Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jurocko
31. máj 2010

gabi ja chceeeeeeeeeeeem ale chlapcenke zozenies mi?prooosim ja chcem pre maleho strasne take botasky..

gabrielkabj
31. máj 2010

Slavka vedela by som ti zohnať nebol by problém, ale až v January a to už asi by si nechcela. Alebo..................................?

bianca
31. máj 2010

@gabrielkabj 22 heeeeeeeeej @jurocko sa nepredbiehaj hej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀?

gabrielkabj
31. máj 2010

Jitul gratulka k bábu nech ide všetko ako má ako po masle či ako si to napísala. 😉

jitulkabj
1. jún 2010

@gabrielkabj ..........my nosime teraz 22-23, takze by aj mohli byt....a za kolko ich predavas??? Mame sice teraz nove adidas, ale mozno zvazim
.....cena?

jurocko
1. jún 2010

bianca nepredbieham sa..ved ja by som ich ani nekupila kedze su dievcenske ja sa len pytam na chlapcenske... 😀

bianca
1. jún 2010

@jurocko sak ja si robim srandu moja 😀

jitulkabj
1. jún 2010

zenusky, taka otazocka...Kde kupujete prckom pancusky??? Nam su uz skoro vsetky male a potrebujeme dokupit. Vacsinou, vsetko, co sa mi nechce zhanat v meste, najdem na mimibazar.sk. Ale predsa, je aj v BJ nejaky dobry obchodik, s dobrym vyberom a dobrymi cenami??? Dakujem!!

vi3ka
1. jún 2010

ahojte bardejovčanky 🙂 neviete mi prosím vás niektorá poradiť, že čo treba pre mňa a drobca do BJ porodnice? ďakujem

lizatko1009
1. jún 2010

vi3ka oblecnenie mu tam daju, akurat plienky, ked chces mozes uz balit nasiroko, vlhcene obrusky, podbradnik, alebo platnenu plienku take male bejby casto grca, masticku na zadok a viac nic a pre teba nocne kosele na ramienka ja som mala 2, kojenecku podprsenku, vlozky do nej, zubnu kefku, pastu, kozmetiku do sprchy, slapky, ponozky, jednorazove nohavicky, ale najlepsie su tie stahujuce na brucho ja som mala take, vlozky tie velke na noc, ale ja som po 2 dnoch uz mala obycajne, nejaky detol na ranu ked budes rodit normalne, nabijacku, dojcensku vodu a uz co si sama uznas za vhodne, ved ti nieco aj prinesu a potom aj oblecenie pre bejby ked pojdete domov.

vi3ka
1. jún 2010

@lizatko1009 ďakujem ti. no tak to toho ani veľa netreba. viac-menej iba pre mňa. tak to bude v pohode. diki

janulabj
1. jún 2010

@jitulka vraj majú ma AB-čku,smerom hore na komenského,tam je taká búdka,drevená,a tam majú už také lepšie pančušky 🙂 ,ja som dnes akurát myslela na to,že minulý rok mi bolo o takom čase už pekne horúco ešte s bruškom,a teraz ideme pančušky kupovať jak je hnusne 😝 😀 😝

bianca
1. jún 2010

@jitulkabj ja nakupujem skoro vsetko len u tetusky mojej tak nemam prehlad v BJ 😅
@vi3ka ja som v BJ nerodila a ani som sa nebalila.Urgentne som totiz zostala v nemocnici a vsetko balil manzel.Dosiel s lodnym kufrom a cela porodnica sa mu rehotala

janulabj
1. jún 2010

@bianca, ale isto manžel zbalil všetko čo mal 😉 a hlavne že pobavil 😀
@vi3ka,ako piše lizatko,len plienky,masť,obrusky,obyč.plienky,ja som mala aj poštolky na balenie na široko,aj svoje oblečko pre maleho,a milion ďalších zbytočnosti,jak pre seba,tak pre olivera 🙂 ja som na široko balila len tych 6 dní v nemocke,doma už vobec,slovensko je posledna krajina kde sa odporúča balit na široko,a to ešte do 8 mesiacov,či jak dlho.....a napísali že 2 plienky,no isto... 😝

gabrielkabj
1. jún 2010

@jitulkabj Jitul za 20 Eur to je myslím dobrá cena za novučké botičky čo povieš. Príď na kafe a omrkneš. 😉

bianca
1. jún 2010

@janulabj no to teda nezabudol 😀 boli tam asi 3 toaletaky

janulabj
2. jún 2010

ahojte baby, tu je link na kupon,možno niektorá využijete ... ja skúsim niekedy v DM použiť,alebo v tescu až pojdeme ...som zvedavá čo oni nato 😉 ja dám na plienky,tie používame len pampers,od narodenia,podľa mna su naj....obrúsky mame rozne

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecouponsk/pdf/Pampe...

jitulkabj
2. jún 2010

@gabrielkabj .....gabi, sa spytam muza, uvidim...cena dobra, len ci ich stihneme vynosit. Este aj jedny sandalky potrebujeme na leto...tak zvazim a dam vediet.
Kavu beriem 🙂, ale najradsej niekde mimo bytov, lebo sedenie doma pri tom pocasi mi uz lezie na nervy. Dnes sa konecne umudrilo!!!! 😲 😠 🙂 ...mozeme skocit aj na kolacik do nasej vinbarg-cukrarne🙂))

Jurocko ....dik za tipy na pancusky. Aj tak som uz vcera objednala online, 2,50eur za kus...vyborna cena, nie???

bianca
2. jún 2010

my sme sandalky krasne kupili v deichmane.My kupujeme botky len tam.Aj ked sa daco pos... take neni problem s reklamackou

jitulkabj
2. jún 2010

bi...a my zase mame v BJ taky obchodik Slovobuv, teda priamo vyrobna, a tam maju dobry vyber za vyborne ceny a mas istotu, ze topanka splna ortopedicke kriteria...sandalky kupis za nejakych 13 eur!!
V Deichmane su oki topky, ale nie vsetky maju klenbu..a su drahsie..takze ja stale prezriem ponuku Slovobuvi, kym sa vyberiem niekam inam.

bianca
2. jún 2010

@jitulkabj a maju aj pre dospelakov?My sme zacali nakupovat v Dmn este v CR a tu okrem Bati nemam nic odskusane.

decka na FB mam video s B.Zabavy.Je to hrozne

janulabj
2. jún 2010

ahojte,no ta Slovobuv je fakt dobrá,aj ja tam pojdem určo pre 1.topánočky pre Olivera...a ešte spomýnala kamoška zo Svidníka,že tam všetky detské doktorky posielajú mamičky kupovať topanočky do Slovobuvy... 😉 sú fakt kvalitné...
inak dnes poobede aspoň trošku vyšlo slnko,jupí....,tak sme boli vonku,parada...len tak ďalej 😀

gabrielkabj
2. jún 2010

ok Jitul neni problém keď sa rozhodnete daj vedieť.

jitulkabj
3. jún 2010

@bianca nejaku dospelacku maju. ale tusim iba par kusov, i to pracovne a panske sportove. Skratka, tam sa oplati iba na detske. Ale fakt OPLATI!!! Velky vyber!!!! Mozes prist rovno s dietatkom a skusat, kym vam nesadnu🙂) No a najdes to pri vyjazde z BJ smerom na Poprad, ako sa konci Herstekova pila a tam je dalsi vjazd do Kamenarstva aSlovobuvi. je tam znacka, isto neminiete🙂
Prijemne nakupovanie!!
Pre ostatnych clenov rodiny si musis zhanat inde, napr. aj v tom spominanom Deich🙂

bianca
3. jún 2010

@jitulkabj juj tak uz viem kde.Momentalne mame co treba.Papucky nam krstny pozhanal priamo z Osikova z vyrobne a spominane sandalky mame.Botasky sice dozivaju no mame celkom pekne trampky.Akurat ze vonku take poco ze nam chybaju akurat gumacky

janulabj
4. jún 2010

moj ranný pohľad z okna ......... ach jaj......už veľa netreba... 😒

janulabj
4. jún 2010

a tak ešte 2 foto z noci ☹

bianca
4. jún 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre