Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
14. mar 2008

radsej zostan doma

lovacka
14. mar 2008

len ty tam nie si 😠

bianca
14. mar 2008

lovi ja som.Ty tam nie si.Ja som tam furt ,sak uz mesiac sedim iba na nete

lovacka
14. mar 2008

co tares vsak ja som na nete tri dni vkuse a vobec ta nevidim

bianca
14. mar 2008

nechapem.Ani teraz mi tam nesvietis.Dodo uz je doma?

lovacka
14. mar 2008

hej dodo je doma a ani ty mne nesvietis

lovacka
14. mar 2008

pise ze si off

bianca
14. mar 2008

pockaj.Skusim sa ohlasit a prihlasit

bianca
14. mar 2008

nechapem

lovacka
14. mar 2008

a ja som na nete lebo aj teraz volam s manzelom

bianca
14. mar 2008

tak ho pozdravuj a zajdeme na MS do temy vselico?

lovacka
14. mar 2008

hej mozeme

bianca
14. mar 2008

ok

lovacka
14. mar 2008

a kde je ta tema
ja ju neviem najst

bianca
14. mar 2008

ja som ju uz nasala vo volnej diskusii na MS

raduska2006
17. mar 2008

🙂 🙂 🙂

sonoga
autor
17. mar 2008

silvi, nemozem najt ten clanok, ale nasla som nieco na nete, ale to je len male precnto toho, co bolo v casopise: 1.Keď bruško rastie dopredu, je v ňom chlapček. Keď ale je bruško "všade" okolo, mala by mamička porodiť dievčatko. (pri Zine som mala brucho naokolo, ale pri Mirkovi sa nepamatam)
2.Ak má mamicka zdravšiu pleť, vlasy, pevné nechty atď., porodí chlapčeka. Pokiaľ mamička začne trpieť na akné a zhorší sa jej kvalita napr. nechtov, znamená to, že krásu preberá práve dievčatko rastúce vo vnútri mamičkinho tela, ktoré sa pripravuje na cestu na svet. (toto tiez neviem posudit, pretoze pri Mirkovi som vraj opeknela, ale vraj aj pri Zine. pisem vraj, lebo ja si niesom ista ani v jednom pripade 😀 )
3.Ak vás sužuje mimoriadna ranná nevoľnosť, môžete sa za ňu poďakovať dievčatku, chlapci sú v aj v tomto ohľade naopak gentlemani (toto sa u mna potvrdilo)
4.Ak je vaše bábätko eśte pred narodením mimoriadne aktívne, je to chlapček. Dievčatká sú vraj pokojnejšie. (tak tu sa mi zda, ze boli obidvaja rovnako aktivny. mozno Zina este viac a stale ju to nejak drzi 😀 )
5.Ak máte intenzívnu chuť na sladké, očakávajte dievčatko, po čipsoch, uhorkách a soletkách príde chlapček. (tak toto u mna plati na 100%, pri Mirkovi same mandarinky na kila, pri Zine cokoladu na kila)
6.potom, co si pamatam z casopisu, tak bolo, ze ak citite dieta na pravej strane, bude to dievca ak na levaj, bude to chlapec. ale to plati asi az niekedy v 20tt, ked sa dieta hybe. (toto sa u mna potvrdilo)

raduska2006
17. mar 2008

sonoga-
podla 1. neviem odhadnut, ale zda sa mi, ze rastie do predu
2.chlapec
3. chlapec - aj ked pri Stefi som ju tiez nemala 🙂
4. dievca
5.chlapec- ale chut na slane mam odjakziva 🙂
6.dievca

tak co teraz 😉

silwietta
17. mar 2008

jej soni dik... idem si toporovnat 😀

tak ja zatial, uvidime, ci sa to ebude casom menit:
1. chlapec
2. chlapec
3. chlapec
4. este si pockam....
5. obojpohlavnik, mne chuti aj sladke aj ovocie aj kysle aj slane... 😀 ale nechuti mi maso... takze zase asi skor chlapec....
6. este si pockam....

tak uvidime, ci mi to doktorka potvrdi ultrazvukom 😎

sonoga
autor
17. mar 2008

no tak to som zvedava aj ja. ale fakt skoda, ze neviem najst ten casopis, lebo tam toho bola viac popisane. aspon myslim. bolo to Mama a ja april 2007, teda tak sa mi zda, lebo vsetky ostatne som nasla a len ten jeden nemozem najst. a v ostatnych to nebolo.

silwietta
24. mar 2008

caute babule, dufam, ze ste pekne prezili velku noc... aka bola olievacka? uslo sa vam?

silwietta
25. mar 2008

ahojte, dnes som bola na poradni, ale este stale neviem co to bude, nakolko nam drobec otcil prdelku... tak mozno o dva tyzdne sa otoci lepsie...

sonoga
autor
29. mar 2008

to mas este skoro, nie? sice, vraj ked to bude chlapec a je dieta otocene spravne, tak hned vidno, ze to je chlapec. ked si zoberies, ze ja som rodila cca mesiac a pol pred vami, tak ja som bola zhruba v takom case na ultrazvuk a povedala, ze to vyzera na chlapca. potom sme isli do Londyna, tak som kupila 2 vecicky pre babo. nastastie aspon vetrovku som kupila taku, co moze aj dievca aj chlapec, lebo mesiac na to, ked som bola na ultrazvuk, tak mi povedala, ze to bude asi dievca. a potom som bola na 3D a bolo to dievca.

bianca
31. mar 2008

ahojte.
Tak sme konecne po dvoch tyznoch on line.Doma bolo super az na tu Velku noc na snehu a kostolny slalom. 😅

raduska2006
31. mar 2008

Ahoj Bianca 😉

to ste sa tam teda zdrzali dlho 🙂 ja som bola v BJ iba 4 dni ☹ Ten Velkonocni pondelok bol uzasny..tak krasne nesnezilo ani na Vianoce...
a pochvalili ste sa doma, ze vas bude viac?

bianca
31. mar 2008

mamka to vedela a aj teta tu tusila ,ale inak nikomu ani slovo,ale bolo to tazke,lebo ocino za mnou chodil a prehanal ma ze sa vraj zagulacujem a ide leto 😀 😀 😀

raduska2006
31. mar 2008

😀 😀 no ocino bude musiet aspon na chvilku zabudnut na to, ze bude mat toto leto dceru ako prutik 🙂 ale urcite by ho to potesilo...

bianca
1. apr 2008

joj ja uz par rokov nie som prutik 😀 😀 😀 Len sa tesim ako zareaguje ked sa to dozvie...

Vcera sme boli v meste a som si nakupila same radosti.Nedvadi ze mame doma bordel.Hlavne ze sme hrali 6 hod.Monopoly

raduska2006
2. apr 2008

ved aj hranie je potrebne....taky zacvik do buducna 😀

bianca
2. apr 2008

tak to ja rada.Ja sa rada pozeram aj na rozpravky. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre