Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
2. apr 2009

Dobre ranko 🙂

gabrielkabj
2. apr 2009

Už to mám za sebou supiš ani nebolelo 😵

raduska2006
3. apr 2009

a co sladka voda...chutnala????? 😀

bianca
3. apr 2009

hojte

gabi v BJ este pichaju do prsta?Fuuuuuuj

inak my sme vcera este pred odjazdom na vychod museli k dr.Mala sa osypala hnusne.Ma Fenistil a musim uznat ze po nom spinka.Ked mala 3 tyzdne tak nespala po Fenistile a teraz nam odkvecla v lehatku

raduska2006
3. apr 2009

Bi - vy uz ste v BJ??? ja dorazim 16.4. 😉

bianca
3. apr 2009

radus ano uz sme a domov ideme 15 😀 😀 😀 😀 😀 Ako dlho budete?

raduska2006
3. apr 2009

v bj iba 2 dni, lebo potom ideme na svadbu do Vranova....takze 21 uz budem spet v Ostrave....

tina_
3. apr 2009

Ahojte, ako je to v BJ s materským centrom? Našla som MC Domček na zozname čakateľov, neviete o tom niečo? Funguje to, kde to je? Ako je to otvorené?

bianca
3. apr 2009

Radus tak potom daj echo.My uz budeme brat asi iba golgky.Dnes sme mali vonku sportak a ten je na nu este velky

gabrielkabj
3. apr 2009

ano voda bola supééééééééééér 😀
a ano ešte pichajú na 3x do pršteka no dá sa neni to nič hrozné a u vás nerobia pichačky chi chi

raduska2006
4. apr 2009

u nas ti nepichaju do prsta, ale odoberu ti krv do skumavky.... 😝 😝

bianca
4. apr 2009

gabi tak to nezavidim lebo to je hnusneee

radus aj v Ove take krasne pocasie?Tu je super

ja za chvilku idem volit 😵

janja2502
4. apr 2009

ahojte,
mne sa uz dnes nic nechce robit. Popratali sme cely dom, navarili, napiekli a trosku som aj manzelovi pomohla vytahovat klince z dosiek. Este treba ist volit a do kostola. Uz to vidim, ako vecer nekuknem ani film a zaspim.
Bi, uz si odvolila???

gabrielkabj
4. apr 2009

ja som dnes upratala naše autičko lebo už sa naň nedalo pozerať a nie sa v ňom prevážať 😀

juj konečne super počasko

raduska2006
5. apr 2009

Bi - tu je letooooo 😀 😀

my sme boli vcera grilovat na zahradke, tak ma trochu opalilo.... a dnes asi niekde na prechadzku, alebo konecne uz umyjem okna a pozehlim....ale ta prechadzka je asi lepsi napad...

bianca
5. apr 2009

hojte tak dnes den na milion hviezdiciek

rano sme malu vzali do kostola.To bola sranda.Vo finale ked ludia spievali tak sa pridala a spievala s nimi to svoje gggggggggggggggggg aaaaaaaaaaaaaaaaag ggggggggggggggggggggggg

potom sme sli do BJ.Kupelov na prechadzku,vodu a oplatky a tak sme este skoncili na chate.Fajne bolo.Mala hviezdila.Skoro cely den bola vonku

janja2502
6. apr 2009

ahojte,
vidim, ze s peknym pocasim ste aj pekne víkendovali. Ja som uz v praci. Dnes mame poradu, tak sa domov dovalim len o pol siestej. 😒 Ale zato zajtra si dam volno. 😵 dufam, ze bude teplo a vyvalim sa na dvore 🙂

raduska2006
7. apr 2009

ahojte....

bianca
8. apr 2009

nazdar.

raduska2006
8. apr 2009

tak tu zas nikto 😒

boli sme dnes v Polsku a kupili golfky 😵 😵

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=19420992 akurat farba je sedo oranzova

bianca
8. apr 2009

radus kraaaaaaaaaaasny.Fakt.Ovela lepsi nez nas.Na nasom sa nedaju polohovat nozicky a nemame plastenku

janja2502
8. apr 2009

ahojte
radus, fakt ste dobre kupili, velmi sa mi paci 😵
bi, ako doma?

bianca
8. apr 2009

janja dobre a hlavne teplo

raduska2006
9. apr 2009

dakujem, dakujem, dakujem... 😀 😀 😀

inac, stal nas 2500,- , u nas stoji cez 3000,- a na Sk som nasla ten samy za 3700...poriadne rozdiely...

Bi - myslim, ze plastenka nie je to najdolezitejsie...sak jak prides, tak dame stretko a porovname 😀 😀

v Ov je tiez super, chodime po vonku uz v trickach a Laura vo teplakovke..

janja co mimco? stale neviete co bude??

bianca
9. apr 2009

radus mna dost stvu tie nozicky ze sa nedaju polohovat ale inak sa s nim jazdi neskutocne.Je tak lahucky ze az.Ked som potom vzala nas ,,stary,,kocik tak sa mi zdal strasne tazky.Dalej co mi vadi ze na malu nevidim ale ona je tam happy lebo sa da aj posadit a aj lahnut.

inak tu prebehla 1 jarna mini burka.Tu len tak v okrajovo no v Klusove vraj stierace na aute nestihali

janja2502
9. apr 2009

bi to fakt az tak prsalo???? 😕 u nas zatial nic, ani kvapka
radus, este stale som ako kinderko, v utorok ideme na utz, tak sa mozno dozvieme 😉

raduska2006
10. apr 2009

Janja - tak snad si to ten drobec rozmysli a ukaze sa.. 😀 😀

Bi - tu bolo vcera uplne super...sme cely den boli vonku..este ze Laura uz je tuhu stravu..si neviem predstavit, ze by som musela utekat domov robit mlieko

bianca
10. apr 2009

radus my sme dnes skusali hned po ranu ryzove chrumky co jej kupila babina(kukuricne nemali)pencku to bola dobrota

raduska2006
10. apr 2009

tak jedna prechadzka je za nami a druha nas caka o pol druhej... je skoda byt doma, ked je vonku tak naaaadherne 😵 😵

janja2502
10. apr 2009

no radus, u nas nadherne nie je. Prsiiii a prsiii 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre