Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
3. jan 2012

@vi3ka vieš kde nakoniec kupila? že na namesti v barte, neviem, ved skus, ja tam nebola velmi velmi davno, kedže je to po schodoch 🙂 a hlavne podaj potom info či maju 🙂

vi3ka
3. jan 2012

@janulabj okey, dám vedieť, len sama neviem kedy tam pojdem, keď ako hovoríš, je to po schodoch 🙂 dúfam, že ešte toho roku che che

bianca
3. jan 2012

@vi3ka viem ze teta v obchode urcite nema ale rcite niekde budu mat.My sme kupovali v Kauflande vo vypredaji v jeseni novy ale je nic moc.Nasa radsej nosi dazdnik a tak sme aj chodili vonku ked bola mensia,Na ruky a dazdnik nad nu 😖

daniku
3. jan 2012

@vi3ka asi bude jednoduchsie spytat sa v barte pri centrume, bud budu mat aj tam, alebo aspon mozu vediet ci take maju hore 😉

janulabj
3. jan 2012

no a dnes som sa pytala u Fecka a maju, aj klasika aj take ako pončo mi vravela, no neviem velkosti, lebo rovno povedala ež maju len ružove a oranžove....tak skus tam.....len aby mali aj take babetkovske 🙂
inak @daniku neboli ste aj vy dnes u fecka? len auto som videla no neviem či vaše, sedel v nom ale chlap, len ja somnevidela dovnutra 🙂

helena56800
3. jan 2012

cavte žienky a skúšali ste sa pýtať na pršiplášte v detskom obchode ? Ja som bola s kolegyňou kúpiť na kočík a mali ale nebolo to v Bj ale Sk.... a detské majú vyvesené dokonca v Domácich potrebach....

mamkakatka
3. jan 2012

ja cvicenie pri telke nezvladam, kupila som si pred par rokmi eliptor a teraz som pouzivam sem tam, velmi ma to doma samu nebavi, a hlavne v posilnovni maju take velke zrkadla, ktore ma povzbudzuju zakazdym ked v nich zbadam tu velrybu 😀 😀 😀 @daniku pri vareni .....ale pekne sa to hoji, samozrejme mi ostane jazva 😢
@vi3ka ja som nakoniec kupila, ked uz som nezhanala v Exisporte v Presove za 1 €, vraj jednorazovka, ale dcera pouziva uz vyse roka 😀 😀

vi3ka
3. jan 2012

@daniku dobrý postreh a tip. zajtra ak nezabudnem pojdem sa spýtať. 🙂
@janulabj Jani aj som si myslela, že či u fecka náhodou nebudú mať, ale nemala som auto, aby som tam zašla. zajtra mám, tak sa asi zastavím. dúfam, že budú mať aj na moju bobuľu, lebo mne veľmi nechce v kočiari sedieť a ani som ešte stále nenašla tú pláštenku. 2izbák a nenájdem takú veľkú vec, ma asi trafí.
baby ďakujem za tipy

bianca
3. jan 2012

@vi3ka moja ja som plastenku stratila aj v jednoizbaku.Su proste veci ktore sa vyparia

janulabj
4. jan 2012

nooo bianca k tomu možem len ,, smutne,, konštatovať, že maš pravdu, su veci ktore sa proste vyparia 😀 😀 😀 😀 😀

vi3ka
4. jan 2012

tak ženy, dnes som bola pozrieť u fecka pri Lidli a majú len také pre školákov pršiplášte, takže smola. možno niekde nájdem.
@bianca moja ešte nechápe čo je to držať si dáždnik keď prší, to by bola skor mokrá ako suchá. 🙂

no vidíte, moje prianie do nového roku, nech to tu v tejto téme fičí sa zatiaľ plní 😀 😀

jarus8
4. jan 2012

Ahojte, tak teda pršiplášť som ešte nehľadala, ale pamätám si, že som ho pred páááár rokmi predávala v hračkárstve, ale to tam mali všetko, teraz sa im sortiment dosť zúžil.
No u nás divno- pracovná atmosféra. Zase je u nás svokra a dnes sme mali dosť drsnú tému 🙄 . A inak po večeroch len šijem. Zamilovala som sa do toho. Len dnes som došila poslednú rozrobenú vec a teraz už nemám veľmi čo, tak som sa dala do opravovania vecí. Práve študujem ako sa všíva zips, teda radšej ísť znova na štátnicu alebo rodiť ako toto. 😅

mystery7
4. jan 2012

ahojky
ja som kupila prsiplast u cinana. vite ako bolo kongo? oproti sportovej hale cez cestu modra budova, fecko ma dole malu parfumeriu. mali rozne velkosti a aj farby. ale je to tiez po schodoch.

bianca
4. jan 2012

@vi3ka kazde dieta je ine.Nasa co sa naucila chodit tak behala z dazdnikom.Ma islo porazit ako som sa bala ze sa niekde napichne lebo ona trenovala doma casto.

bianca
4. jan 2012

@jarus8 zasa baba u vas?sa jej cnie po vas asi

jarus8
5. jan 2012

@bianca no, zajtra ráno odchádza a o pár dní už letííííííííí, sa teším ako malé decko. Síce hrá sa s B. celé dni, a ja môžem vegetovať, ale aj tak, radšej mať doma pokoj a kľud aj keď uťahaná.
Ale už bude dobre a snáď príde najskôr o rok. 😅

bianca
5. jan 2012

@jarus8 😀 😀 😀 uz strihas meter co 😀 😀 😀

janulabj
5. jan 2012

zdravím 😵

jarus8
5. jan 2012

@bianca už rátam minúty!!!

bianca
5. jan 2012

@janulabj kokos daco sa zmenilo ze ti tak svietia oci? 😉

@jarus8 ja ta uplne chapem.Zajtra den pokoja pracovneho i rodinneho 😀

janulabj
6. jan 2012

@bianca nooo svietia aby som lepšie videla 😀 😀 😀 napr. včera hej, došiel nam katalog cestovky s ktorou sme boli v lete na dovolenke, to už je aká provokacia v tomto hnusnom počasí 😝 😝 😝 tak som si ho poprezerala, hm....a ako čitam že všade je meter snehu, chcem leto !!!!!

bianca
6. jan 2012

@janulabj no ja neznam jak pod kopcom ale na Vinbargu nemame sneh 😀

janulabj
6. jan 2012

@bianca nie pod kopcom :D ale všade po slovensku, kamoška zo SK na ceste do aquaparku do PP a mama jej nadava že nemali ist že kalamita. no už aby končene tie kupele dorobili, i aja by šla sa s malym vyšantit do bazenu, och jak sa tešim 🙂 inak chlapi išli spat, ja debordelizujem a idem varit 🙂

bianca
6. jan 2012

@janulabj akoze my si na kolko sposobov vieme aktualne objasnit situaciu teda co robime?Povodne som ti este chcela preposlat SMS od O2 ale to uz by bolo moc... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulabj
7. jan 2012

jáááááj ženy dnes ples v opere......a ja vyjedam chladničku 😀 😀 😀 😀 😀 a a premyšlam či hriešny tanec či p.s. miluejm ta........... 😀

bianca
7. jan 2012

@janulabj nechces muffinky jablkovo skoricove este?

janulabj
7. jan 2012

@bianca mam zavazok nepečiem, presladena som z tych sviatkov že až . ale šak pošli jednu pod kopec no, nepohnivam še 😀

bianca
7. jan 2012

@janulabj uz vies ako to s nimi bolo 😀 ja mam kolace este od vianoc a medovniky rozdavam.Kto si povie tak nabalim.Zabudla som na nich tak sa nepojedli.Mala sice statocne ujeda no uz polka je rozdana bo zanmi chcu na buduci na stromcek.No nepochopim toto

@jarus8 no tak ako?Uz odletela?

jarus8
8. jan 2012

@bianca ahoj, už už, ale ešte len odišla, letí 14. tak istota tu ešte nieje.
baby ja mám už po krk tých sviatkov, stále návštevy a stále niečo. Včera sme sa teda vybrali na Slnečný majer, aby sme neboli doma, ak by niekto prišiel. Cestou sa nám "vyparila" voda z chladiča, tak sme sedeli polhodinu v aute pred Zborovom. Mm utekal do dediny pýtať vodu. Tak sme sa len otočili a išli naspäť. Lenže na majer sme mali ísť s kamarátmi, ktorí tam už boli. Volali sme im, že čo sa nám stalo, tak oni naložili deti a duj ho za nami. Takže sme aj im pokazili výlet. Výsledok- mm ich pozval k nám, takže utekali sme pred návštevami a nakoniec sme si jednu privliekli sami.
Asi nevystrčím nos z bytu 😠

bianca
8. jan 2012

@jarus8 ja som myslela na metle 😀 ani som netusila ze vazne niekde leti.Inak vylet nezavidim.My mame nesmierne spolahlive auto a stale sa pos... ked najmenej treba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre