Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
4. apr 2008

radus:bola si niekedy pri dr.aj s polovickou?Mne dnes Jarda hovoril ze mame prist obaja v 16 tt,ale neviem,neviem

raduska2006
7. apr 2008

Ahoj bianca 🙂

bola som, okolo toho 16.tyzdna...a celkom super...robil UTZ a chlapovi pekne ukazoval, co vsetko uz mimco ma, kolko meria a vazi....celkom zujimava kontrola.

bianca
7. apr 2008

to je super.Asi ho teda zoberiem,ale musim tam aj neplanovane,lebo som v sobotu zasa krvacala

raduska2006
7. apr 2008

dufam, ze to nieje nic vazneho...radsej si tam zajdi. ja idem v stredu o 9:00 😉 snad uz mi konecne povie, co cakam...

bianca
7. apr 2008

mimi je v poriadku a nevedia preco krvacam,ale dnes hodim s Jardom rec a musi to zacat riesit

bianca
9. apr 2008

😕 😕 😕

gabrielkabj
10. apr 2008

ahojte babenky poznam tu alenku, Slávku aj Sonogu konečne bude s kým popísať 😵

raduska2006
11. apr 2008

ahojky 🙂
je tu niekto??? 😉

bianca
11. apr 2008

no ahoj.konecne

gabrielkabj
11. apr 2008

Ahoj Raduška na akej ulici v Bj si bývala chodila si na I. zš? Zdáš sa mi povedomá.

raduska2006
12. apr 2008

a zas tu nikto nieje ☹ nejako sa holky miname....

Gabrielka - byvala som na Bezrucovej - hned za I. zs... a odkrutila som si tam poctivych 8 rokov...tak sa mozno pozname... 😉

bianca
12. apr 2008

radus ja som tu ako furt to len ty ma zanedbavas 😀 😀 😀

raduska2006
12. apr 2008

no huraaaaaa 🙂 ahooooj...

no vies, do obeda som stale v praci a tam nie je vzdy cas pisat a poobede sa doma hadame, kto bude sediet pri pocitaci 😀

co noveho??? vsetko v poriadku??? Minule ma Jarda nastval..nechcel urobit UTZ a tak som mimco nevidela ☹
vidim to tak, ze sa dozviem az pri porode, ci som nosila chlapceka alebo dievcatko...

bianca
12. apr 2008

no tak to ja tam idem az 25 a uz aby to bolo .Pred tyzdnom som zasa spinila tak neviem co zo mnou ale mimi je ok.

raduska2006
12. apr 2008

a co Ti na to spinenie vravel doktor??? niekde som citala, ze sa to vraj u niekoho stava....hlavne ze mimco je v poriadku...ja sa mam ukazat az 6.5. v piatok ma poslal na cukor...to bol hnus 😖

bianca
12. apr 2008

radus manzel mi volal ze sa niekde v Hrabuvke alebo na Dubine prevratil kamion co viezol bomby s vodikom.Tu nic nevidno a co tovoj pohlad s okna?

raduska2006
12. apr 2008

no ja som dalej, takze nic nevidim...ale viem o tom.bola zastavena cesta smerom na Porubu od Hlubinaku...dokonca to davali aj v spravach na CT1 o dvanastej..tiez mni to povedal priatel..siel rano na Dubinu a vravel, ze je zastavena cesta....nejak sa tu na nas hrnie smola...vcera tramvaje, dnes kamion...

bianca
12. apr 2008

a este meteorit chyba

ja som si musela ist spravit krupicu.Tie chute ma zabiju

raduska2006
12. apr 2008

tak dobru chut.....
na chute si zvyknes..a bude este horsie.ja uz zacinam mat tehotensku demeniu 😀 doma a vpraci som pomaly vsetkym na posmech..zabudam ako stary sklerotik a minule sa mi stalo, ze som si splietla mena 😀 😀 no des a hruza

bianca
12. apr 2008

tak to ja sa len valam a ked mi nahodou nie je zla tak jem 😀

raduska2006
12. apr 2008

tak to ja chcem pracovat, pokial to pojde. doma by som sa asi unudila...inac s jedenim som na tom stejne 🙂

bianca
12. apr 2008

ja by som tiez radsej pracovala,ale musim lezat a to som rada ze si ma v sobotu nenechali v spitali

raduska2006
12. apr 2008

tak to potom bud radsej doma a oddychuj.. 🙂

bianca
12. apr 2008

hej ale keby sa to dalo.Manzel je furt v praci a ja sama doma.Je to katastrofa

raduska2006
12. apr 2008

a mas aj nejake vychadzky????ze by sme sa mohli niekedy stretnut a pokecat nazivo...moj je tiez vecsinou v praci..robi na kolotoc, tak som tiez sama s malou...

bianca
12. apr 2008

nie nemam.Ale PN mam pisanu na Slovnsko.
Teraz mam kludovi rezim a musim lezat aĺe neskor mozme dat stretko.Budem rada

raduska2006
12. apr 2008

preco na Slovensko???ved to sa vzdy pise na miesto, kde budes a nie na trvaly pobyt...

gabrielkabj
12. apr 2008

Ahoj Radka určite ma poznáš aj ja som bývala na Bezručovej 24 a za slobodna som sa volala Zlacká. Ja ta poznam aj tvojho brata myslim že som s ním jeden ročník. 😉

bianca
12. apr 2008

hej,ale mi sme aj na Slovensku kazdy mesiac na 14 dni a tu by mi mozno prisla kontrola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre