobacik sme sa poponahlali s tymi prvymi detmi 😉

gagusinka
23. aug 2009

aj ja mam taku 16 rocnu slecnu a vobec nelutujem, je už samostaná a mam čas este na seba, ved nie sme este na zahodenie, či ako dievčatá?

babacik
autor
23. aug 2009

takyna:ja obdivujem take maminy ktore prezivaju smrt vlastneho dietatka,ja bi som to neviem a ani nechcem vediet ako prezivala, 😢 😢
tak co uz su velke a drzejsie,ako sme boli mi ,ale som rada ze ich mam a nablaznila som sa za mladi dost,nic nelutujem,len jedno ma trapi,ze dna na den viac a viac sorry za slovo:zeriem ☹ ☹

hasleerka
23. aug 2009

babaci, ako Sárka už lepšie???.. ja som tiež moc "žrávala" .. ale dáko som sa tu s babami dala na chudnutie a už jem celkom normálne, ani sladkosti už tak nevyžieram ... akosi ma so sebou ťahajú ... pridaj sa k nám babacik

takyna
23. aug 2009

Babacik zeriem aj ja, a pri stresoch obzvlast, nie som typ , ze ked je stres tak nejem, ale rada aj cvicim, len teraz trapim moj brusny stroj inak nic, a to je pre mna malo zislo by sa na bezeckom pase 😉 , prezit smrt dietatka sa neda ...., len sa da naucit s tym zit, a to sa nazim, hlavne kôli dcerke a muzovi

babacik
autor
23. aug 2009

haslerka:sarku uz prehana a uz mi aj kale,a aby som sa nenudila tak aj Daniel uz zvracia 😝 😝 a pomaly im treba ist do skoly,dufam ze to nedostaneme vsetci,a ako ze to chudnete? 😀 😀

takyna:a co manzel ako to preziva on,lebo myslim si ze v takychto veciach su zeny silnejsie 😉

luise
23. aug 2009

Ďakujem za povzbudenie a babacík, aj keď neskoršie, ale i tak Ti želám všetko najlepšie.... 😵 . Ináč delená strava nie je bohvie čo, viem podľa kamošky a švagrinej. Keď s tým obe prestali, dostavil sa jojo efekt jak ,,sviňa" a kamoška mala ešte počas toho i problémi s menzesom. Normálne jej vynechával. Ja si osobne myslím, že človek môže všetko, ale určite s mierou. Tiež som bola neskutočne lenivá, ale keď mi to vydrží, tak budem na dobrej ceste. Inak rozmýšlam, že sa od septembra prihlásim na jogu. Cvičí ju z Vás niekto??? 😀 Ja doma trochu, ale samému to nie je bohvie čo. 😉

lenica35
23. aug 2009

kuki 😉 ja som tiez este mladucka 🙂)))) 😀 😀 ..len keby tie vrasky nebolo tak vidno
😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre