Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
25. apr 2010

Ahojte,

ja som tu sice nebola vecnost, ale pozeram, ze mnohe zname tvare v pisani nepolavili🙂) Trosku mi bude trvat, kym sa dostanem "do temy", lebo vy by ste uz aj knihu mohli vydat, ale nejako sa posnazim. 😅
Pozeram, ze aj Bi sa uz stahuje na Slovensko...dokonca na Vinbarg. Mame tu pekne nove ihrisko, Barborke sa bude pacit🙂) Jasne, ze Vinbarg nie je najlukrativnejsie miesto na byvanie, ale s vacsimi sidliskami to tak byva....vzdy lepsie ako Petrzlakla🙂)

Pozdravujem aj gabrielku ..ze chodis casto o par poschodi vyssie na rannu kavu...a ja som ta uz nevidela vecnost!!!! Zeby v tom case este spime??🙂))

Jurocko...a vy kde staviate ten domcek??? V Dlhej luke, ze sa tam prechadzkujes??? 😉 zeby ste ho uz aj postavili????

Prajem vsetkym krasnu slnecnu nedelu 🙂))

jitulkabj
25. apr 2010

Pozeram, ze aj deticky riadne vyrastli...na tych fotkach su vsetky krasne princezne!!🙂)
Ty kokso, ved tu su fakt same baby!!🙂)

macikjm
25. apr 2010

ahojte...
my sme v sobotu oslavili ninuskin prvy rocik...juj to nase male babatko uz tak vyrastlo...pozdravujeme vsetkych... 😉

janulabj
26. apr 2010

jitulkabj : Oliver sa ozval že nie len samé baby,aj chlapi 😀 😀 😀
čo nové žienky?

jitulkabj
26. apr 2010

janulabj: Olivera pozdravujem a veeelmi sa ospravedlnujem🙂)) Zamerala som sa na znamejsie tvare a skoro vsetky maju dievcatka, tak preto taky koment🙂
macikjm: vsetko najlepsie k prvemu Ninuskinmu rociku. Fakt skoda, ze babatka tak rychlo rastu. Za chvilu nas nebudu potrebovat☹(

bianca
26. apr 2010

ahojte koceny

nam sa to akosi serka.Uz to nejdem ani rozpisovat.Asi mame s malou otravu z cerstveho vzduchu ci co.Zasa je chora.18 mesiacov ani snopel a teraz kalamita

jitul nazdar.Pekne od teba ze si sa zastavila 😀 byt kupeny ale kedy sa prestahujeme nikto netusi.Stale cakame na okna,na ,,valale,, sa zacina startovat do pola takze uz ani pomocne ruky nebudu.Mangel stale 15 dni v mesiaci v ... tak je to cele na prd.

bianca
26. apr 2010

jitul prave som pozeral vas album tu na koni a zistila som ze ja ta odvidenia urcite poznam len neviem kam ta zaradit 😅

jitulkabj
26. apr 2010

bianca, ..hmmmm, ja som si tiez mrkla tvoj album, ale neviem,neviem. Podla fotiek sa neda povedat, zeby som ta aj ja spoznavala. Ale ludia sa menia a hlavne, kopec ludi pozname z videnia, ktori sa nam neskor zdaju, akoby sme ich naozaj poznali🙂) Mozno raz aj to bude🙂))
Bytik mate neprerobeny, ci len ciastocne??? Poznam prerabky svojpomocne. Sama som makala od svitu do mrku. Ale asponze chlapi mali vtedy cas a tahalo sa nonstop az do finale. Neviem si predstavit, ak by to malo trvat niekolko mesiacov...☹( Ale ved zatial mate kde byvat, uzijete si este jedno leto na dedine, urcite lepsie ako my v panelakoch☹(
Choroby??? Ani mi nehovor!!! Nasa Lorinka sice bola priebezne chora, ale tuto zimu ma iseil slak trafit, furt dajake hnacky a virusy!!! A teraz, ako vravis, slnko vyslo a my sople liecime!!!! tak to byva s detickami....☹(

Tak aspon vsetkym zdravym pekny slnecny den vonku🙂))

bianca
26. apr 2010

jitul no je ciastocne prerobeny.Je tam relativne nova kupelna a to je pre mna hlavne lebo vysekavat umakart fakt nechcem.Vsetko sa zabrzdilo na oknach lebo malovat a opravovat podlahy skor ako ich vymenia je pre nas nelogicke.Akurat sa nemozme dohodnut ani na blbej kuchyni takze som zvedava ako to dopadne.Mangel chce na mieru rohovu a ja skor obycajnu a uz aby to bolo.Neviem ako mu mam vysvetlit ze uz nezostanu peniaze na jeho sny.Ked vidim malu ako devastuje vsetko okolo seba,ako obuchava a otukava vsetko okolo pri sialenej jazde na auticku tak sa mi fakt nechce vrazit 40 000 .- do kuchyne.

jitulkabj
26. apr 2010

Jasne, chapem. Budete sa musiet dohodnut na kompromisoch. Niekde ubrat, a nieco si dozicit, pokial sa da🙂) Len na vas zalezi, co je ozaj dolezite a do coho sa (zatial) neoplati vrazat peniazky. Tiez neviem, ako velmi vam suri nove byvanie. Ved detaily a menej podstatne veci sa daju doriesit neskor, ked uz budete zabyvani a dosporite par eurikov navyse🙂)) Drzim palce!!!

macikjm
26. apr 2010

jitulka...dakujem...
a skore uzdravenie vsetkym choranikom...
bi...drzim palce...nech sa dohodnete....my tiez nemame este vsetko komplet...prerobene vsetko, len este nezariadne vsetko... 😀 ani linku nemame novu...ale vsetko ma svoj cas...a ako pises...aj som rada, ze este nemam novu linku, lebo toto co ninka stvara...vsetko z nej vyhadzuje...zasuvky otvara...no parada... 😀

bianca
26. apr 2010

decka tak okna by mali byt v stredu.Strasne sa tesim.Len ma bere des ked si predstavim ze polovicka ide v piatok rana zasa do prec a znova sa bude minimalne 15 dni stat ... co uz

janja2502
27. apr 2010

tak vidim, ze sme na tom skoro vsetky rovnako. My uz tiez makame, stierky uz mame, este cakame na okna, kozub a sadrokarton. Linku my musime riesit na mieru, lebo mame velku kuchynu, musi byt rohova. Takze velmi dobre vas chapem, ked riesite, kedy co dat skor urobit. 🙂

jitulkabj
27. apr 2010

janja2502...timea, dobre si pamatam?🙂))..ak nie, tak sa ospravedlnujem🙂...............Vy asi domcek riesite, ked aj kozub a velku kuchynu mate🙂 Clovek na prerabky nadava, a pritom kazdy sa tesi novemu byvaniu, ze?🙂) Len treba pretrpiet ten cas, cakanie a bordel, a budete sa tesit aj vy vsetky.
Ja som zase taky typ, co kedysi kazdy mesiac prestavoval nabytok,🙂)) a ked som sa vydala, manzel rozhodol vsade natrepat vstavane skrine a teraz nemam "co robit", chichi🙂) Mna by to aj celkom bavilo, stale nieco malovat, vymyslat.....no ale v byte sa vela carovat neda, tak uz len sedim a pocuvam, ako si ini zariaduju🙂)
Bi...nase sopliky sa dnes u doktorky ukazali ako alergia, asi senna nadcha☹(, lebo uz minule leto sa nasa Lorianka obsypala z ovocia. Zima bola kludna, aj testy u alergologa vysli len tesne nad hranicou, a teraz, ked prepukol pel a vsetko kvitne, zas nas alergia dobehla!.-((( A tak som dufala, ze MY ten problem mat nebudeme☹(((.....to bude tou nasou supervyspelou spolocnostou☹((

bianca
27. apr 2010

jitul to mi je luto.Vraj deticky do 3 rokov mozu z alergie vyrast.Nasa je osypana od 3 tyzdnov.Prakticky krupicka na tvaricke a rukach nam nemizne a uz s tym nikto ani nic nerobi.Stara dr nas nikdy nikam neposlala a s novou sme sa k tomu problemu uz nevracali

inak decka vcera to bol des.Na poliklinike milion ludi,nedalo sa ani chodit ani dychat.Som zvedava kedy a ci si vobec na toto zvyknem...

bianca
27. apr 2010

janja pekne ste pokrocili.Normalne zavidim

janulabj
27. apr 2010

ahojte 🙂
Bi : no pondelky su na poliklinike hroznéé,aj ja chodím tam,a pondelky máme poradňu,takže presne viem o čom hovoríš ☹
ja som tam aj cez minulé leto chvílku zastupovala,na detskej amb.,a je to úplne niečo iné,ako na čo som bola z ČR zvyknutá...aj obor,aj v šumperku,kde sme žili,boli len 2 rodiny romov,a mesto veľké jak Bj 😒 takže tak
sople máme aj my ešte stále,už ani neviem čo mu mám na to dávať,veľa možnosti není
pa

jitulkabj
27. apr 2010

veru, trapenia s nosom su asi najhorsie. Deticky si to musia odtrpiet samy, hlavne v noci, ked si potrebuju oddychnut☹((
Bi....a pri koznej ste neboli?? Aj ked, chapem ta, ze to uz nerisis. My ked sme sa minule leto vysypali z ovocia, hned spravila kozna z malej Lori atopicku. A ja, cela vystrasena, davaj ho studovat vsetko mozne na internete, kde sa dozvies aj to, co nemusis. tak sa vystrasis....a nakoniec zbytocne!!
Treba len verit, ze nase chrobatka sa zo vsetkeho casom dostanu..🙂)

bianca
27. apr 2010

Jani a kam chodite?Ku Majlingovej?Lebo tam sme sa skusali dostat no sestra nas vyhodila ... super pristup fakt

Jitul nas v CR nikdy nikam neposlala.Mala mala reflux - ziadne gastro,hnusna tmavo zelena az kovova stolica-vyter som si musela odobrat a poslat sama,Barca sa prehybala do luku a ziadna neurolka.Proste nic.Na vsetko bola odpoved-kupte si...tu som bola v soku ze mi dr. navrhla homeopatika.Mi bolo povedane totiz ze som k nej nemala davat malu lebo starsie dr. v BJ nevedia nic ine len bezhlavo vypisovat ATB

janulabj
28. apr 2010

Ahojte,nie nechodím k Majlingovej, ja som so svojou spokojná,bola to aj moja detská lekárka 😀
a k tým Atb,hej hovorí sa to,neviem,ešte som sa s tým nestretla,no však malý ma len pol roka 🙂
u nás tak troška asi aj profesionálna deformácia nie Bianca? 😅
a sú vobec v Bj nejaké mladé detské lekarky?

bianca
28. apr 2010

jani a ku komu chodite?

janulabj
28. apr 2010

napísala som ti do IP

janja2502
28. apr 2010

veru jitus, dobre hovoris. Vsetko ma svoje pre aj proti. Teraz mame vsetko hore nohami ale kazdy mesiac je to lepsie a lepsie. Uz sa tesim.

bianca
28. apr 2010

huraaaaaa okna sa menia.

janulabj
29. apr 2010

prídeme na brigádu? 😀 😀 😀

bianca
29. apr 2010

Janulka uz je po.Dnes vratili kluce a uz sme boli aj kuk.Chlapci za sebou vsetko poupratovali.Zlaticka sikovne.Len to tam pojdem este pretriet.Ideme dnes este objednat kuchynu ked sa mala zobudi tak dufam ze uspejeme

dadka33
3. máj 2010

ahojte kočky 🙂 Chcem sa spýtat je v Bj nejake materske centrum??? 😒 diki za info 😉

gabrielkabj
3. máj 2010

Ahojky pokiaľ ja viem tak nie 😝

gabrielkabj
3. máj 2010

Jitka ta teba tu stretnúť, to hotový zázrak... 😀 😀 😀

janulabj
4. máj 2010

dadka není,a je to veeeľká škoda ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre