Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
27. júl 2010

@kata2882 vy ste vsetky hviezdy na gresaka ale aspon sa mozeme doma hadat 😀 😀 😀 inak sme v Janovciach

kata2882
27. júl 2010

@bianca to ma s dost daleko,tak bude super, ak uz budes tu.rada spoznam nove mamy 😀 😀 😀 nebula si este na stretku pri kostole?

bianca
27. júl 2010

@kata2882 no my sme toho roku prestahovany z CR po 10 rokoch takze do BJ tych 14 km v pohode 😀 😀 😀 na stretku som nebola.Este tam nepatrime no planujem urcite

kata2882
27. júl 2010

@bianca a manzel ti kde chodi na turnusy? moj na kamion 😎 😎

bianca
27. júl 2010

@kata2882 hej chodi.Kazdy mesiac na 16 dni nazad do CR

kata2882
27. júl 2010

tazke sa bolo rozhodnut vratit?aj ty si tam mala pracu?

mizu416
27. júl 2010

Prosim Vas,nenachadza sa tu Katka Palkova???Alebo nepoznate ju?v minulosti sme spolu robili v Lozorne cez agenturu atlas...

gabrielkabj
27. júl 2010

Ahojky poznám iba Katarínu Paľovú a Paľková je jedna z Kľušova ale nie z Bj

mizu416
27. júl 2010

neviem ci je priamo z BJ...mala priatela volal sa Miro,ale bohuzial neviem priezvisko...

gabrielkabj
27. júl 2010

skús ju najsť cez FB

gabrielkabj
27. júl 2010

Inak baby dobré bolo na stretku a fotočky pridám asi až po dovolenke 😀 😉 😉

bianca
27. júl 2010

@kata2882 no ja som bola v CR skor ako polovicka.Vlastne som tam stale zamestnana no teraz na RD.Vracali sme sa 8 rokov 😀

@gabrielkabj jasne.A kam idete ha?

janulabj
28. júl 2010

no baby ste toho nakecali....inak @kata2882 vitaj 🙂
@gabrielkabj kde idete na dovču? ja ako som aj na stretku vravela,šla by som hned k moru,aj som sa včera pokušala ukecat mm,no zatial bez uspechu 😝 😝 😝 bojí sa o malého keby niečo....ach jo.
inak v nedelu cestujeme do mojho milovaneho Šumperka,takže aspon taka mini dovča 🙂 a strašne sa teším na všetkych mojich znamych...skočim aj do prace do nemocky 😀 a hlavne na socialku koli rodičaku.takže vas prosim,keby že stretko,počkajte na mna 🙂

mizu416
28. júl 2010

gabrielka na FB som ju nenasla 😢 no nic,mozno raz sa mi ju podari najst

bianca
28. júl 2010

@janulabj normalne ti zavidim.Ja by som tiez hned sla.Na dovcu aj kuk do roboty.

kata2882
28. júl 2010

@janulabj ahoj,dik za privitanie............. 🙂

kata2882
28. júl 2010

@bianca tak to ste dlho vahali z odchodom............asi koli praci, ze?

bianca
28. júl 2010

@kata2882 nie koli robote nie.Skor ma desilo to ze sa dostanem tam kde som sa teraz fakt dostala.Zivot v plnom dome nieje nic pre mna.POtrebujem svoje zazemie a svoj ziv.stl

kata2882
28. júl 2010

aha.....ale uz nie dlho............. 😉 😉 ja to poznam,kym nasi boli s nami...........kazdy ma svoj system a nazory

bianca
28. júl 2010

@kata2882 no prave.Ja nemam potrebu vstat o 7 rano a okamzite zacat upratovat,Ked ide v sobotu o 9 neaka pekna rozpravka tak si proste s malou sadnem a pozerame spolu.Tu sa vs.oci pretacaju ze v sobotu doo pri telke.Ako keby som ten prach nemohla utriet o 13 ........................................................

jitulkabj
28. júl 2010

@bianca s tym upratovanim cista pravda. Akosi je to v nas zakorenene, ze pride sobota, a sup ho vsetko pucovat! Ale kedze pri detoch je sobota kazdy den, ja som rada, ze si cez vikend trocsku oddychnem, ked manzel nepracuje. Poriadok predsa pocka🙂))

kata2882..teba poznam z videnia, mozno aj zo ZS, asi si trosku odo mna mladsia. Ale veeelmi povedoma tvar🙂)

a ozaj, sranda, ze kolko nas byva na Vinbargu. No ja som uplne spodny rad - Svianteka, takze zas mam ku vsetkym najdalej🙂))) Ale sak raz sa stretneme hore a raz dole🙂))) A kedze na VNB toho vela nie je, ja uprednostnujem dlhe prechadzky do mesta🙂)

kata2882
28. júl 2010

@jitulkabj nemas foto, tak ja ti neviem pov, ci ta poznam. chodila som tu na zakladku. a aj ja chodim radsej do mesta.......na ihrisko, akebo namestie..........amaleho necham chodat aj po dlhom rade, tam nie su auta, je tam zabradlie, tak sa nebojim 😎 😎 😎

kata2882
28. júl 2010

@bianca ano, pravda pravduca........... 😠 ja som mala to iste.........len keby mi aj niekto pomohol. aj navar, aj uprac a este je zle..........teraz mame pohodu, a ked treba periem aj v nedelu 😝 😝 😀 😀

zabka0609
28. júl 2010

ahojte kocky mozem sa k vam pridat??? 😉

nevedela som,.ze je tu tema BJ.som milo prekvapena,takze tu asi zavitam castejsie 😉

@kata2882 ahojky 😉

@jitulkabj ja ta poznam 😉 a dokonca aj tvojho manzela 😉

jitulkabj
28. júl 2010

@zabka0609 aj ja teba..hned som ta spoznala podla mien tvojich deticiek..a ich spolocnych narodenin..takze vitaj, Jani🙂)))...info pre bi...toť dalsia Vinbargcanka🙂)))

jitulkabj
28. júl 2010

@kata2882 ahaaa, mala som, ale akosi mi ju system musel vyhodit..tak idem doplnit🙂) Ale mam foto v albume, som myslela, ze tam si ma overis🙂))))

kata2882
28. júl 2010

@zabka0609 ahoj, jani si to ty?

kata2882
28. júl 2010

@jitulkabj uz som pozerala, poznam ta. nevolas sa Jitka? aj manzela poznam chodil na priemyslovku 🙂

jitulkabj
28. júl 2010

@kata2882 vsetko suhlasi...este mi nepovedz, ze si jeho spoluziacka🙂))

kata2882
28. júl 2010

nie, chodil s janou- co ma nikolku a andrejku, my sme kamosky, zamlada 😀 😀 sme chodili spolu von,tak ho poznam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre