Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
15. jan 2010

Ahooj,tak neviem na koho natrafíš,ale ochotný sú všetci,ja myslím že budeš spokojná keď pojdeš.A ja by som ti odporúčala ísť tak od 14 týždňa nahor.tu maš atránku Bj nemocnice,tam to je.papa

http://www.nsp-bardejov.sk/?flag=lozkova_cast&k...

gabrielkabj
16. jan 2010

Ahojky ja som bola na 4D utz v Po v 17-tom týždni a nič moc to bábo bolo také presvetlené, že tam bolo vidno samé kostičky. Aj lekár povedal, že je to taký kostlivček. Ale hlavne že je tu a že sme ok. Ale sám nechápal, vravel že to by mu tak presvecovať nemalo, ale že niekedy to robí vraj keď je veľa plodovej vody a je veľmi číra. Teda on mi to tak odvovodnil. Ale záznam som nechcela nebolo to pekne v mojom prípade. Škoda 😝

stojdulka
17. jan 2010

čawko...dakujem za radu...určite pojdem, uvidíme možno budeme mať šťastie na pekný záber...a este by som chcela vedieť, či može isť so mnou i manžel? 😉 🙂

jurocko
17. jan 2010

ano uricite moze ved ked sa budes obiednavat tak sa opytas a kedy cakas babetko?hm? 🙂 🙂 lebo v tabulke si ze si snazilka...zmen si to ak chces.....

janulabj
18. jan 2010

Ahoj baby,chcela som sa Vás opýtať,ja som spať v Bj necelý rok,neviete,bola v Bardejove niekedy v minulosti burza oblečenia? myslím,že je to super sposob ako sa zbaviť alebo vymeniť nielen detské vecičky.pamatáte sa niektorá?

sonoga
autor
18. jan 2010

vymenit neviem, kde. ale ak sa chces zbavit, tak mozes dat na charitu.

bianca
20. jan 2010

caute kocky.Hlasim sa po dlhsej dobe ale konecne mam aspon trosku viac casu.Dnes auto odviezlo skoro vsetky nase veci.V pondelok odvezie auto aj mna a Barborku a budeme konecne definitivne domaaaaaaaaaaaaa

macikjm
23. jan 2010

cafte bardejovcanky...my az na 3. strane...no hruza...

bi...drzime palce...inak kolegynka...minule som polistovala zaciatky nasej temy a prisla som na to, ze si sestra a este z ARO...tak caf...tesi ma...aj ja... 😉 😵

bianca
24. jan 2010

macik vazne?A kde si pracovala????????????

macikjm
25. jan 2010

bi...vo vusch-u v ke...a ty??? 😉

bianca
27. jan 2010

macik v Ostrave vo fakultke

macikjm
30. jan 2010

cafte mamule...vsetky ste zazimovane??? 😉

jurocko
31. jan 2010

ano sme ved nevidis jani ved mrzneme..chichi 😀

stojdulka
1. feb 2010

ahojte baby...aby som uviedla na pravú mieru
jurocko ja som nie pre seba zatiaľ zisťovala info o tom 4D ale pre švagrinú ona je teraz 16tt a chcela by isť
a vlastne i ja dúfam že čoskoro využijem ich služby...musím sa pochváliť dnes tretí den meška tak nech už z toho niečo bude konečne...teda poriadny chlapisko nech to je...držte mi palce

.........inak strašne málo žienok z bj sa tu objavuje...prečo asi? 😀

janulabj
1. feb 2010

Ahojte,my sme sa vrátili z prechádzky,ešte spíme v kočiari,nádherne je vonku,snežik,slniečko... 🙂 ,no trochu sme sa v tom snehu brodili ale stálo to za to.
stojdulka: držííím palce nech to dobre dopadne,ja na tvojom mieste už mám urobené aspoň 3 tehu testy 😀
a máš pravdu,málo žienok tu chodí,teda málo prispieva,vačšina len číta,a nenapíše.aj mne to trvalo kým som prvýkrát napísala,tak baby píšte píšte,nech možme pokecať. 🙂 papa

stojdulka
1. feb 2010

ahoj janu... pekné bábo aj ja chcem chlapčeka pretože doma mám už dve baby ....
a tie testy zajtra bežím kúpiť do lekárne...asi kúpim hned viac... 😀

macikjm
2. feb 2010

stojdulka...tak drzim palce...nech to vyjde...a hlavne nech ste zdravucki... 😉

stojdulka
2. feb 2010

😀 😀 😀 ......test vyšiel pozitívny... 😀 😀 😀

macikjm
2. feb 2010

stojdulka...blahozelam...tak nech sa chrobacikovi v brusku paci a dari sa...nech ste zdravucki... 😉 😉 😉

macikjm
2. feb 2010

a informuj nas priebezne, ako sa mate...nech to s tebou prezivame... 😉

jurocko
2. feb 2010

jeeeeej stodullka tesim sa velmi s tebou a ja by som brala 😀 ale teraz nemozem..a tobiasko je este maly....budte zdravi.a nech babetko poslucha v brusko a nech krasne rastie...drzim palce a tak ako pise macikjm tak sa nam ozyvaj aj ked nie si z BJ ale my ta berieme ako keby si nasa bola ved aj si 😀 uz..dobre moja?

ja uz idem spat lebo ked sa maly zobudi tak katastrofa a stale chce tu cicu.......tak si idem lahnut dokym sa zobudi...prvykrat..bruu nocku

janulabj
3. feb 2010

stojdulka aj ja veeeľmi blahoželááám 🙂 fazuľke sílu nech krásne rastie a tebe zdravíčko a pohodu v tehotenstve.
joj my sme mali ťažkú noc,Oliver je nachladený,má plný noštek,kašle tak ho to stále budilo chudáčika mojho ☹ dúfam ,že skoro vyzdravieme papa 😵

raduska2006
3. feb 2010

Ahojte... tak sa hlasim po dlhej dobe.. nie ze by som nemala cas, ale nejako som prepadla facebooku 😀

stojdulka
3. feb 2010

ahojte...a dakujem pekne za pozbudivé slová... 😀 😀 😀

jurocko
3. feb 2010

nemaš začo stojdulka 😉

ejasmeja
4. feb 2010

ahojte! neviete, ci ma porodnica v BJ niekedy nieco take, ako navstevne hodiny, kedy by sa dalo ist sa pozriet aj na pordnu salu, popozerat si oddelenie, porozpravat sa s lekarmi atd.? treba na to "nazbierat" skupinku zien, alebo sa to da dohodnut individualne? dakujem za info!

macikjm
4. feb 2010

eji...neviem ti poradit, ak cez kurzy pre mamicky z RUVZ...
Poradňa pre tehotné a dojčiace matky,
054/4880716
bj.poradna@uvzsr.sk (zdroj: http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_conten... /

stojdulka
4. feb 2010

ahojte baby 🙂 ako sa máte? ja riešim dilemu či to už niekomu povedať, asi v nedeľu poviem manželovi...a necháme si to pre seba kým nebudem mať potvrdené od doktorky, vraj sa mi neoplatí isť skôr ako v 8-9tt... 😀 tak to sa ešte načakám...

macikjm
4. feb 2010

a manzel este nevie???ja by som nevydrzala... 😅
ale kludne chod aj skor, urobi ti vaginalny usg a aspon budes mat istotu, ze fazulka je tam, kde ma byt..v maternici a nie niekde mimo,,,ja som bola v 5. tyzdni...no aspon moj dr. tak postupoval...
juj...drz sa...

ejasmeja
5. feb 2010

Macikjm, dakujem! skusim tam zavolat! 🙂 a predporodny kurz si robim v Presove, lebo ja som Presovcanka, ale rodit chcem v BJ 🙂

Stojdulka, urcite chod skor! ved ti vezme aj krv a potvrdia hormony, ze si tehu a ze je vsetko ok, ze hladina hormonov zodpoveda tyzdnu tehotenstva a aj ten UZV, ze je babo na spravnom mieste. aby si zbytocne neriskovala. kamoske sa stalo, ze mala mimomaternicove, lekar jej na to neprisiel a mal z toho obrovske problemy, otravu krvi z prasknuteho vajickovodu, kde bolo babo, museli jej vziat vajcovod aj vajecnik ☹ nechcem ta strasit, to iste nebude tvoj pripad, ale radsej nic nepodcenuj, dobre? a drzim palce tebe i babatku! nech sa mate obaja dobre a ste zdravi! tesim sa s tebou! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre