Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
17. aug 2009

no, hned som kukla na tie hotely. asi nahovorym baby na niektory z nich 🙂

bianca
17. aug 2009

nasim sa najviac pacilo origos v avene v lipt.jane.Je tam bombast.welnes.Tam kde sme boli my - Fim tak to mali tvorene akurat tyzden tak sa zabehavali

sonoga
autor
17. aug 2009

no, akurat na tu Avenu som pozerala 🙂
jezis, aku hrubu chybu som tam hore urobila. ty kokso. jaka hanba 😠 😝

bianca
18. aug 2009

soniiiiiiiiiiiiiii prosimmmmmmmm ta.Ja mam uz tak dokonale pomiesany pravopis ze pisem cesko - slovensky a vobec my nepride divne ze Fenykel je doma Fenikel

majsan
19. aug 2009

caute.to nic neni ja uz tiez pisem skoro vsetko s mäkkym i kedze vo francuzstine sa malo vyskytuje tvrde.a najlepsie ked pridem na sk do obchodu a pytam sa po francuzsky.az potom mi tukne co som povedala ked predavacka namna nechapavo zira 😀

babacik
19. aug 2009

majsan:ja ani velmi po slovensky neviem lebo hovorim velmi rychlo svojim narecim a ked chcem nieco plynule po slovensky,tak trenem taku hlupost co sa niekedy sama sebe smejem 😀 😀 😀

raduska2006
21. aug 2009

kde ste vsetky???

bianca
21. aug 2009

babacik sak kludne aj narecim pis sak sa rozumieme 😀

radus doma sa parim ako slon.A ty?Inak dnes mi prisla ta clona na kocik co som ti hovorila a je super

babacik
21. aug 2009

dnes slavime tak som vam tam pridala foto 😀 😀 😀

bianca:co myslis,rozumel by nam kazdy 😅 😅 😅

bianca
21. aug 2009

bab jeeeeeej Sarke vsetko naj 😵

babacik
21. aug 2009

bianca:dakujem, 😅 este nespite? 😨 😨

bianca
21. aug 2009

ta co si

babacik
21. aug 2009

a kedy tak mate svoju hodinu na spanie,ja uz by som spala ale sarka tiez nechce zatvorit ocka 😅 😅

bianca
22. aug 2009

no u nas je to rozne.Teraz spi aspon raz za den tak vecer ide okolo 21 hod ale su dni ked je hore este o 23 plna energie

gabrielkabj
22. aug 2009

ahojky som tu.... 🙂

babacik
22. aug 2009

ahojky gabi:tak ako sa nam mate 😉 😉 kojis,a spis vnoci alebo nie 😉 😉

bianca
24. aug 2009

hojte

bab som citala temu o podnajme.Je to ale divne

babacik
24. aug 2009

bianca a co sa ti vidi natom divne,proste mam z rodicmi problemi a nerozpravaju sa somnou uz 2 roky,a otec sa ma opytal ze dokedy tu este budem a kedy stade vypadem,lebo sa nemoze namna pozerat.tak musim zobrat co sa mi ponuka 😢 😢

bianca
24. aug 2009

bab to je hrozne.Je mi to luto.A te bytik je u vas ci niekde inde?Ono bez vody by to bolo ale hrozne.Ja som pozerala ze aj v Kobylach sa prenajimaju byty ale su priamo nad krcmou 😝

bianca
24. aug 2009

hej a ta voda a plyn mi pridu divne nie ze nieco zhanas.Tak to vobec nebolo myslene 😅

babacik
25. aug 2009

bianca:ten byt je u nas pri skole,a vody je tam malo len na skolske ucely,a plyn sa tam nerobil lebo skolstvo to nechcelo a teraz to ma obec tak musi pockat za peniazmi aby to mohli dat do poriadku,su tam plastove okna a aj podlahy,nova kuchyna a aj kupelna,kohutiky na vodu su vsade,len musime cakat za vodu,a topenie mi tak nevadi,lebo donedavna sa aj u nas topilo uhlim,aj drevom.a je pre nas vyhodne byvat u nas lebo tu mame pozemok a chceme stavat domcek.proste zavadziam rodicom 😖 😖

bianca
25. aug 2009

bab verim ti.To znie uz lepsie.Nasi minuly rok kupavali kotol na drevo tak sice topime ako v stredoveku ale uspora neuveritelna.Ak chcete stavat domcek tak to bude asi naj riesenie.Akurat ide zima a normalne mam strach ako to tam zvladnete bez tepla 😕 ale ono je niekedy lepsie uskromnit sa a zit spokojne a stastne ako doma v terore.

gabrielkabj
26. aug 2009

ahojte u nás všetko ok obe slečny počúvajú.... 😉
akurát som dožehlila a idem asi hajať tak pa pa pa

bianca
27. aug 2009

a zavladla jarmocna nalada.Vsetci piju burcak pod stankom len ja tu ☹

janja2502
27. aug 2009

bi pobalte sa a pridte. Ideme na kolotoceeeee 😵 😵

bianca
27. aug 2009

janja nemozem.Peter robi az do 31 takze smola ale aj tak by som si to neuzila lebo som na antibiotikach

janja2502
28. aug 2009

och, to je skoda. Si chora??

bianca
30. aug 2009

janja ucho ma hrozne boli.Nepocujem koli opuchu a uz ma z toho boli polka hlavy

vzali ste Sasku na jarmok?

babacik
30. aug 2009

ahojte kocky:ani mi sme neboli na jarmok,nejako ma to rozculuje ten hluk,a tiez nemam priatela doma 😉 😉

bianca
30. aug 2009

babcik sak to je hriech 😀 tam sa musi s povinnosti aspon na hodinu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre