Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
29. máj 2009

ty si malu nevidela hned ako ju vytiahli??

bianca
29. máj 2009

videla ale len na sekundu.O tom ti napisem az budes po porode

gabrielkabj
29. máj 2009

ahojky tak Janja držím pršteky aspoň to už budeš mať za sebou, Hlavne kľud a bez stresu všetko pojde ako má 😉 Tak budem na teba myslieť. 😵

janja2502
30. máj 2009

dik gabi, ved aj tebe sa to uz blizi 😉
bi, si mi mohla radsej teraz o tom napisat. Co uz potom 🙂

bianca
30. máj 2009

janja ee.Teraz nie.Ake pocasie u nas?Brasko sa dnes vratil z vyletu 3 tyzdnoveho tak asi chudak zazil sok

janja2502
30. máj 2009

ma nechces nastrasit?? 😕

bianca
30. máj 2009

janja ale co si.Ja som za svoju prax zazila toho tolko ze porod je malina.Hlavne nech je vsetko ok.Mne dnes poobede porodila spoluziacka.Strasne sa tesim.

janja2502
30. máj 2009

no to je super. O chvilu ti aj ja napisem 🙂

bianca
30. máj 2009

dufam ze coskoro. 😵

gabrielkabj
30. máj 2009

ano aj mne sa to kráti , len nech je všetko ok a potom sa aj teším na tie radosti a starosti zároveň. Už by som to chcela mať aj za sebou ale pekné poslušne počkám ešte. hi hi hi 😀 😀 😀

bianca
31. máj 2009

tak ja pridavam ze vcera bol plodny den lebo aj dalsia kamoska vcera porodila chlapceka

janja2502
31. máj 2009

ano bi, ak myslis na katu od nas, tak hej

bianca
31. máj 2009

janja nie aka Kata?Ze by tretia znama?

bianca
31. máj 2009

janja dik za ip.Ja som fakt dement.Jasne ze viem o koho ide sak to su susedia so svokrovcami (teda za slobodna)

janja2502
31. máj 2009

no vidis, takze mame v tom jasno 😉

bianca
31. máj 2009

ja som ani nevedela ze je tehotna 😅

jurocko
1. jún 2009

hoidla som nove fotky
ako sa mate kocky?
cau gabi tebe sa to blizi moja,ako?

gabrielkabj
1. jún 2009

pohodka 😉 zatiaľ skor mam teraz full zo školou skúšky a tak...

janja2502
3. jún 2009

kam chodis gabi do skoly?

jurocko
3. jún 2009

musime sa pochvalit vysiel nam prvy zubok a idu nam dalsie tri

bianca
5. jún 2009

ahoj

jurocko gratulujem.My este ani jeden

inak kto ide dnes na namestie na den deti????My sa chystame pokial nebude prsat a pokial to nezrusili

raduska2006
5. jún 2009

Ahojte...

Jurocko - blahozelam 😵 😵

Bi - aj by som sla, ale mam to nejak od ruky 😀 😀 😀

co je nove v Bardejove??? cez prazdniny by som tam mala byt na dlhsie ako na 4 dni, tak by sme potom mohli dat nejake to stretnutie....

bianca
5. jún 2009

radus sak my pojdeme v ove 😀

raduska2006
5. jún 2009

Bi - sam mozme aj v Bardejove....

janja uz asi rodi, ked sa tu neobjavila...dnes je 5. 😵 😵 😵

janja2502
6. jún 2009

ahojte, nerodim. Stale som 2v1. Bola som v nemocnici a doky povedal ze som na tom tak ako minuly tyzden, takze je skoda porod vyvolat, lebo pre male je kazdy den dobry. takze cakame na termin. Ked neporodim, tak 15. mam prist rano na prijem a vyvolame ho. 🙂

gabrielkabj
6. jún 2009

ahoj Janja a ja že to už máš za sebou. Ale doki ma pravdu bábu je určite ešte dobre v brušku. Sorry zabudla som ty maš rodiť klasikuš alebo cisarak? A inak ako sa cítiš máš už nejaké príznaky? Možeš napísať aj IP.

janja2502
6. jún 2009

no pre kazdy pripad som mala prist nalacno, lebo si doky myslel, ze mala ma snuru okolo krku a ze by mi urobil cisarsky. Aj prietoky boli hranicne. Ale vcera ked sme tam boli tak vsetky vysetrenia boli ukazkove ako z knizky. 🙂 Ani snura okolo krku sa nepotvrdila. Tak budem rodit normalne. Priznaky nemam ziadne. Ani neviem ze som tehu, keby ma mala nekopala. 🙂

gabrielkabj
6. jún 2009

no tak buď rada, že je to tak. Ani ja sa nesťažujem ale neviem ako to bude ked budem vo finále ako ty. Ja idem už od Utorka na MD. Huráááááááááááá 😵

janja2502
8. jún 2009

Aj ja som sa tesila na MD. Prve dva tyzdne som si vsetko chystala, prala, zehlila, izbu popremiestnovala a tak. No a teraz uz len cakam a nudim sa. to je strasneeeeeee. 😒

gabrielkabj
9. jún 2009

ja už mám poprané vecičky už len kúpiť komodku a poukladať ale nenudím sa vobec keď 😵 že už mám aj Sarku a školu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre