Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
26. júl 2010

@jitulkabj fotky poslane

@macikjm ja BJ vobec nepoznam no budeme musiet daco vymysliet bo nam bolo s vami fakt super

macikjm
26. júl 2010

@bianca janka sa velmi tesiiiim...takze sme sa zniesli.... 😀 😀 😀 😝

kata2882
26. júl 2010

@macikjm ahoj jani, su este stretka pri kostole?vies, vtedy ked sme ta stretli si vravela, ze bude vo stvrtok a my sme tam boli a nikoho 😲 a moj Samik isiel s placom dom, tak chcel ist ku detickam ☹

janulabj
26. júl 2010

ja baby myslím že ZNIESLI 😀 🙂 : 😀
A začínajte intenzívne premýšľať nad miestom pohromy pre čašníkov číslo 2.hned ako vyjde slniečko 🙂

macikjm
26. júl 2010

ahoj katka...nemam na teba cislo...tak som ti nemala ako dat vediet...zajtra by malo byt pri salezianoch...ale my asi nepojdeme, lebo budem strazit krsniatko....si aj na facebook-u???posli mi do IP kontakt na teba...pridam si ta medzi priatelov .... 😉

raduska2006
26. júl 2010

dobre bolo dneska.....fotky dodam, az ked dojdeme domov 😉 aj mi uz zacina byt luto, ze tu nebudem na dalsom stretku...

bianca
26. júl 2010

kocenky a to dolne ihrisko pri topli je v pohodke?Nedalo by sa tam?

@raduska2006 no ked kukam ako dlho sme da dohadovali na dnesok tak dalsie vyjde akurat tak na jarmok ak vobec a to budes doma 😀 😀 😀 😀 😀

kata2882
26. júl 2010

@macikjm na facebooku niesom, ale na skype ano, tam nie si?

macikjm
26. júl 2010

@bianca dla toho co myslis...dopravne ihrisko, kde je aj krcma, alebo vedla to detske ihrisko alebo tenisove kurty...tam chodievame s babami od salezianov, je tam super...tam to odporucam...a nie len raz...ale to musi byt vonku pekne... 😉

bianca
26. júl 2010

@macikjm ja som myslela to detske.To som videla z auta.To je oplotene ze?Joj musim to tam ist preskumat.PO 10 rokoch mam vazne nedostatky uz

jitulkabj
27. júl 2010

@bianca ..bi, ale ved mne nic do schranky neprislo...skopirovala si dobre email???? Skus este raz, please, prip...
Dajte, zienky, fotky na FB, stamadial si to raz dva mozeme vsetky stiahnut🙂)

Ja si myslim, ze aj to stare dopravne ihrisko, co spominala Bi, je super. Praveze my tam chodime radsej ako na to nove s tenisovymi kurtami. Akosi aj ludi je tam stale vela, deti mozu behat po celom areali a nemusime sa bat, ze vybehnu na cestu. 🙂) Takze ja som sa za!!!!

teraz uz len cakat na slniecko🙂)

bianca
27. júl 2010

@jitulkabj potvrdila som ta na FB a tam najdes aj fotky.Kontrolovala som email a adresa bola dobre.Mozno sa to stratilo niekde.Virtualny holub zlyhal 😉

jitulkabj
27. júl 2010

@bianca ok,. uz mam stiahnute..dik..ideme ranajkovat..pekny den vsetkym🙂)

janulabj
27. júl 2010

baby podme ešte otvorit tému Materské centrum...čo vy na to?

jitulkabj
27. júl 2010

@janulabj a ty vies kolko papierovaciek a behaciek to obnasa?, Poviem ti, moje skusenosti su, konkretne v tejto veci, bez znamosti sa nikam nepohnes...Najprv potrebujes priestory, zariadenie...a to vsetko za vatikansku menu alebo mat super stedrych sponzorov!!! Neviem, neviem, ale moje nadeje uz davno vyprchali...alebo som nestretla tych spravnych ludi v spravny cas ☹((

bianca
27. júl 2010

ja som sa tiez o to zaujimala ,kadeco pocitala a vysledok je ze bezny smrtelnik nema v BJ sancu

janulabj
27. júl 2010

no kedysi skor som kontaktovala koordinatorku,zakladna vec su priestory,inak sponzorov by sme isto našli...už bol pokus v BJ,MC domček,hovorila že už ale tie baby začali chodit do prace a nechali toho.
a čo v tom X centre čo sa robí pri pošte?možno by pan majitel bol tej lasky a pochopenia a nejaky ten priestor nam dal...neviem,dufam ,prečo neskusit? ved keby že sa nam podari zohnat miesto...dalej by to myslím šlo...ja len že podiskutovat možme🙂no nie?

janulabj
27. júl 2010

tak napište konkretnejšie kto ste čo zistovali a kde čo stroskotalo 😝

jitulkabj
27. júl 2010

@janulabj My sme spolu s troma dalsimi kamoskami pred skoro dvoma rokmi boli osobne s koordinatorkou MC, vysvetlila nam cely postup a tiez tvrdila, ze uz je zriadene Obcianske zdruzenie MC Domcek, no bohuzial, neaktivne...lebo zienky, ktore zacali podnikat iste kroky sa neskor odmlcali....
potom sa nam este podarilo stretnut aj s jednou bardejovskou poslankynou, ktora nam prislubila, ze najde volne priestory. Zdala sa rovnako zanietena ako my, ale akosi jej ten entuziamus po par tyzdnoch opadol a nakoniec nic nevybavila. Podla mna sa nestretla s podporou u inych mestskych zastupitelov.
Takze cely nas pokus padol na priestoroch....Nehovoriac o tom, ze ak chces byt sucastou Unie MC musis vykazovat kadejaku administrativu o cinnosti MC a platit rocny prispevok!! takze bez sponzorov sa nepohnes fakt nikam!! jedine, ze sa zienky budu skladat na vstupne...aj tak to niekde funguje. Mozes organizovat podujatia, seminare, kde bude platene vstupne, aleo dobrovolny prispevok na chod centra.
Nuz, nie som pesimista, ani lenivec, ale akosi sa mi do toho znovu nechce☹(((

Je uplne jednoduchsie dohodnut si stretka len tak medzi sebou....a na zimu nieco vymysliet, kde by nas pretrpeli, kym sa neoptepli🙂)) Lebo veru, viest centrum popri starostlivosti o nase deticky, to si vyzaduje nemale usilie, nervy a hrooozne vela casu na organizovanie kadejakych akcii!!!

Stale ta to neodradilo??🙂))))))))

janulabj
27. júl 2010

doooobre @jitulkabj ODRADILO 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀
ale v čom je bardejov taky divny,ked už aj v lipanoch maju,vo vranove,aj v menšich mestach.... 😠 a vo vela centrach sa plati vstupne...ale dakujem že si napisala...už toho necham.
tak ja dufam,že sa budeme stretavat tak ako včera,a aj nejake akcie vymyslíme,toto mna na tom by najviac zaujimalo 🙂 papa žienky

kata2882
27. júl 2010

ahojte mamicky, ja som tu nova, ale rada by som sa pridala. tez som z BJ. o tom MC som myslela, ze sa tu ani neuvazovalo, ale vidim, ze ano. Tu je velka byokracia, a kazdy chce vsetko za peniaze. Aj ja pochybujem, ze niekto da priestory zadarmo.

jitulkabj
27. júl 2010

@kata2882 Ty si sa pytala minule na taebo, vsak?? Musis pockat do polovice augusta, vtedy by sa malo znovu zacat cvicit na Strojarenskom ucilisti hned vedla Billy na stanici. Dam ti vediet potom, som so zienkami v kontakte, aj ked teraz uz nemozem cvicit☹((( Joooj, a tak mi to chyba!! Cviciaci je fakt dobry, takze isto sa ti bude pacit, dobre si zamakas🙂))

janulabj....Ale ja nikoho nechcem odradit, aj ked som mala na konci blbu poznamku🙂)) No tak sa veci maju....☹(((
Skor sa dockas pomoci v zabudnutych Lipanoch, ako v nasom "unescovom" meste!!!!

raduska2006
27. júl 2010

ahojte.......tak my sme uz doma...

kata2882
27. júl 2010

@jitulkabj nie, ja som sa pytala janky na stretka. raz som bola, a velmi sa nam pacilo s malym. je rad medzi detickami. sme sami doma, manzel chodi na turnusy, tak nam chyba kontakt 😎 ale dobre vediet, kde sa daju zhodit kilecka, aj tak diky 😉 centrum tu uz asi nadobro nebude, hm..... ☹ ☹ ☹

bianca
27. júl 2010

@janulabj 😀 😀 😀

@raduska2006 aka bola cesta?

@kata2882 vitaj medzi nami.Pis a nabuduce sa pridaj do toho nasho chaosu.Vcera to bol masaker 😀 😀 😀

@jitulkabj ty ked si mi vtedy napisala ten vycerpavajuci prispevok tak ma to preslo ako psa mraz.Stale na to ale myslim.Viem ze je zaujem i na dedinach.Matky sa proste potrebuju odrazit a deti vyblaznit

ja by som mozno zohnala sponzora na PC a tlaciaren.Snad by bracho pomohol 😅

mna by ta praca nesmierne bavila.Fakt.A vidim ze niesom jedina.Nabuduce to preberieme zeny

kata2882
27. júl 2010

@bianca budem rada, fakt. Vidim, ze su tu super maminy 🙂 🙂 🙂 🙂 ani som necakala, ze bude forum cisto BJ 😎 ako casto si davate stretka?

bianca
27. júl 2010

@kata2882 vcera sme malo prve 😀.A ty kde byvas v BJ?Moj tiez chodi na turnusy ☹

kata2882
27. júl 2010

ja na vinbargu. tu su stretka pri salezianoch, tam sme boli raz. pak tam bol tabor a teraz si zistujem u janky ako a kedy tam je. chodia tam maminy aj z mesta. a ty kde byvas?

bianca
27. júl 2010

@kata2882 ja som docasne prestahovana na dedine no kupili sme byt na VNB a prerabame.Buduci mesiac stahovacka.Nedodali nam totiz kuchynu tak cakame a cakame.A kde na VNB?Ja som na L.Svobodu

kata2882
27. júl 2010

@bianca ja na gresaka, pri kostole, tak to bude super, 😉 viac mamiciek pokope. a teraz si kde? v ktorej dedine?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre