Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
12. apr 2008

radus idem na chvilku off lebo ma zasa dorazaju rozne chute.Zatial pa

raduska2006
12. apr 2008

pa pa bianca 😀

bianca
12. apr 2008

ja uz som tu zas.Neako nemozem zaspat

gabrielkabj
12. apr 2008

Ahoj Slávka tie fotky su super normalne si ma inšpirovala k dalšiemu bábu 😵 Nemáme nič nove Marek nešiel preč ostal s nami. Ved zajtra ti zavolám a pokecáme. Ano mame doma int.ale cez tyžden ho nosieva Marek so sebou do prace takže ja sa k nemu dostanem až večer a to až ked mala spí. Super sme sa tu našli 😎 . Pozdravujeme p. manžela aj Karinku a samozrajme aj drobčeka.

sonoga
autor
13. apr 2008

gabrielkabj, teraz si nie som ista, ale pozname sa cez mojho manzela?

gabrielkabj
13. apr 2008

Ano tvoja svokra je moja krsná. A poznáme sa aj z lekarne. Kedže som staršia navrhujem si potykanie čo povieš?

sonoga
autor
13. apr 2008

suhlasim. takze ahoj.

raduska2006
14. apr 2008

Dobre ranko 😉

bianca
14. apr 2008

radus dobre.Co tak skoro?Mala isla do skoly?

huncut
14. apr 2008

Ahojte bardejovčanky...dlho som tu nebola, tak sa opäť hlásim... som z BJ ale teraz bývam na juhozápadnom Slovensku, ale za Bardejovom mi je veľmi veľmi smutno....
náš anjelik je už na svete, je to dievčatko Sofinka... má už niečo vyše troch týždňov, takže teraz veľa nestíham, ale budem tu chodiť častejšie aspoň mi nebude za domovom tak smutno 😒 budete ma infomovať čo je tam na východe nového 😵

Jurocko, teba poznám z videnia... naši bývajú /teda aj ja som tam bývala kým som sa nevydala/ na Jiráskovej 6 blízko Jurečkových/ v druhom vchode/ a to je rodina tvojmu manželovi, že?

raduska2006
14. apr 2008

uz som tu zas 😉

huncut - blahozelaaaaaam 😵 😵

bianca - od 5:45 pracujem ☹ zato tak skoro...

bianca
14. apr 2008

huncut.posielam velku gratulaciu 🙂 🙂 🙂

radus jaj zamestnana zena.To ja uz som 2 mesiace doma 😒

raduska2006
15. apr 2008

Ahojte 🙂

bianca
15. apr 2008

ahoj .Radus cez koho mate internet?Ja śom sa vcera tak nastvala ze asi zrusim zmluvu s UPC

gabrielkabj
15. apr 2008

huncut blahoželam k Sofinke 😵

tribitka
15. apr 2008

ahoj huncut, takže naše Sofie sú podobne staré??? 😀

tribitka
15. apr 2008

jááááááááááj, tvoja malá má 3 týždne a nie 3 mesiace, pardoooooooooooon..... 😵

huncut
15. apr 2008

Tribit...ale ty si tiež bola medzi marcovkami, že?

raduska2006
16. apr 2008

Ahoj Bianca 🙂 internet mame cez UPC, ale ked nam skonci zmluva tak by som chcela prejst na int. od PODY..v praci ho kolegovia chvalia a nestoji to vela....

jurocko
16. apr 2008

ahoj huncut ano to je manželova rodina moja svokra je s tetou Jerečkovou sestry............................

a gaby kedy palnujete babo?
už by ste nechceli?

bianca
16. apr 2008

radus tak mi sme uz doma.Konecne maju aj nasi internet tak budem on line...
Inak mna tak nastval UPC.Poslali vam daco ze zvysuju ceny?Mne teraz prisla faktura s 30 Kc nedoplatkom.Sa asi zblaznili.Nam vobec nic o zmene ceny neoznamili len prisiel tam absurdny nedoplatok ktr.mam zaplatit zlozenkou.Sak sa mi na poste vysmeju 🙄 🙄 🙄

raduska2006
18. apr 2008

Ahojte 😉

bianca - ty sa mas...tak si pekne uzivaj cisteho vzduchu a relaxuj ...inac od UPC sme uz par krat nasli zvysenu cenu na inkase a nedali nam k tomu ziadne info..no a pokial tam volas, tak musis byt vyzbrojena poriadnou davkou trpezlivosti, lebo oni ta nechaju kludne cakat aj par hodin s telefonom u ucha a hlupou hudbou...no blbci.

bianca
18. apr 2008

radus.To sa teda fakt mam.Doma menime okna tak strazim robotnikov a inak su vsetci u uja nastavbe a makaju.no des

inak UPC som volala-bez efektu tak som im napisala hnusny email a aj mi odpovedali,ale museli sa mi aj ospravedlnit ,lebo vraj mi poslali email,ale nic mi neprislo.No proste des.Su fakt strasny

raduska2006
22. apr 2008

Bianca, citam, ze si to uzivas 😀 este stale strazis ?

bianca
22. apr 2008

radus nie uz nestrazim 😀 😀 😀 oni tu bolik iba jeden den

raduska2006
25. apr 2008

a zase tu nikto nieje ☹ ☹ ☹

bianca
25. apr 2008

radus sak tu furt nikto nie je

bianca
26. apr 2008

😨 😕 😨

raduska2006
26. apr 2008

bianca, a vies ze mas pravdu 😀 😀 😀 😀

sonoga
autor
26. apr 2008

ja som dost casto, ale vacsinou si kona pozeram v praci (kedze som uz nastupila ☹ ) a tam mame taky nejaky divny comp, ze mi z neho nechce prijmat nejake prispevky alebo komentare. a ked pridem domov, tak umriem a uz sa mi nechce chodit na net.
no, tehulky ako? ako to vyzera z pohlavim dietata?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre